999 rezultate për

kamerat

Pronari rreh me shpulla punonjësit: Pse nuk ngriheni në këmbë kur hyj unë? (VIDEO) Pronari i një biznesi në Stamboll nuk e ka duruar faktin se punonjësit e tij nuk u ngritën në këmbë kur ai hyri aty duke
Momenti kur Haradinaj fiksohet nga kamerat duke bërë lutjen myslimane Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dje ka marrë pjesë në Iftarin e organizuar nga partia turke KDTP, përmes një po
Kamerat kapën gjithçka, dyshimet dhe marrja në pyetje e bashkëshortes së Murataj Albana Murataj, bashkëshortja e Admir Murataj dhe dy zyrtarë të lartë të sigurisë në “Tirana Aeroport” janë marë në pyet
'E përshëndeti para se ta qëllonte', kamerat kapin vrasësin e avokatit në Elbasan Kamerat e sigurisë kanë arritur të kapin autorin, por Policia dhe Prokuroria deri tani nuk kanë qenë në gjendje të bëjnë
Goditën policët, plasin arrestimet pas protestës Sipas burimeve në Policinë e Tiranës 14 perosna janë arrestuar pasi janë konstatuar duke hedhur gurë dhe sende të forta
Gruaja zgjohet e tmerruar pasi u kafshua nga gjarpri gjigant (VIDEO) Ky është momenti i tmerrshëm kur një piton kafshën në këmbë një pensioniste, ndërsa ajo po flinte. Zvarraniku kisht
Djegia e makinave të drejtorit në Vlorë , çfarë fiksuan kamerat e sigurisë Pesë automjete janë përfshirë nga flakët në afërsi të zonës së “Ujit të Ftohtë”, ngjarje e ndodhur rreth orës 01:30 të s
Vrasja e Devi Kasmit, kamerat nxjerri zbuluar "killerin" grek (VIDEO) Personi që shfaqet në këto pamje dyshohet të jetë ish-oficeri i forcave speciale greke, Efthimios Efthimiu. Ai u fok
Benzi përplas 10 makina, kamerat kapin aksidentin e tmerrshëm në Vlorë (VIDEO) Një aksidenti i frikshëm ka ndodhur në Vlorë, ku një mjet tip "Benz" me targa AA 272 RB ka dalë nga rruga dhe ka fluturu
Kamerat zbulojnë Iscon: Ja pse nuk luaj te Real Madrid Minutat për Francisco Alcorcon kanë qenë me pikatore këtë sezon, aq sa ai është temë diskutimi sa herë që trajneri Santi
Mbrekulli apo fat? Të rinjtë shkelen nga kamioni por nuk dëmtohen (VIDEO) Kamerat e sigurisë në Kinë kanë kapur momentin kur një kamion zuri poshtë dy të rinj me biçikletë. Duke qenë se kamio
I digjet makina biznesmenit shkodran, kamerat filmojnë gjithçka (VIDEO) Një natë më parë një makinë e një biznesmeni është djgur në Shkodër, tek vendi i quajtur Rruga e Gjanë në Shkodër. M
Festimi i çmendur i tifozit me karroce pas golit të Shaqirit (VIDEO) Në ”Anfield”, skuadra e Jurgen Klopp arriti të mposhte Newcastlen me rezultatin 4-0. Njërin prej golave e shënoi edh
Kamerat e sigurisë zbulojnë detaje të reja nga vrasja e Fatos Ferracakut në Shkodër Pas zinxhirit të ngjarjeve të rënda në Shkodër duket se po gjenden ca gjurmë rreth atentatorëve. Hetueset kanë arrit
RAI nën akuzë komentatori ofendoi Interin? (VIDEO) Interi u mposht 1-0 nga Tottenhemi në ndeshjen e parafundit të grupeve duke lënë kualifikim në dorë të Barcelonës, s
Si u ekzekutua Fatos Ferracaku, Prokuroria sekuestron kamerat e sigurisë Prokuroria e Shkodrës, raportohet se ka sekuestruar të gjitha pamjet e kamerave të sigurisë në zonën ku u bë ekzekutimi
Derra të egër dhe ujqër, çfarë kapën kamerat (FOTO LAJM) Një mrekulli është fotografuar në Parkun Shebenik-Jabllanicë. Disa dhelpra, derra të egër, kapronj dhe ujqër janë kap
Valverde ngre tonet ndaj Pique Skuadra e Barcelonës u mposht ndaj Betisit me shifrat e thella 4-3 në një takim krejtësisht për tu harruar për të besuar
Fitoi derbin e Manchesterit, Guardiola kërkon llogari te Sterling (VIDEO) Manchester City mposhti Manchester Unitedin me rezultatin 3-1 në ndeshjen derbi të vlefshme për javën e 12-të të Premier
Adoleshenti ekzekuton shokun me shot-gun, gjithçka filmohet nga kamerat (VIDEO) Një ngjarje shokuese ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në rrugët e Stambollit, ku një 15 vjeçar u ekzekutua me gjakftoht