999 rezultate për

kamionit

E rëndë në Tiranë, 45 vjeçari gjendet i vdekur brenda kamionit Një 45 vjeçar është gjetur i vdekur brenda një kamioni në Doganën e Vorës në Tiranë. Policia sqaron se burri nuk kish
Gjendet i pajetë brenda kamionit shqiptari në Itali Një shqiptar është gjendur pa shenja jete brenda një kamioni në Itali mëngjesin e kësaj të marte. Sipas raportimeve t
80 refugjatë të paligjshëm kapen brenda kamionit në Korçë, mes tyre fëmijë e gra Mbrwmjen e sotme mbi 80 refugjatë të paligjshëm janë kapur brenda një kamioni pranë kufirit të Korçës. Bëhet fjalë pë
U nisën drejt Anglisë, zbardhet vdekja e 39 emigrantëve që ngrinë brenda kamionit frigoriferik Autori i parë i dyshuar, në fillim të këtij viti, pranoi akuzat për vdekjen e 39 migrantëve vietnamezë të cilët u gjetë
Aksident i rëndë në Elbasan, shoferja i shpëton kamionit por godet fuqishëm bordurën Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Elbasan-Peqin në fshatin Paper. Mësohet se një mjet i cili drejtohej nga një
Policia jep detajet: Sasia, dhe ku i kishte fshehur 56-vjeçari paratë brenda kamionit "Në urën lidhëse të kamionit dhe rimorkios, pas skanimit dhe kontrollit u gjetën të fshehura disa pako të mbështjella, b
Mbi 2 milion euro, zbardhet identiteti i shoferit të kamionit që u vu në pranga Lidhur me sekuestrimin e 2 milionë eurove që u kapën në Portin e Durrësit, të cilat ishin të vendosura brenda një kamion
Zbardhet dëshmia e shoferit të kamionit që transportonte ilegalisht "thesin" me euro Së fundmi është zbardhur dëshmia e shoferit të kamionit, në të cilin ndodheshin 2 milion euro të padeklaruara. Kamion
I plasi jastëku i ajrit i kamionit, niset me helikopter drejt Tiranës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Mat. Mësohet se një person është plagosur në kokë, pasi ka plasur jas
Makina përfundon poshtë kamionit, plagoset shoferi Një aksident i rëndë ka ndodhur në Vlorë, ku raportohet se është plagosur një person. Aksidenti ndodhi te zona e njoh
Shoferi i kamionit e vrau shqiptaren pas se*sit, veprimi misterioz që e bëri të humbte toruan 37 vjeçarja shqiptare Brunilda Sadushi u gjet e vrarë dhe me të djegura në trup mëngjesin e 25 dhjetorit në Mugins, në a
DETAJE/ Fërkimi mes makinave bëri që polici t'ia marrë jetën shoferit të kamionit Një ngjarje e rëndë tronditi Kosovën të dielën. Një polic qëlloi për vdekje një person në qytetin e Gjilanit. Polici u a
Pa shofer dhe punon me hidrogjen, brenda kamionit futurist që ngjason si tren (FOTO LAJM) Hyundai ka prodhuar një prototip të një kamioni të teknologjisë së fundit, që ecën pa shofer, punon me hidrogjen, por që
Gjenden 41 persona brenda kamionit në Greqi (VIDEO) 41 emigrantë janë gjetur në një kamion, me frigorifer në Greqi, fatmirësisht pa dëmtime për jetën. Kamioni me emigran
Tragjedia e kamionit për Angli, policia në kërkim të dy vëllezëve fajtorë për ngjarjen (FOTO LAJM) Detektivët që hetojnë vdekjen e 39 personave në një kamion në Angli, kanë vënë shënjestër dy vëllezër të dyshuar për vra
Luftuan me thonj për të dalë, zbulohen pamjet e kamionit me 39 viktima në Angli (FOTO LAJM) Një ngjarje tragjike ka ndodhur pak ditë më parë në Britaninë e Madhe. Një kamion me 39 shtetas kanë humbur jetën në
"Mami po vdes..", vietnamezja pagoi 30 000 paund për të shkuar në Angli, identifikohen një pjesë e viktimave të kamionit Pham Thi Tra My dyshohet se nuk është e vetmja vietnameze mes 39 viktimave të kamionit të vdekjes që tronditi botën tre
"Mami po vdes, nuk marr dot frymë": SMS e dhimbshme e vajzës nga kamioni me 39 viktima në Angli 26 vjeçarja Pham Thi Tra My dyshohet se është mes 39 viktimave të kamionit të tmerrit që u zbulua në Angli dy ditë më pa
Tragjedia e kamionit në Britani, kapen burrë e grua Autoritetet britanike thanë se kanë arrestuar edhe dy persona në lidhje me vdekjen e 39 njerëzve – trupat e të cilëve ja
Fundi tragjik, si qëndruan për 15 orë në temperaturë -25 gradë viktimat brenda kamionit (FOTO & VIDEO) Vdekje e ngadaltë dhe e tmerrshme. Këshu e kanë përshkruar ekspertet fundin tragjik te 39 personave brenda kamionit rrug