999 rezultate për

kampione

Ibrahimovic mund të rinovojë me Milanin vetëm me një kusht Zlatan Ibrahimovic mund ta vijojë aventurën e tij tek Milani në qoftë se drejtuesit i plotësojnë kushtin e vënë. Sued
Plani i ri i UEFA për të përfunduar Ligën e Kampioneve dhe të Evropës UEFA ka bërë një plan për dy garat elitare të Evropës Ligën e Kampionëve dhe Ligën e Evropës. Siç njoftojnë mediet në
Bare tansferohet te klubi i La Liga që synon Champions? Keidi Bare mund të mendojë qetësisht për të ardhmen e tij, pasi mesfushori i përfaqësueses shqiptare po bëhet gati të he
UEFA seri takimesh, prioritet rinisja e garave UEFA ka njoftuar një seri takimesh javën e ardhshme për të diskutuar mbi zhvillimet në garat vendase dhe evropiane mes r
Njëherë ligat e më pas garat evropiane Anëtarja e Këshillit të FIFA-s, Evelina Christillin, ka lënë të kuptohet se plani është të shtyhen ndeshjet e Ligës së K
Ramsey u transferua te Juventusi për një qëllim, fitimin e Champions Ylli uellsian i Juventusit i ardhur këtë sezon nga Arsenali ka shpjeguar qartë qëllimin që i ka me "bardhezinjtë". Ra
Ylli francez i Bayern Munchen i pashpresë për përfundimin e Champions Mbrojtësi anësor i Bayern Muchen, Lucas Hernandez beson se pëefundimi i Champions është i pamundur. Sipas Hernandez,
Infektohet me koronavirus shqiptarja kampione bote dhe babai i saj Boksierja, Fabiana Bytyqi ka rezultuar pozitive me këtë virus famëkeq që ka shkaktuar mbi 82 mijë viktima në të gjithë b
Shijoni disa nga perlat e Juninhos (VIDEO) Një pjesë e tifozëve të cilët veçanërisht pëlqejnë golat nga gjuajtjet e lira me siguri do të veçojnë Juninhon si më të
UEFA shuan dyshimet: Nuk do të ketë ndryshim të formatit në Ligën e Kampionëve Numri një i UEFA-s, Aleksander Ceferin, ka mohuar gjitha thashethemet se nëse rinis Champions League, mund të ndryshojë
UEFA: Nuk është përmendur datë se kur duhet të përfundojë Champions League UEFA ka bërë të ditur se deklarata e Aleksander Ceferin për Ligën e Kampionëve është keqkuptuat dhe se ai nuk ka thënë q
Reagon UEFA: Aleksander Ceferin nuk ka përmendur datë se kur duhet të përfundojë Liga e Kampioneve UEFA ka bërë të ditur se deklarata e Aleksander Ceferin për Ligën e Kampionëve është keqkuptuat dhe se ai nuk ka thënë q
Kumbulla rrëfehet te "Corriere Della Sera", dëshiron Ligën e Kampionëve Ka lindur 20 vite më parë në Peschiera del Gadra nga një familje emigrantësh shqiptarë, që tani kanë në pronësi edhe një
Belgjika mbyll kampionatin, cakton edhe skuadrën kampione Kampionati në Superligën e Belgjikës (Jupiler Pro League) duhet të ndalet menjëherë, shkaku i krizës së koronavirusit.
Ronaldinho zgjedh formacionin e ëndrrave në Ligën e Kampioneve (FOTO LAJM) Legjenda braziliane, Ronaldinho ka zgjedhur 11 lojtarët më të mirë që kanë luajtur në Ligën e Kampionëve, duke formuar n
Raportimet e fundit: Liga e Kampionëve do të zhvillohet në korrik dhe gusht Fazat e fundit të Ligës së Kampionëve dhe Ligës së Evropës të këtij sezoni raportohet se do të zhvendosen në korrik dhe
Van Dijk zgjedh kundërshtarin më të vështirë me të cilin është përballur Gjigandi i Liverpool, Virgil van Dijk ka cilësuar Lionel Messin si kundërshtarin më të vështirë që është përballur. V
Rrëfehet Ramos: Ky është goli i jetës sime (VIDEO) Sergio Ramos deklaron se goli ndaj Atletico Madridit në finalen e Ligës së Kampionëve edhe goli i jetës së tij. Los B
Liga e Kampioneve në gusht, La Liga fillon në tetor? Gazetat spanjolle kanë filluar të publikojnë një plan të ri mbi atë se si do të vazhdojë sezoni në futboll. Shtyrja e
ZYRTARE: UEFA shtyn finalen e Champions dhe Europa League UEFA sot ka marrë vendimin për të shtyrë finalen e Ligës së Kampioneve dhe Evropa Ligës. Pandemia e koronavirusit ka