999 rezultate për

kamionet

Kamionët e Veselinoviçit ndërtuan "Autostradën Patriotike" Sipas raportit të Iniciativës Globale Kundër Krimit të Organizuar në gjashtë vendet e Ballkanit Perëndimor, nga aktivite
Kanabis për heroinë, policia zbardh destinacionin e 1.2 drogë të kapura në Kapshticë 1.2 ton kanabis të kapura mbrëmjen e djeshme në Kapshticë në brendësi të dy kamionëve mallrash do të shkëmbeheshin me dr
Dalin emrat e të arrestuarëve në Kapshticë për dy kamionët me drogë Një sasi madhe droge është kapur mbrëmjen e sotme në doganën e Kapshticës nga agjentët e anti kontrabandës. Dy shofer
Kamionët me mallra serbe ndalohen të hynë në Merdare Kamionët me mallra serbe nuk janë lejuar të hyjnë në Kosovë. Ata janë kthyer prapa nga Policia në Merdarë. Vendimi i
Gruaja nis të vallëzojë nga kamioneta, përfundimi është i keq (VIDEO) Videoja e gruas teksa vallëzon e në fund bie nga kamioneta është bërë hit në rrjetet sociale. Ajo duket mjaft e dispo
Përmbyset një kamion në Gjilan (FOTO LAJM) Një numër i konsiderueshëm i aksidenteve janë raportuar të kenë ndodhur vetëm gjatë ditës së sotme. Një i tillë ka nd
Aksident trafiku në Prizren, plagoset një grua Një këmbësore ka mbetur e plagosur pas një aksidenti që ndodhi dje në rrugën “Ismajl Kryeziu”, në Prizren. Sipas poli
Hamburgu merr një vendim që ndikon edhe te shqiptarët Hamburgu do të hyjë në histori si vendi i parë që ndalon kalimin e kamionëve dhe makinave me naftë në disa nga rrugët e
Ky është qyteti i parë që ndalon veturat me naftë Hamburgu do të hyjë në histori si vendi i parë që ndalon kalimin e kamionëve dhe veturave me naftë në disa nga rrugët e
Erdogan kërcënon kurdët me zi urie Presidenti turk Recep Tayyip Erdogan tha se kurdët e Irakut mund të përballen me urinë, si rezultat i masave ndëshkuese
Kërcënon Vuçiç: Me Kosovën do bëj atë që bëri Titoja Kryeministri i Serbisë Aleksandër Vuçiç, gjatë një interviste për të përditshmen austriake "Der Standard", duke folur pë
Grupi mafioz në Itali që grabit kamionët si në skenat e "Fast and Furious" Një grup mafioz në Itali është duke kryer grabitje të guximshme të fugonëve të sigurisë, duke ngritur prita dhe duke për
Haiti, plaçkiten kamionët me ndihma nën sytë e Ban Ki-moon Banorët e zemëruar të Haitit kanë plaçkitur kamionët me ndihma, teksa Sekretari i Përgjithshëm i OKB-së vizitoi zonat e
Ora e parë në botë ndërtuar nga kamionët Një firmë kamionësh kanë ndërtuar atë ora e parë në botë e bërë tërësisht nga kamionët. E përbërë nga 14 të tillë, së ba
Aksident i rëndë në Rramanli, përplasen dy kamionë Një aksident i rëndë ka ndodhur në afërsi të Rramanlisë, ku dy kamionë janë përplasur me njëri-tjetrin. Si pasojë e p
Hiqet ndalesa për kamionët në Strazhë, Mavrovë dhe në Presekë Komunikacioni në të gjitha rrugët shtetërore po zhvillohet pa ndalesa dhe ngecje, nëpër rrugë kryesisht të lagështa. Duk
Pezullohen 3 doganierë në Kakavijë, kaluan kamionët pa bërë zhdoganimin Sot janë pezulluar tre doganierë në Kakavijë, pasi kaluan kamionët pa bërë zhdoganimin. Tre doganierët e pezulluar nga p
Policia ndalon kamionët me krom, protestojnë shoferët Shoferet e disa kamionëve të cilër merren me transportimin e kromit protestuan sot ndaj vendimit të policisë i cili i nd
Muratovska do garanci firmën e Thaçit që të largojë kamionët Shoqata e Transportuesve të Maqedonisë nuk ka larguar kamionët të cilët bllokojnë akset rrugore për automjetet në pikën
Kamionët në kufi ruhen nga policët Kamionët të cilët kanë bllokuar kufirin në Bllacë ruhen nga forcat e policisë. Ftotoja tregon qartë se janë tre policë m