999 rezultate për

kamerieri

Kamerieri nuk e le të hyjë të pastrehun, por ai i nxjerr valixhen me para (VIDEO) Coby Persin është një youtuber 23-vjeçar, i cili kësaj radhe ka vendosur që të provojë gatishmërinë e restoranteve për t
Plagosja katërfishtë në Pejë, dëshmon kamerieri që pa gjithçka Kamerieri i lokalit “Brigde 2” ka dëshmuar sot në Gjykatën e Pejës për të shtënat e armëve që lanë të plagosur katër per
Cana tregon njohjen me bashkëshorten italiane: I lash numrin kamerierit ... (FOTO LAJM) Lorik Cana i është përkushtuar plotësisht familjes, pasi ka rrëfyer se ka kaluar momente të vështira, teksa vuante nga d
Kamerierit i bie gota nga dora, nuk do ta besoni reagimin e Putinit (VIDEO) Në një ceremoni ku ndaheshin çmime, ku i pranishëm ka qenë edhe Putin ka ndodhur një incident. Të mërkurën, lideri rus n
Kamerierit i bien gotat, Putinit nuk i lëviz as qerpiku (VIDEO) Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka marrë pjesë në një ceremoni ku ndaheshin disa çmime për shkencëtarët e rinj për
Amerikania pretendon se u përdhunua, zbardhet dëshmia e kamerierit nga Tirana Një shtetase amerikane pretendohet se u përdhunua nga një kamerier 20-vjeçar në Tiranë, ndërkohë që sëfundmi është zbard
U njohëm në "pub", por ai më ndoqi në shtëpi/ Zbulohet amerikania që denoncoi kamerierin shqiptar Së fundmi në media u publikua rasti i një gruaje të huaj, e cila u tha se ishte amerikane, dhe se ishte përdhunuar nga n
Ankesa e rrallë e kamerierit/ "Na e shpifi Taulant Balla, nuk paguan asnjëherë" Një “denoncim” i pazakontë është bërë këtë herë nga “kamarieri dixhital”, i ardhur në adrësë të Berishës. Ish-kryemi
Vrasja në Sarandë, flet dëshmitari: Ja si u vra Artani Kamerieri i lokalit ku u ekzekutua 44-vjeçari Artan Hoxha mëngjesin e së dielës shpëtoi për pak nga arma e autorit. A
Flet kamerieri: Çfarë pashë kur u plagos Andi Mustafaraj Kamerieri i lokalit ku ndodhi sot atentati ndaj 29 vjeçarit, Andi Mustafaraj, ka rrëfyer në detaje çfarë ka ndodhur në a
E masakruan për vdekje kamerierin, burg përjetë për dy pronarët e lokalit Gjykata e Vlorës ka dënuar me burgim të përjetshëm dy pronarët e një lokali në Dhërmi, të cilët u shpallën fajtorë për v
Morata: Te Reali isha kamerieri i Xabi Alonsos Sfida Juventus-Bayer po afron, teksa kjo do ndeshje do të jetë e veçantë për Alvaro Moratën, i cili do të ketë përballë
I kërkon kuponin tatimor, kamerieri godet klientit Policia e Tiranës ka arrestuar një kamarier i cili mësohet se ka goditur me një klient, pasi ky i fundit i kërkoi kuponi
Vrasja në Dhërmi, thika e fikje cigaresh në trupin e kamerierit Kamarieri Denis Vyshka është masakruar me mjete të forta dhe thika. Në këtë konkluzion kanë arritur hetuesit pas kqyerje
Policia: Vrasja e kamerierit u krye para se të denoncohej vjedhja e parave Drejtoria e Policisë së Qarkut Vlorë hodhi sot poshtë hipotezat e ngritura në një prej mediave online, se uniformat blu
Pronarët vrasin kamerierin për 500 mijë lekë Mungesa e një sasie prej 500 mijë lekësh nga xhiroja ditore e lokalit duket se ka qenë shkaku i një sherri të dhunshëm d
Boja: Kamerierin e vrava se ngacmonte nusen e vëllait Astrit Boja i arrestuar për vrasjen e Fatjon Barmetës në Klos ka pranuar kryerjen e krimit me justifikimin se 23 vjeçari
Kap "mat" pronaren me dashnorin, masakrohet kamerieri Një 23-vjeçar nga Klosi është gjetur i vrarë dhe i groposur rreth 2 kilometra larg vendit ku banote. Duket se Fatjon