999 rezultate për

kamion

Të bllokuar prej tre ditësh në Kapshticë, emigrantët nuk lejojnë kalimin e kamionëve Tashmë po bëjnë tre ditë të bllokuar në doganën e Kapshticës, e pavarësisht thirrjevë të kryeministrit, emigrantët kanë
Rama jep njoftimin e rëndësishëm për Kosovën: Nuk ka më pengesa! Kryeministri Edi Rama ka reaguar ndaj pergjigjes se shtetit serb, ndaj thirrjes së tij për të hequr bllokimin ndaj kamio
Serbia bllokon kamionët e Kosovës në kufi, Rama i shkruan: Të lutem president... Kryeministri Edi Rama ka reaguar pasi kamionë me mallra nga Kosova janë bllokuar në kufi me Serbinë. Me anjë të një p
Pamje të rënda: Si transportohen kufomat koronavirusi në kamionët-frigoriferë (VIDEO) Me mijëra jetë të humbura çdo ditë në gjithë botën si pasojë e pandemisë së koronavirusit. Në këto pamje, tregohet re
E DHIMBSHME/ Infermieri tregon çfarë ndodh brenda kamionëve-morgje (FOTO LAJM) Koronavirusi po merr me mijëra jetë çdo ditë në mbarë botën. Shumë vende fillimisht nuk e morën seriozisht këtë armik të
Nga Belgjika me kamion drejt Anglisë, shkatërrohet grupi i trafikantëve shqiptarë Një grup trafikantësh shqiptarë që kryenin transportin e klandestinëve shqiptarë nga Belgjika në Britaninë e Madhe.
Makina përfundon poshtë kamionit, plagoset shoferi Një aksident i rëndë ka ndodhur në Vlorë, ku raportohet se është plagosur një person. Aksidenti ndodhi te zona e njoh
Mbetje kancerogjene? Del raporti për kamionin që u kap në Vlorë Vetëm dy ditë më parë u kap një kamion në Vlorë me një sasi materialesh që u konsideruan si mbetje kimike dhe kacëerogje
1.1 ton "e bardhë" kaloi në Shkodër me 3 kamionë frigoriferikë, çfarë udhëzimi kishte marrë policia shqiptare Një sasi rekord kokainë është sekuestruar pasditen e djeshme në Maqedoninë e Veriut, në një fshat 10 kilometra larg Teto
Artan Hoxha: 1.3 ton kokainë u pritën në Shkodër dhe u përcollën me "respekte" në Pogradec Gazetari investigativ Artan Hoxha ka komentuar mega-operacionin e zhvilluar sot pasdite në Maqedoninë e Veriut. Në kë
I vranë të atin, vëllain e motrën, Gramozi rrëfen si u hodh nga kamioni me viktima Dita e 26 marsit e vitit 1999, ishte e kobshme për familjen Berisha nga Suhareka, ditë në të cilën ata u ndanë përfundim
Raiola: De Ligt si kamion nafte, te Juventusi do të rritet shumë Agjenti i njohur i lojtarëve Mino Raiola ka folur për mediat italiane sa i takon formës jo të mirë që po kalon Matthijs
Adoleshentë, vajza e prindër, kapen 19 shqiptarë në kamion duke ikur për Angli Angli është kthyer në vendin e ëdrrave për shqiptarët. Plot 19 shqiptarë janë kapur nga policia holandeze, pasi ish
Aksident në Elbasan, kamioni përplas 80 vjeçarin Një 80 vjeçar është përplasur mbrëmjen e sotme nga një kamion Ngjarja ka ndodhur në Unazën e qytetit të Elbasanit ndë
Aksident i frikshëm në Lezhë, kamioni përplaset me fugonin (FOTO LAJM) Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Lezhë-Milot, në afërsi të kryqëzimit të Shënkollit. Mësohet se nj
Me kamionë të mbushur me dasmorë, kështu bëheshin dasmat shqiptare para 25 vitesh (VIDEO) Me kalimin e viteve, festave dhe gëzimeve u janë zbehur kuptimet. Dekada më parë, populli shqiptar shquhej për dasma
"Londër, ja ku erdhëm", momenti kur emigrantët hidhen nga kamioni (VIDEO) Pesë emigrantë janë filmuar duke dalë nga një kamion në Stonehouse Estate në Purfleet të Londrës. Sipas “Daily Mail”,
Kërkohet ndihmë! Ende nuk është identifikuar 50 vjeçari që u përplas për vdekje nga kamioni Një aksident i rëndë ka ndodhur në Gjirokastër, në fshatin Humelicë ku një kamion përplasi për vdekje një shtetas i cili
Kamioni përplaset makinën në Vlorë Pak pasi një fëmijë 4 vjeçar u përplas nga një auotmjet një tjetër aksident ka ndodhur në qytetin e Vlorës. Sipas inf
Shoferi i kamionit e vrau shqiptaren pas se*sit, veprimi misterioz që e bëri të humbte toruan 37 vjeçarja shqiptare Brunilda Sadushi u gjet e vrarë dhe me të djegura në trup mëngjesin e 25 dhjetorit në Mugins, në a