999 rezultate për

kamioni

Nuk u ecën shqiptarëve në Angli, i kapën sa zbritën nga kamioni Duket se plani i dy vëllezërve shqiptarë për dërguar 4 emigrantë në Angli me kamion, nuk ka funksionuar. Katër perso
Zbardhet emri e fotoja, ky është shqiptari që mbushi kamionin me drogë e u nis drejt Athinës Spiro Dukoli është një nga dy kamionistët shqiptarë të arrestuar nga Antidroga e Janinës, ku u sekuestruan 114 kilogramë
80 refugjatë të paligjshëm kapen brenda kamionit në Korçë, mes tyre fëmijë e gra Mbrwmjen e sotme mbi 80 refugjatë të paligjshëm janë kapur brenda një kamioni pranë kufirit të Korçës. Bëhet fjalë pë
Aksident i frikshëm në Tiranë, kamioni merr 10 metra përpara makinën Një aksident i rëndë ka ndodhur pranë kryqëzimit tek "Pallati me Shigjeta" në Tiranë. Burimet bëjnë me dije se një ka
Aksident horror: Kamioni merr para 11 makina, vdes ish-kandidati për kryebashkiak (VIDEO) Një kamion ka humbur kontrollin në Kaliforni duke marrë para 11 makina. Si pasojë e aksidentit zinxhir, ka gjetur vde
Aksident i rëndë në aksin Prishtinë-Pejë, një i vdekur dhe një i lënduar Një person ka humbur jetën dhe një tjetër është lënduar si pasojë e një aksident trafiku që ka ndodhur në orët e mbrëmje
Makina përplaset me kamionin në Klos, disa të plagosur Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Burrel – Klos. Një kamion është përplasur me një aut
U nisën drejt Anglisë, zbardhet vdekja e 39 emigrantëve që ngrinë brenda kamionit frigoriferik Autori i parë i dyshuar, në fillim të këtij viti, pranoi akuzat për vdekjen e 39 migrantëve vietnamezë të cilët u gjetë
Shqiptari përplaset me kamionin në Itali, dërgohet me helikopter drejt spitalit Një aksidenti i rëndë rrugor është regjistruar në Legnago të Italisë rreth orës 15:00 të pasdites së sotme. Ngjarja
Sasi rekord! Kamioni i mobilerisë mbushur me drogë, kapet mat durrsaku Një sasi tepër e madhe lënde narkotike është kapur në Doganën e Bllatës. Kamioni me logon e një mobilerie, kishte bre
Kamioni përplas makinën, një shtetas niset me urgjencë drejt Tiranës Një aksident i rëndë ka ndodhurnë rrugën e Kombit, në afërsi të Skurajve. Burimet bëjnë me dije se për pasojë ka mbet
Rrëzohet kamioni, shalqinjtë "pushtojnë" rrugën e Kombit Pamje të trishta janë bërë publike në rrjete sociale. Një aksident në rrugën e Kombit ka bërë që një sasi e madh e sh
Aksident i rëndë në Elbasan, shoferja i shpëton kamionit por godet fuqishëm bordurën Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Elbasan-Peqin në fshatin Paper. Mësohet se një mjet i cili drejtohej nga një
Përfundon kërkimi, nxirret i pajetë trupi i të riut që përfundoi bashkë me kamionin në liqen Pas disa orësh kërkime, polumbarët e RENEA-s kanë gjetur trupin e shoferit të kamionit që përfundoi në liqen. Ngjarja
Kamioni del nga rruga e bie në liqen, polumbarët në kërkim trupit të 37 vjeçarit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kukës. Një kamion ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në ujërat e liqenit të Fierz
Kamioni shpërthen në flakë në autostradë, aksidenti shkakton kaos dhe radhë të gjatë makinash Një radhë e gjatë kilometrike makinash ka bllokuar trafikun në Pontina, 5 kilometra larg Romës. Ngjarja ka ndodhur p
Policia jep detajet: Sasia, dhe ku i kishte fshehur 56-vjeçari paratë brenda kamionit "Në urën lidhëse të kamionit dhe rimorkios, pas skanimit dhe kontrollit u gjetën të fshehura disa pako të mbështjella, b
Mbi 2 milion euro, zbardhet identiteti i shoferit të kamionit që u vu në pranga Lidhur me sekuestrimin e 2 milionë eurove që u kapën në Portin e Durrësit, të cilat ishin të vendosura brenda një kamion
Zbardhet dëshmia e shoferit të kamionit që transportonte ilegalisht "thesin" me euro Së fundmi është zbardhur dëshmia e shoferit të kamionit, në të cilin ndodheshin 2 milion euro të padeklaruara. Kamion
Sherr midis barinjve shqiptarë: Njëri në gjendje kritike, tjetrin e godet kamioni pas zënkës Dy barinj shqiptarë kanë përfunduar në spital në Greqi pas një sherri mes tyre. Pacienti i shtruar në njësinë e kujde