999 rezultate për

kamioni

Kjo është kompania pronare e kamionit që shkaktoi aksidentin e frikshëm në Gjilan (FOTO LAJM) Deri më tani, zyrtarisht është konfirmuar një i vdekur dhe dhjetë të lënduar nga aksidenti i frikshëm i dy orëve më parë
Del momenti i aksidentit të frikshëm, kamioni ishte me shpejtësi skëterrë (VIDEO) Rreth 20 persona kanë marrë lëndime si pasojë e aksidentit i cili ndodhi para një ore në Gjilan dhe një person është i k
Kamioni v*au kalimtarë dhe shkatërroi makina, pamje nga aksidenti i Gjilanit (VIDEO) Deri më tani është i konfirmuar një i vdekur dhe më shumë se 20 të lënduar nga aksidenti i pak minutave në parë në Gjila
E FUNDIT/ Ka të vdekur, kamioni futet në mes të turmës në qytetin shqiptar (VIDEO) Një aksident i rendë ka ndodhur pak më parë në Gjilan, ku një kamion mallrash ka humbur kontrollin dhe është futur në rr
Në mes të kamionit për në Irlandë, 8 shqiptarët i ndjek fati i keq 8 shqiptarë u gjetën të fshehur në një kontenier në portin e Cork, në Ringaskiddy të Irlandës, pasi kishin mbërritur me
Aksidenti u merr jetën babait me dy djemtë e tij në Prizren Aksidenti i rëndë që ndodhi mesditën e sotme në fshatin Zhur të Prizrenit ka lënë tre persona të vdekur. Mesohet nga
Erëra të forta në të gjithë vendin, përmbyset kamioni në Milot (FOTO LAJM) Ashtu siç u paralajmëruar nga sinoptikanët, gjatë natës jan shtuar erërat e forta në të gjithë vendin. Ndërkohë që j
Makina përplaset me kamionin në Fushë-Krujë Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Derven të Fushë-Krujës. Sipas informaooneve paraprake makinë dhe një kamion
Aksident në Rrogozhinë, kamioni përmbyset në mes të rrugës (FOTO LAJM) Një aksident raportohet se ka ndodhur orët e para të mëngjesit të sotëm në rreth rrotullimin e Rrogozhinës. Sipas të
Spektakolare, Audi Q7 nxjerr kamionin nga dëbora (VIDEO) Bora që ka përfshirë së fundmi disa pjesë të Evropës dhe të botës gjithsesi ka shkaktuar edhe probleme për vozitësit Si
Ra nga kamioni para një jave, vdek në QKUK burri nga Obiliqi policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje ka ndërruar jetë një person në QKUK, i cili kishte pësuar lëndime më 17 janar
"Karma", hajduti bie nën gomat e kamionit pasi grabiti dyqanin (VIDEO) Të gjithë ata që besojnë tek "karma" do të quanin këtë një shpagim aty për aty për gabimin e bërë. Një hajdut ra nën
Përmbyset në Bogë kamioni që pastronte borën Një kamion transportues për mirëmbajtjen e rrugëve është aksidentuar në fshatin Bogë të Pejës. Sipas policisë aksiden
Gruas i kalon kamioni sipër, por më pas ndodh mrekullia (VIDEO) Thonë se jetëgjati nuk bëhet jetëshkurtër dhe kjo vërtetohet shpesh. Ky është momenti kur një pastruese shpëton mreku
Kapen 8 pako me heroinë në Durrës, ndalohet shoferi i kamionit Një sasi drogëe është kapur nga Policia e Durrësit në Port. Sipas informacioneve mësohet se lënda narkotike e tipit
Mbrekulli apo fat? Të rinjtë shkelen nga kamioni por nuk dëmtohen (VIDEO) Kamerat e sigurisë në Kinë kanë kapur momentin kur një kamion zuri poshtë dy të rinj me biçikletë. Duke qenë se kamio
Gjendet i vdekur brenda kamionit shoferi në Tiranë, dyshimet e para Një drejtues kamioni raportohet se është gjetur i pajetë në Tiranë. Shoferi është gjetur pa shneja jete në mjetin e
Pas taksës 100% serbët tentojnë kontrabandimin, kapet kamioni me vezë Oficerët doganorë të Kosovës kanë arritur të kapin një kamion me vezë që dyshohet se janë kontrabanduar nga Serbia. S
Kalonte rrugën me kufje në vesh, kamioni përplas këmbësorin Një aksident ka ndodhur në fshatin Papër të Elbasanit, ku një 26-vjeçar ka aksidentuar me kamion një këmbësor. 26-vje
Deklarata e frikshme e këngëtares: Desh u përplasa me kamionin, më zuri gjumi Lori, shquhet për zërin e saj të ëmbël dhe të qetë. Këngëtarja padyshim diskutohet vetëm për anën e saj profesionale.