999 rezultate për

kamer

Veliu del para kamerave, flet për takime të tjera Nënkryetari i LDK-së, Agim Veliu, në konferencën për media, ka thënë se partitë janë marrë vesh për mbajtjen e tryezave
U mbyt në Vlorë, miku i tij përlot me dedikimin për kameranin e njohur Armando Hallvaxhiu, 34 vjec nga Tirana është gjetur i pajetë ditën e djeshme në vendin e quajtur Shpella e ”Haxhi Ali-ut
Sot përcillet për në banesën e fundit kameramani i njohur Sot përcillet në banesën e fundit Armando Hallvaxhiu, 34-vjeçari, që u gjet dje i pajetë në vendin e quajtur Shpella e "
U mbyt duke bërë zhytje, i riu ishte kameraman në televizion Trupi i pajetë i një burri është gjetur në vendin e quajtur Shpella e ”Haxhi Ali-ut”, në Vlorë. Policia njofton se vi
E hodhën në erë bashkë me makinën, çfarë filmuan kamerat e bizneseve Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me shpërthimin e ndodhur mbrëmjne e së shtunës në Fier. Policia ende nuk ka d
Detajet e reja nga grabitja e argjendarisë, u përdor elektroshok, kamerat ishin të fikura Pas grabitjes së argjendarisë në Durrës nga dy persona të maskuar, pasditen e sotme, të tjera detaje janë bërë të ditura
Një kamër vetëm për Ronaldon, ja si e përballoi CR7 presionin e penalltisë (VIDEO) Ronaldo është padyshim heroi i Realit për eleminimin e Juventusit dhe pikërisht mbrëmë nëminutën e 87 ai ekzekutoi "vdek
Treni transportues ndan kamionin në dysh Një pamje tmerruese u kap nga një dëshmitare e rastit. Një tren transportues i mallrave goditi një kampion që kishte mb
Këngëtares shqiptare i shkatërrojnë makinën, ajo i kërcënon me burg Rozana Radit i ka ndodhur një gjë shumë e tmerrshme sot, dhe ajo e ka ndarë atë me ndjekësit në Instagram. “Si mund t
Kamerat e sigurisë kapin "trenin fantazmë" në stacion (VIDEO) Këto pamje të kapura nga kamerat e sigurisë tregojnë momentin kur një “tren fantazmë” mbërrin në një stacion hekurudhor
Pinguinët bëjnë "selfie" të përkryer, mahnitet fotografi (VIDEO) Eddie Gault ka kapur pamjet e këndshme të dy pinguinëve me kameran e tij ndërsa po realizonte një dokumentar në Antarkti
Luftë rumune për Kamer Qakan I grumbulluar së fundmi nga Christian Panucci në Kombëtaren shqiptare, Kamer Qaka ka treguar lojëra fantastike me skuadr
Moderatores shqiptare i propozojnë për martesë ''live'' në emision Fatma Methasani është një nga personazhet më të preferuar të audiencës rinore. Ajo wshtw moderatore nw emisionin ''Fun D
Kamera e Note 8 apo e iPhone X, testi i radhës (VIDEO) Ishiphones bërë testin e radhës të kamerave të dy gjigantë në treg aktualishte, Samsung Note 8 dhe iPhone X. Ka shumë
Penalja blen kamera për incizimin e seancave, tenderi kap shuma të larta Gjykata penale seancat gjyqësore do t’i regjistrojë me 16 kamera full HD, ndërsa fjalimet e të akuzuarve dhe avokatëve d
Luana jashtë kamerave, një bishë edhe pa make up (FOTO LAJM) Emisioni i suksesshëm i Luana Vjollcës, "Shiko Kush Luan", ka përfunduar për të rinisur sërish ndoshta në tetor. Lua
Lutfiu jep lajmin e madh, Gjilani do të vëzhgohet nga 100 kamera 100 kamera të sigurisë do të vendosen në qytetin e Gjilanit, insvestim ky nga ICITAP-Ambasada Amerikane, në vlerë prej 8
Renato Mekolli tregon si ka fikur kamerat e ka kryer marrëdhënie në restorant Renato Mekolli iu prezantua shqiptarëve si mësuesi i rreptë dhe i pamëshirshëm ndaj gabimeve të konkurentëve në “Master
Kamerieri nuk e le të hyjë të pastrehun, por ai i nxjerr valixhen me para (VIDEO) Coby Persin është një youtuber 23-vjeçar, i cili kësaj radhe ka vendosur që të provojë gatishmërinë e restoranteve për t
Mesazhet erotike, si reagoi Grida ndërsa Rama qesëndiste Berishën për deputetët e PD (VIDEO) Përveç akuzave të ndërsjella seanca e sotme në Kuvend është shoqëruar edhe me të qeshura pas nxjerrjes së disa fotove të