999 rezultate për

kamer

"Tmerri" i dyqaneve elektronike, kamerat nxjerrin zbuluar vjedhjen "huq" të të riut (VIDEO) policia e Tiranës ka finalizuar operacionin policor i koduar “Lenovo”, duke i dhënë fund vjedhjeve të 34 vjeccarit në kr
Fitoi 184 milionë franga në lotari, por kjo grua punon sërish kameriere Tetorin e kaluar u bë i njohur emri i saj në komunë, pasi që komuna e saj e vogël pati befasisht të ardhura të jashtëzak
DETAJET/ Qitësi hyri si burrë dhe doli si grua, si u vra Kastriot Reçi? Qitësi që vrau me një plumb në zemër Kastriot Reçin dy ditë më parë ka patur të gjithë kohën e nevojshme për përgatitjen
Gjesti fisnik, kamerieri në Prishtinë i dhuron dorëza plakut që kërkonte lëmoshë “Network Prishtina” është një prej grupeve me aktive në ‘Facebook’., ku publikohen kërkesa e ngjarje të ndryshme. Anë
Maskohet Dua Lipa, i bën kamer të fshehtë njerëzve në market (VIDEO) Dua Lipa ishte e ftuar në emisionin e Ellen Degeneres dhe ata kanë përgatitur një kamerë të fshehtë për disa të panjohur
Breshëri plumbash mbi trupin e Guxim Gjyriqit, kamerat kapin momentin e eliminimit 47 vjeçari Guxim Gjyriqi u eliminua teksa po ecte drejt karburantit të tij, mbrëmjen e djeshme pak para mesnate. Mëso
Iphone 12 do jetë shumë i veçantë LetsGoDigital njofton se Iphone 12 do të jetë shumë i veçantë. Kompania do t’a bëjë një iPhone ku kamera e përparme
Sekretet nga fotografia e familjes mbretërore për këto festa Dje, princ Harry dhe Meghan Markle publikuan kartolinën e parë të Krishtlindjes së bashku me bebushin Archie. Siç mund t
A u dhunua Laert Vasilin? Budina: Të hapen kamerat e Ministrisë së Brendshme Pas akuzave të aktorit Laert Vasili se është dhunuar nga aktorët e Teatrit, ka reaguar edhe regjisori Robert Budina.
Vetëm 17 vjeç shënon golin e parë në Seria A, talenti i Interit shpërthen në lot Sebastiano Esposito ka hyrë në historinë e skuadrës së Inter. 17 vjeçari vjeçari me golin e shënuar për zikaltërit në nd
Kamera kap një tufë derrash të egër në Gërmi (VIDEO) Një tufë derrash të egër është incizuar teksa lëvizte në Parkun e Gërmisë në Prishtinë në fund të muajit nëntor. Grup
Vendosi kamera në shtëpi, zbulon se shoqja e ngushtë i bënte "gjëmën" (VIDEO) Një nënë që jetonte vetëm është tronditur kur ka mësuar se kursimet e jetës po ja vidhte shoqja e saj e ngushtë. Ajo
"Rama show për të takuar njerëz", Fevziu: Kamerat nuk kanë pse e ndjekin pas Gazetari Blendi Fevziu ishte i ftuar në “Mbrëmje në Abc”, me Mirela Milorin për të diskutuar për menaxhimin e situatës p
Si një kuti e zezë, kamera e BMW mban regjistrime në rast të aksidentit Në modelet e saj të fundit, BMW ka ofruar një opsion Drive Recorder që ruan pamjet nga kamerat e ndërtuara menjëherë dhe
Kamerat u prishin punë, tifozët shihen duke konsumuar drogë (VIDEO) River Plate mposhti para pak ditësh Newell’s në udhëtim me rezultatin 3:2, në ndeshjen e javën e 15-të të kampionatit ar
Klopp nuk do t'ia dijë për kamerat, zhbllokon hundët (VIDEO) Liverpooli fitoi bindshëm derbin "Merseyside" kundër Evertonit me rezultat 5-2. Trajneri i "të kuqve", Jurgen Klopp p
Nuk mbaronin lëkundjet, kamerat e sigurisë tregojnë sa zgjati në të vërtetë tërmeti i 26 nëntorit (VIDEO) Për shkak të mungesës së një baterie në IGJEUM, Shqipëria nuk ka të dhëna të matura për një ndër tërmetet më shkatërrues
Kafshët e ndjejnë tërmetin 3 javë para se të ndodhë! Sipas një studimi të ri kafshët janë në gjendje të ndjejnë diçka që njerëzit nuk munden. Duke ekzaminuar pamjet nga kame
Ikën dritat, pallatet tunden si gjethe peme: Kamerat fiksojnë tmerrin gjatë tërmetit Dita e sotme është kthyer në një dhimbje të madhe për shqiptarët që kanë humbur familjarët e tyre në tërmetin e frikshëm
Rrëzohet gjithçka, kamerat e sigurisë nxjerrin dimensionin tragjik të tërmetit (VIDEO) Tërmeti i mëngjesit të sotëm është kthyer në një tragjedi për Shqipërinë. Kjo pasi bilanci i viktimave ka shkuar në 1