999 rezultate për

kampingu

Ndodh vetëm në Shqipëri! Kampingu që s'pranon shqiptarët se janë "zhulsa" Çdo vit kur rikthehem në Shqipëri, më pëlqen të shikoj dhe eksploroj gjëra të reja. Dhe gjërat e reja janë me shumic
Meta në Jalë në kampingun e LRI-së: Rezultati i LSI-së u arrit falë jush (FOTO LAJM) Nga bregdeti i Jalës, kreu i LSI Ilir Meta teksa mori pjesë në hapjen e kampingut të LRI-së atje, vlerësoi të rinjtë për
Këpucët që kthehen në çadër kampingu (FOTO LAJM) "Walking Shelter" janë këpucë të cilët kanë një veçori ndryshe nga llojet e përditshme ato mund të kthehen në çadra kamp