999 rezultate për

kamion

I vranë të atin, vëllain e motrën, Gramozi rrëfen si u hodh nga kamioni me viktima Dita e 26 marsit e vitit 1999, ishte e kobshme për familjen Berisha nga Suhareka, ditë në të cilën ata u ndanë përfundim
Raiola: De Ligt si kamion nafte, te Juventusi do të rritet shumë Agjenti i njohur i lojtarëve Mino Raiola ka folur për mediat italiane sa i takon formës jo të mirë që po kalon Matthijs
Adoleshentë, vajza e prindër, kapen 19 shqiptarë në kamion duke ikur për Angli Angli është kthyer në vendin e ëdrrave për shqiptarët. Plot 19 shqiptarë janë kapur nga policia holandeze, pasi ish
Aksident në Elbasan, kamioni përplas 80 vjeçarin Një 80 vjeçar është përplasur mbrëmjen e sotme nga një kamion Ngjarja ka ndodhur në Unazën e qytetit të Elbasanit ndë
Aksident i frikshëm në Lezhë, kamioni përplaset me fugonin (FOTO LAJM) Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Lezhë-Milot, në afërsi të kryqëzimit të Shënkollit. Mësohet se nj
Me kamionë të mbushur me dasmorë, kështu bëheshin dasmat shqiptare para 25 vitesh (VIDEO) Me kalimin e viteve, festave dhe gëzimeve u janë zbehur kuptimet. Dekada më parë, populli shqiptar shquhej për dasma
"Londër, ja ku erdhëm", momenti kur emigrantët hidhen nga kamioni (VIDEO) Pesë emigrantë janë filmuar duke dalë nga një kamion në Stonehouse Estate në Purfleet të Londrës. Sipas “Daily Mail”,
Kërkohet ndihmë! Ende nuk është identifikuar 50 vjeçari që u përplas për vdekje nga kamioni Një aksident i rëndë ka ndodhur në Gjirokastër, në fshatin Humelicë ku një kamion përplasi për vdekje një shtetas i cili
Kamioni përplaset makinën në Vlorë Pak pasi një fëmijë 4 vjeçar u përplas nga një auotmjet një tjetër aksident ka ndodhur në qytetin e Vlorës. Sipas inf
Shoferi i kamionit e vrau shqiptaren pas se*sit, veprimi misterioz që e bëri të humbte toruan 37 vjeçarja shqiptare Brunilda Sadushi u gjet e vrarë dhe me të djegura në trup mëngjesin e 25 dhjetorit në Mugins, në a
DETAJE/ Fërkimi mes makinave bëri që polici t'ia marrë jetën shoferit të kamionit Një ngjarje e rëndë tronditi Kosovën të dielën. Një polic qëlloi për vdekje një person në qytetin e Gjilanit. Polici u a
Kamioni përplaset me trajlerin, në gjendje të rëndë drejtuesi i mjetit Një aksident i rëndë ka ndodhur në Krahës në Gjirokastër. Një kamion është përplasur me një trajeler, i cili ka qenë
La pas tre fëmijë, shqiptari humb jetën në aksidentin mes kamionëve Një shqiptar ka humbur jetën në një aksident në Itali. Ai është identifikuar si Ilir Filolli ndërsa aksidenti mësohet
Autobusi përfshihet nga flakët, 13 viktima Një autobus është përfshirë nga flakët duke lënë pas 13 viktima. Autobusi plot me pasagjerë u përplas me një kamion d
"Ecolog" dërgon kamionë me ndihma në Durrës e Thumanë: Lazim Destani viziton të dëmtuarit (FOTO LAJM) “Sot, përmes një vizite në zonat e prekura nga tërmeti i djeshëm, ndava dhembjen me vëllezërit tanë në kampet e ngritura
Capital T nuk ndalet, niset drejt Shqipërisë me kamionin me ndihma (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, reperi Capital T u solidarizua me situatën e jashtëzakonshme në Shqipëri për shkak të tërmetit të fuqis
Kamionët bëhen copë në Itali, shqiptari humb jetën Një aksident i rëndë i ka marrë jetën dy personave ditën e sotme në Itali. PWrplasja ka ndodhur mes dy kamionëve në a
Grabitja më e ëmbël, një djalë vodhi 20 ton çokollata Kjo ndoshta është grabitja më e "ëmbël". Një i ri ka grabitur me kamion një sasi prej 20 ton çokollatash. Ngjarja ka
U përplas me kamionin, humb jetën shqiptari në Greqi (VIDEO) Një shqiptar ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur në një aksident të rëndë në Greqi. Siç bën me dije polic
Drejt Anglisë, gjenden 25 emigrantë në një kamion frigoriferi 25 migrantë u gjetën të vendosur në një traget me ngarkesë, të nisur për në Britani, menjëherë pasi ajo u largua nga Ho