999 rezultate për

kampioneve

"Milan mund të pretendojë më tepër se thjesht vendi në Champions, luftojnë çdo top" Trajneri i kombëtares, Edi Reja, pasi ka mbyllur impenjimet më së miri me kuqezinjtë, është ndalur të komentojë ëdhe nde
Përmbysja e vitit, Monaco leksion PSG (VIDEO) Monaco ka fituar me rezultatin 3-2 kundër kampionëve të PSG në një ndeshje krejtësisht të çmendur. Skuadra e Princip
Superkompjuteri jep parashikime të reja për rënditjen e Premier League, ka plot befasi Manchester City është parashikuar të mundë Liverpoolin në garën për titullin e Premier League sipas parashikimeve të fun
A do të humbasë Liverpool zyrtarisht një ndeshje në Ligën e Kampionëve? Situata me Covid-19 mund të çojë në një situatë të pazakontë dhe Liverpool mund të humbë qëllimisht një ndeshje në Ligën
Fitoi bindshëm në Champions, këto janë fjalët e Pirlos Andrea Pirlo është deklaruar i lumtur me fitoren e Juventusit në Ligën e Kampionëve. ‘Zonja e Vjetër’ mposhti në udhë
Fituan thellë ndaj Salzburg, Bayern Munich me një rekord të ri në Champions Kampioni aktual evropian, Bayern Munich, natën e kaluar regjistroi një fitore 6:2 kundër Salzburgut në xhiron e 3-të në
Shënohet goli i parë në Shakhtar Donetsk-Borussia Monchengladbach (VIDEO) Borussia Monchengladbach ka kaluar në avantazh 1-0 në sfidën ndaj Shakhtar Donetsk, e vlefshme për fazën e grupeve në L
Do të arbitronte ndeshje në Ligën e Kampioneve, infektohet me Covid-19 Emanuela Rusta Gjyqtarja shqiptare Emanuela Ruste është infektuar me koronavirus. Arbitrja elbasanase rezultoi pozitive pas analiza
Trajneri i Ferencvarosit sfidon Juventusin dhe Ronaldon: E dua titullar Respekt, por jo frikë. Serhij Rebrov mezi pret të luajë kundër Juventusit. Dhe ai synon të shijojë, me Ferencvar
Pesë detaje interesante që ndoshta nuk i dini për Zizu Zidane Ka shumë pak që mund të thuhet për trajnerin e Real Madridit, Zinedine Zidane që në vitet e fundit ka shkëlqyer. Tekn
Nuk ka të ndalur, Haaland thyen edhe një rekord në Ligën e Kampionëve Erling Haaland vazhdon të shkëlqej me fanellën e Borusia Dortmundit. Sulmuesi norvegjez ka shënuar golin e dytë në fi
"12 milionë ik p****u këtij talebanit nga Leçe", tifozët e Interit shpërthejnë kundër Contes Barazimi në dy ndeshjet e para të Ligës së Kampioneve, por dhe shpërdorimi i një serie rasteve për gola ka revoltuar pa
Rezultatet: Liga e Kampionëve, mbyllen të gjitha ndeshjet (VIDEO) Janë zhvilluar sonte ndeshjet e dyta të grupeve A,B,C dhe D ku nuk munguan rezultatet befasuese në disa prej ndeshjeve t
PSG ka gati pasuesin e Tuchel Thomas Tuchel mund t’i jap fund aventurës si trajner i kampionëve të Ligue 1, PSG. Starti jo i mirë i sezonit dhe mos
Shet medaljen e finales më të "çmendur" të Champions për të paguar borxhet Ju kujtohet Steve Finnan, lojtari i Kombëtares së Republikës së Irlandës, pjesë e brezit të artë të Liverpoolit në vitin
Reali në krizë? Kjo seri humbjesh nuk i ndodhte prej 39 vitesh Real Madrid është mposhtur nga kampionët e Ukrainës, Shakhtar 2:3 në shtëpi, në ndeshjen e javës së parë të Ligës së Kam
Disfata turpëruese, Perez shkarkon Zidane dhe ul në stol një tjetër legjendë Dy humbjet e fundit, në kampionat ndaj Cadiz dhe në Champions ndaj Shakhtarit, kanë trazuar ujërat te Reali i Madridit.
A do të luaj Ronaldo ndaj Barcelonës? Këto janë detajet e fundit Lajme të mira për Juventusin para ndeshjes me Barcelonën në Ligën e Kampionëve. Për ‘Zonjën e Vjetër’, ka shpresë për
U "turpërua" nga Shakhtar, Zidane merr përsipër fajin Zinedine Zidanes iu deshën më shumë se një orë për të dalë në konferencën për shtyp pas humbjes 2-3 nga Shakhtar Donetsk
Realizoi dy gola, Morata: Juventusi mund t'i shkojë deri në fund Champions-it Alvaro Morata ishte njeriu kryesor i ndeshjes ndërmjet Dinamo Kievit dhe Juventusit duke ia siguruar "Zonjës së Vjetër"