999 rezultate për

kamioni

2 500 euro për të kaluar ilegalisht, 6 të arrestuar në Durrës (VIDEO) Policia Kufitare në Durrës, ka marrë masa shtesë për parandalimin dhe goditjen e kalimit të paligjshëm të kufirit. Gj
Policia italiane ndalon kamionin shqiptar plot me mall Policia e portit të Barit ka ndaluar një kamion që vinte nga Shqipëria plot me mall. Brenda kamionit janë gjetur të
Aksident i frikshëm në Fushë Prezë, kamioni merr zvarrë automjetin (FOTO LAJM) Një aksident i frikshëm mësohet të ketë ndodhur në zonën e Fushë-Prezës. Siç duket nga pamjet e publikuara, shihet s
E frikshme, foshnja futet pa e kuptuar poshtë rrotave të kamionit (VIDEO) Një njeri ka parandaluar një ngjarje të rëndë. Ai ka qenë duke dërguar një parcelë me bimë në një shtëpi, por teksa k
Njihuni me kamionin ushtarak që sot shërben si hotel (FOTO LAJM) Ai ishte kamion i një brigadë zjarri dhe tani është kthyer në një hotel për dy persona ku për një natë pagesa është 60 p
I vodhi kamionin, shqiptari qëllohet rëndë nga pronari italian Një i ri shqiptar është qëlluar me armë dhe ndodhet në spital në gjendje të rëndë. Një ngjarje e rëndë raportohet të
E pabesueshme, era e fortë ngre edhe kamionin (VIDEO) Ky është momenti i pabesueshëm kur një shofer i një kamioni pësoi një aksident përderisa ishte duke vozitur në autostrad
Aksident i rëndë në Greqi, digjen 11 refugjatë brenda kamionit (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, teksa një kamion ka marrë flakë pas përplasjes me një mjet tjetër. Sipas te
Shoferi i kamionit e qëlloi me shuplakë, si ndodhi masakra në Mat Ngjarja e rëndë që tronditi sot tërë vendin, ka lënë pas tre viktima dhe një person të plagosur. Ndërkohë është zbard
Aksident në Austri, të plagosur shtetasit nga Maqedonia Disa persona u plagosën në aksidentin që ndodhi si pasojë e përplasjes së një autobusi nga Maqedonia dhe një kamioni në
Autobusi përplaset me kamionin në Austri, tetë shtetas të Maqedonisë të plagosur Dy persona janë plagosur rëndë, por nuk janë në rrezik për jetën ndërsa gjashtë persona janë pagosur më lehtë në aksiden
Emigrantët e ngjitur në kamion tërbohen kur kuptojnë drejtimin e gabuar (VIDEO) Një shofer kamioni britanik filmoi disa emigrantë që kërkonin të zbrisnin në autostradë, kur e kuptuan se kamioni nuk sh
E përplasi kamioni, kush është viktima në Yrshek Një shofer kamioni ka aksidentuar për vdekje një kalimtar në Yrshek të Tiranës. Shoferi ka inicialet A.Sh. Policia ka
Kamioni godet një këmbësor në Tiranë Një shofer kamioni ka aksidentuar për vdekje një kalimtar në Yrshek të Tiranës. Shoferi ka inicialet A.Sh. kurse kalimta
Humbi jetën në aksident, kush është 22-vjeçari që u përplas me kamionin Pasditen e djeshme është ndarë nga jeta 22 vjeçari që u përshi në aksidentin e raportuar nga mediat italiane në autostra
Shoferi mbulon me zhavor policin (VIDEO) Pasi një polic dyshoi se një shofer e kishte mbingarkuar kamionin e tij, ky i fundit hapi rezen e derës dhe e mbuloi atë
Kamioni i plehrave nuk ia merr mbeturinat, banorja ia zbras të gjitha fqinjit Një banor nga Londra ka treguar përmes Twitterit një moment të pazakontë pazakontë, kur fqinja ia zbrazi mbeturinat para
Aksident trafiku në Fushë-Kosovë, humb jetën një fëmijë Një aksident vdekjeprurës është shënuar sërish në Kosovë. Mësohet se në Fushë-Kosovë, kamioni ka goditur një motoçikletë
U përplasën me kamionin, identifikohen dy të rinjtë që humbën jetën në autostradë Janë identifikuar dy viktimat e aksidentit tragjik të ndodhur në orët e para të ditës së sotme në aksin rrugor Shkodër-L
TRAGJEDIA/ Flet shoferi i kamionit, fotot e të cilit bënë xhiron e botës Shoferi i kamionit F.L. ia doli që në momentin e duhur të ndalte automjetin e vet në urën e shembur në Genova. Kësht