999 rezultate për

kameren

Lanë kamerën në pyll për të filmuar kafshët, gjahtarët tmerrohen nga pamjet Imazhi i një vajzë të vogël fantazmë të filmuar në një pyll të Neë York-ut ka tmerruar banorët e zonës. Kamera u vend
Në video-konferencë me presidentin, biznesmeni harron kamerën hapur në dush (VIDEO) Një biznesmen brazilian e ka lënë gabimisht hapur kamerën e kompjuterit ndërsa ishte pjesë e një video-konference të bër
Del në treg telefoni me kamerën më të fuqishme në botë, ky është çmimi (FOTO LAJM) Në qoftë se një markë e njohur kineze si Huawei po gjen disa vështirësi në Perëndim pas “luftës” me administratën Trump,
La kamerën në pyll për një vit, e pabesueshme çfarë kapi (VIDEO) Nëse keni vizituar ndonjëherë një pyll, atëherë e dini se sa e bukur mund të jetë natyra. Pylli i mbushur me drunj dh
Përshëndeti kamerën e Google Street, djali bëhet "mollë sherri" në rrjet Duhet thënë se kudo rreth botës makina e “Google Street View” ka fotografuar momente nga më qesharaket, të cuditshmet dh
Lanë kamerën në pyll për të filmuar kafshët, gjahtarët tmerrohen nga pamjet Imazhi i një vajzë të vogël fantazmë të filmuar në një pyll të New York-ut ka tmerruar banorët e zonës. Kamera u vend
Këngëtari shqiptar kërcënon kameramanin: Do të t'a thyej kamerën! Një incident ka ndodhur gjatë intervistës së gazetares së “Edicionit Veror” në ABC News, me këngëtarin shqiptar Seven Sa
Vjen telefoni me kamerën 24MP për selfie (FOTO LAJM) Pas V7 +, vivo ka dorëzuar versionin e telefonit të saj Clearer Selfie. Pajisja quhet vivo V7 dhe vjen me një kamerë
Mbulojeni urgjentisht kamerën e lap topit tuaj! Ekspertët japin arsyet Kamera e laptopit ose celularit tuaj mund të jetë mjaft e nevojshme për ju, por një numër i habitshëm ekspertësh pajtohe
Votimi vijon rregullisht edhe në Shuto Orizare Edhe qytetarët e Komunës së Shuto Orizarës kanë vijuar të votojnë dhe ta shfrytëzojnë të drejtën e tyre të votës. An
Shikojeni dallimin e kamerës së iPhone 8 dhe Samsung S8 (VIDEO) Ka lindur një konkurrencë e madhe mes dy gjigantëve, Apple e Samsung për dy modelet e fundit, Samsung 8 dhe iPhone 8. Dy
Pse iPhone 8 Plus ka kamerën më të mirë? Apple ka goditur (përsëri) me kamerat në telefonat e saj më të rinj, sipas disa rishikimeve të hershme. iPhone 8 ka një
Polici tradhton ministrin Demiraj, e filmoi fshehurazi me kamerën e shërbimit (VIDEO) Ministri i Brendshëm Dritan Demiraj është filmuar fshehurazi nga një vartësi i tij teksa ishte duke diskutuar me disa of
Kameramani dhe gazetari i shpëtojnë "për një fije" snajperit të ISIS (VIDEO) Gazetari i "The sun" Owen Holdaway po raportonte nga Mosuli së bashku me një kameraman iranian, i ka shpëtuar mrekullish
Nokia prodhon kamerën që kushton 47 000 $ (VIDEO) Kompania Nokia ka nxjerr në treg për herë të parë një kamera që kushton 45 000 dollarë. Arsyeja e kësaj shume marram
Tahiri takon grevistët e Zharrëzës, "Fike kamerën, mos u bëj gangster!" Teksa protestuesit e Zharrëzës kalonin natën e dytë të protestës jashtë, para ministrisë së Energjitikës, janë vizituar
Facebook Messenger vjen me kamerën e re (VIDEO) Falë strategjisë së komunikimit vizual të Snapchat, Facebook ka lançuar sot një kamerë të re “artistike” në Messenger.
Huawei prezanton tabletin "Mate 9" Pas një sërë spekulimesh që kanë qarkulluar kohën e fundit mbi tabletin e ri nga Huawei, pajisja më në fund është bërë z
“Lenovo Phab 2 Pro”, telefoni i parë me kamerën ë veçantë “Google Tango” (VIDEO) Lenovo ka prezantouar “Phab 2 Pro” i cili do të jetë telefoni i parë me “Google Tango”. Telefoni do të hidhet në treg
Facebook vjen me “kamerën e re” (VIDEO) Facebook është duke përmirësuar kamerën në aplikacionin e tij duke sjellë kështu realitetin virtual të ngjashëm me atë t