999 rezultate për

kamionin

Humbi prindërit në aksident, drejtori i spitalit tregon gjendjen e 3-vjeçares që mbijetoi Detaje të reja kanë dalë nga aksidenti i rëndë që ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Rrëshen-Rubik, ku si pasojë e një
Korruptoi prokurorin, dibrani që u qëllua me armë zjarri nuk është i panjohur Faik Zeqja është 51-vjecari që u plagos ditën e sotme në Dibër. Aktualisht është jashtë rrezikut për jetën dhe po tra
U kap me kamionin plot e përplot me duhan, arrestohet 38 vjeçari Një 38 vjecar është arrestuar nga Policia e Kukësit pasi u kap teksa transportonte një kamion të tejmbushur me duhuan.
Zbardhet emri e fotoja, ky është shqiptari që mbushi kamionin me drogë e u nis drejt Athinës Spiro Dukoli është një nga dy kamionistët shqiptarë të arrestuar nga Antidroga e Janinës, ku u sekuestruan 114 kilogramë
Makina përplaset me kamionin në Klos, disa të plagosur Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Burrel – Klos. Një kamion është përplasur me një aut
Shqiptari përplaset me kamionin në Itali, dërgohet me helikopter drejt spitalit Një aksidenti i rëndë rrugor është regjistruar në Legnago të Italisë rreth orës 15:00 të pasdites së sotme. Ngjarja
Përfundon kërkimi, nxirret i pajetë trupi i të riut që përfundoi bashkë me kamionin në liqen Pas disa orësh kërkime, polumbarët e RENEA-s kanë gjetur trupin e shoferit të kamionit që përfundoi në liqen. Ngjarja
Mbetje kancerogjene? Del raporti për kamionin që u kap në Vlorë Vetëm dy ditë më parë u kap një kamion në Vlorë me një sasi materialesh që u konsideruan si mbetje kimike dhe kacëerogje
DETAJE/ Fërkimi mes makinave bëri që polici t'ia marrë jetën shoferit të kamionit Një ngjarje e rëndë tronditi Kosovën të dielën. Një polic qëlloi për vdekje një person në qytetin e Gjilanit. Polici u a
Capital T nuk ndalet, niset drejt Shqipërisë me kamionin me ndihma (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, reperi Capital T u solidarizua me situatën e jashtëzakonshme në Shqipëri për shkak të tërmetit të fuqis
U përplas me kamionin, humb jetën shqiptari në Greqi (VIDEO) Një shqiptar ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur në një aksident të rëndë në Greqi. Siç bën me dije polic
Zjarrfikësit super-heronj: Ja çfarë kanë bërë për nusen Një nuse, e cila për pak sa humbi dasmën e saj për shkak të trafikut, u dërgua me kohë nga një ekip zjarrfikësish, të ci
Pamje si nëpër filma: Makina përplas kamionin dhe e nxjerr nga rruga (VIDEO) Këto pamje që do të shihni në këtë video, do ju kujtojnë ndonjë skenë filmi. Fatkeqsisht, e gjitha kjo është reale dh
Tragjedia me kamionin, familjet në Vietnam në ankth për të zbuluar viktimat Familjet në Vietnam janë duke pritur të zbulojnë nëse të afërmit e tyre ishin midis 39 personave të gjetur të vdekur bre
“Dhamë 30 000 paund për udhëtimin VIP të vajzës”, flasin prindërit e vietnamezes që ngriu në kamionin për Angli 26 vjeçarja vietnameze Pham Thi Tra My është mes 39 viktimave të kamionit të tmerri në Angli. Ajo i dërgoi nënës së saj
"Mami po vdes..", vietnamezja pagoi 30 000 paund për të shkuar në Angli, identifikohen një pjesë e viktimave të kamionit Pham Thi Tra My dyshohet se nuk është e vetmja vietnameze mes 39 viktimave të kamionit të vdekjes që tronditi botën tre
Makina përplaset me kamionin në Elbasan Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Elbasan-Peqin. Sipas informacioneve paraprake, ngjarja ka ndodh
Të ngrirë në -25 gradë, vdekja e ngadaltë dhe e tmerrshme e 39 personave në kamion (FOTO LAJM) Një vdekje e ngadaltë dhe e tmerrshme. Ky është përfundimi i parë që kanë arritur ekspertët në lidhje me 39 personave në
Fundi tragjik, si qëndruan për 15 orë në temperaturë -25 gradë viktimat brenda kamionit (FOTO & VIDEO) Vdekje e ngadaltë dhe e tmerrshme. Këshu e kanë përshkruar ekspertet fundin tragjik te 39 personave brenda kamionit rrug
Dalin pamjet, çfarë kapën kamerat brenda tunelit ku humbi jetën vëllai i deputetes (VIDEO) Dy ditë më parë u nda nga jeta vëllai i deputetes socialiste Blerina Gjylameti brenda tunelit Tiranë Elbasan. Në videon