999 rezultate për

kamerave

"Kam ndjenja për gruan tënde", si reagon burri i shqiptares para kamerave Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” tek E Diela Shqiptare, e ftuar ishte Blerina. Ajo dëshironte t’i bëjë një surprizë ba
"Ore me shqeve", Ana dhe Arbri habisinin me takimin pas kamerave (FOTO LAJM) Takimi i Anës dhe Arbrit në ‘Përputhen’ u shoqërua me mjaft të papritura. Ndërsa të dy ata mendonin se kamerat ishin
"Shqiponjat", vetëm me një kamera sigurie që mbahet në trup Shqiponjave në kryeqytet u ka mbetur vetëm një kamera sigurie funksionale që mbahen në trupin e tyre për të bërë transpa
Kryeministri izraelit vaksinohet i pari kundër COVID-19 para kamerave Kryeministri izraelit Benyamin Netanyahu dhe ministri i Shëndetësisë Yuli Edelstein morën vaksinën e zhvilluar nga Pfize
E pazakontë, delet futen në Bashkinë e qytetit dhe sulmojnë zyrtarët (VIDEO) Një ngjarje sa e ccuditshme, aq edhe frikësuese ka ndodhur në hyrje të ndërtesës së bashkisë, në qytetin e Nevsehir, Tur
"Obobo e futi brenda Saimirin ajo", vajzat e "Love Story" harrojnë që janë para kamerave (VIDEO) Pas spektaklit, Enxhëll, Ariana dhe Suela dhanë një intervistë për "Daily Love Story", ku komentuan takimin e Enxhit në
Humbi të afërmit nga tërmeti, Evi Reçit shpërthen në lot pas kamerave (VIDEO) Si sot një vit më parë u rregjistrua tërmeti tragjik i 26 nëntorit, ku humbën jetën 51 persona. Moderatorja Evi Reci,
Humbën fëmijën e tyre të tretë, çifti i famshëm rrëfehet para kamerave (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, çifti i famshëm humbi fëmijën e tij të tretë që e prisnte të vinte në jetë së shpejti. Është fjala për
Përlotet para kamerave Behar Mera: Zemrat e mia! (VIDEO) Aktori i humorit Behar Mera është përlotur pasditen e sotme, pasi ka parë një video-mesazh nga dy persona, të cilët ai i
Para kamerave, konkurrenti i "Big Brother" i zbërthen reçipetat bukuroshes brune (FOTO LAJM) “Big Brother” në Greqi vazhdon transmetimin, pavarësisht pandemisë. Panagiotis Varouxis duket se ka një pëlqim të veçant
"Kam fëmijën 4 vjeç", Luana Vjollca habit me deklaratën para kamerave (FOTO LAJM) Nisi dhe mbrëmja e sotme në “Shiko Kush Luan”. Luana Vjollca si gjithmonë në çdo drejtim programi duket shumë sexy. P
Është apo jo në lidhje? Kida flet troç para kamerave (FOTO LAJM) Kida ka qenë një nga të ftuarat speciale mbrëmjen e kaluar në “Shiko kush luan”. Në sfidën “Ndaje ose haje”, këngëta
Para kamerave, konkurrenti i "Big Brother" i zbërthen reçipetat bukuroshes brune (FOTO LAJM) “Big Brother” në Greqi vazhdon transmetimin, pavarësisht pandemisë. Panagiotis Varouxis duket se ka një pëlqim të veçant
Polici lokale në Maqedoni? Qeveria e re e Maqedonisë së Veriut në kuadër të programit të saj do të vendosë polici komunale nën kompetenca të pushte
Me maskë sa për propagandë! Maska mendohej se ishte një masë mbrojtëse kundër koronavirusit, por tashmë është kthyer në një mjet të mirëfilltë propa
Flet administratorja e hotelit ku u vranë dy biznesmenët: Kamerat i kërkoi një polic civil Kamerat e sigurisë së hotelit, ku u krye atentati ndaj biznesmenëve Bujar Lika dhe Paulin Gjergji (Marku), u hoqën para
Debati jashtë kamerave: Rama nuk i hap telefonin Gramoz Ruçit, i kërkon ndihmë Ballës Socialisti Gramoz Ruçi është një ndër figurat më të vjetra në PS dhe që i ka mbijetuar ndryshimeve brenda selisë rozë.
Vrau krushkun se kamera e sigurisë filmonte në shtëpinë e tij, çfarë ndodhi mes dy familjeve në Vlorë Të tjera detaje janë zbardhur nga vrasja me sende të forta e Bujar Mehmetajt gjatë paradites së sotme në Vlorë. Sipas
Grushte dhe fyerje banale, motrat Karadashian lën nam para kamerave (VIDEO) Me sa duket Taylor Sëift nuk është e vetmja që ka debate me Kim Kardashian. Motra e yllit të reality shoë-t, Kourtney
Kate Middleton siç nuk e keni parë ndonjëherë, ushtrohet para kamerave me tuta dhe atlete (VIDEO) Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton, ka teguar aftësitë e saja sportive në SportAid, në Londër. 38-vjeçarja garoi me