999 rezultate për

kampione

Realizoi dy gola, Morata: Juventusi mund t'i shkojë deri në fund Champions-it Alvaro Morata ishte njeriu kryesor i ndeshjes ndërmjet Dinamo Kievit dhe Juventusit duke ia siguruar "Zonjës së Vjetër"
Përfundojnë pjesët e para të takimeve të Ligës së Kampionëve, ja rezultatet Kanë përfunduar pjesët e para të takimeve të Champions League. Skuadra e Barcelonës ka shkuar në pushim me epërsi pre
Strakosha në formacionin e lojtarëve më të shtrenjtë debutues në Ligën e Kampioneve (FOTO LAJM) Thomas Strakosha këtë javë do të përjetojë për herë të parë emocionet e pjesëmarrjes në Ligën e Kampioneve, turneun më t
Presion nga klubet e mëdha, UEFA do të shtojë katër skuadra në Ligën e Kampioneve UEFA duket se është gati të bëjë çfarëdo që i kërkojnë klubet e mëdha, aq sa po mendon edhe ndryshimin drastik të Ligës
Gjyqtari kosovar do të ndajë drejtësinë në ndeshjen Barcelona-Ferencvaros Barcelona për testin e radhës zbret në ‘Camp Nou’, në kuadër të Ligës së Kampionëve. Në kuadër të grupit G të Ligës s
Befasuese, Dortmund përfshin një 15 vjeçar në skuadrën e Ligës së Kampionëve Borussia Dortmund ka përfshirë 15-vjeçarin Youssoufa Moukoko në skuadër për Ligën e Kampionëve. Sulmuesi i ri tashmë
Pas triumfit të madh, reagon Robin Krasniqi: Jemi kampionë të botës Haxhi Robin Krasniqi ka reaguar së fundmi pas titullit të fituar. Robin Krasniqi ka arritur që me sukses të mposht Do
Pas gjestit fisnik, Arsenali "injoron" Ozil për Ligën e Kampionëve Mesut Ozil ka qenë në qendër të vëmendjes ditëve të fundit, për arsye të mira. Futbollisti tregoi zemrën e tij të mad
Lazio përfshin Muriqin në listën e lojtarëve për Champions Vedat Muriqi është pjesë e listës së Lazios për Ligën e Kampionëve. Skuadra italiane ka publikuar listën me lojtarët
Interi publikon listën për Champions Inter ka publikuar listën e lojtarëve të përfshirë nga Antonio Conte në Ligën e Kampionëve, me Radja Nainggolan pjesë të
Dueli CR7-Messi në Champions, statistikat e të gjithë golave të tyre Juventusi dhe Barcelona janë përfshirë në Grupin G të Ligës së Kampionëve për sezonin 2020/2021. Përballja e drejtpër
Ndeshja e historisë, Young Boys-Tirana: Formacioni i mundshëm i kampionëve "bardheblu" (FOTO LAJM) Tirana do të kërkojë të shkruajë historinë mbrëmjen e sotme. Bardheblutë kanë mbërritur në kryeqytetin zviceran Bernë
Ky pritet të jetë grupi "karamele" i Ligës së Kampionëve Sot (e enjte) me fillim nga ora 17:00 tërhiqet shorti për fazën e Ligës së Kampionëve, për sezonin 2020/2021. Skuadra
Ja kur hidhet shorti i Ligës së Kampionëve Vetëm dy muaj pas finales së vitit 2020 të zhvilluar në Lisbonë, edicioni i 66-të i garës më prestigjoze evropiane në ni
PD sulmon Ministren e Shëndetësisë: Je kampione në mashtrim! Eksperti i shëndetësisë Gazment Koduzi i është përgjigjur ministres Manastirliu duke e cilësuar si numrin 2 për mashtrim
Mund të përballet sërish me Crvena Zvezda, Tirana mëson 5 rivalët e parë që mund të përballet në play-off Tirana do të presën datën 18 shtator ku do të mësojnë edhe rivalin e Play-Off. Tirana ka mësuar edhe 5 prej 8 kundër
Klopp e do te Liverpool, "The Reds" tjetër ofertë për Thiago Alcantaran Liverpool nuk heq dorë nga Thiago Alcantara i cili vazhdon të jetë dëshira kryesore në merkato e trajnerit Jurgen Klopp.
Nga lufta në realizimin e ëndrrës për Champions: Historia e Vedat Muriqit shkruar nga Di Marzio Duke parë jetën e tij, mbijetesa në luftën e Kosovës, kthimi në atdhe, nisja e karrierës si futbollist dhe arritja deri
Çfarë do të ndodhte nëse Messi dhe Ronaldo do të luanin me një ekip, disa nga pyetjet e mëdha që marrin përgjigje Shumë pak besojnë se Lionel Messi do të luajë së bashku me Cristiano Ronaldon në Juventus. Por nëse do të ndodhte, si
Fati me Tiranën, kualifikohet direkt në "Play-Off" ku do të përballet me kampionët e Bullgarisë Fati nuk e donte në turin e dytë të "Champions League" atje ku Tirana humbi padrejtësisht ndaj Crevena Zvezdës, megjithë