999 rezultate për

kamenices

3 muaj në mal, gjendet në gjendje të rëndë në malet e Kamenicës 70-vjeçari 70 vjeçari, Aziz Avdiu kishte humbur prej rreth 3 muajsh dhe mendohet se ka jetuar në pyll. Ai është banor i Sojacës në
​Sot protestohet kundër mbylljes së shkollave në Kamenicë Sindikata e Bashkuar e Arsimit, Shkencës dhe Kulturës e Kosovës sot në mesditë do të organizojë një protestë para ndërte
Dalin pamjet: Si hyri xhandarmëria serbe në territorin e Kosovës (VIDEO) Një rrugë që e bën shpesh, Musli Berisha po e bënte edhe para pak ditësh kur pa policinë e Serbisë brenda territorit të
E rrallë, një kryetar bashkie ka vetëm 35 euro në bankë Kryetari i Kamenicës, Qëndron Kastrati, ka deklaruar pasurinë e tij për vitin 2019 në Agjencinë Kundër Korrupsionit.
Gërmohet në varrezat e Kamenicës, kërkohet për thesare Në fshatin Zhujë të Kamenicës një ankues ka njoftuar se persona të pa njohur kishin groposur në varreza të vjetra. Dy
Stamenkoviq zgjidhet nënkryetar i Kamenicës, Lista Serbe falenderon VV-në dhe AAK-në Bojan Stamenkoviq nga Lista Serbë është zgjedhur nënkryetar i Komunës së Kamenicës. Për këtë, partia serbe ka falënde
Qëndron Kastrati del sot para Kryesisë së VV-së në Kamenicë Bajram Mavriqi, kryetar i VV-së në Komunën e Kamenicës ka thënë për KALLXO.com se sot kryesia e VV-së në Kamenicë do të
Para 74 vitesh, gjyshi i Qëndron Kastratit ishte kryetar i Kamenicës Axha i kryetarit të ri të Kamenicës, Qëndron Kastratit, Ismajli Kastrati, ka bërë me dije se para 74 vitesh gjyshi i Qën
Kishin vota të barabarta në zgjedhje, ja cili asambleist fitoi Rëndësia e numrit rendor në listën e kandidatëve për Asamble po del të jetë shumë e rëndësishme në Komunën e Kamenicës.
Surdulli merr mbështetjen e AKR-së për balotazh (FOTO) Aleanca Kosova e Re në Kamenicë dhe dega e Lidhjes Demokratike të Kosovës në këtë Komunë, kanë arritur marrëveshje bashk
AAK mbështet VV-në për balotazh në Komunën e Kamenicës Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, dega në Kamenicë, do të mbështesë në raundin e dytë të zgjedhjeve komunale, Qëndron Ka
KQZ nuk çertifikon rezultatet e Obiliqit, Kamenicës dhe Istogut Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mori vendim për të certifikuar rezultatet për kryetarë të 32 komunave, 16 prej të cilave
Kamenica mbuohet nga bora (FOTO LAJM) Disa fshatra të Kamenicës e kanë shijuar dimrin e vërtetë në mëngjesin e sotëm. Fotografi kosovar, Arian Mavriqi sjel
Aksident i rëndë në Maqedoni, dy të vdekur Dy persona ka humbur jetën në rrugët në Maqedoninë lindore në dy aksidente automobilistike , të cilat ndodhën në periudh
Dikur kishte 400 punëtorë, tani është shndërruar në katrahurë Miniera e Strezocit e cila dështoi të rifunksionalizohet për shkak të mospërmbushjes së kritereve të Spin Off-it special
Kryeasamblisti i Prishtinës në garë për kryetar të Kamenicës Lëvizja Vetëvendosje ka përzgjedhur si kandidat në garën për kryetar të Kamenicës, Qëndron Kastratin. Këtë e ka konfi
Zjarri përfshin malet dhe shtyllat elektrike në fshatin e Kamenicës Policia e Kosovës Qendra Operative në Gjilan, përmes një komunikate për media, ka njoftuar se ka pranuar informatë për n
Ja pika e re kufitare Kosovë-Serbi (VIDEO) Projekti i ideuar që kohë më parë për pikën e re kufitare mes Kosovës dhe Serbisë, pritet të fillojë implementimin. Kjo
Matoshi i bindur: Kamenicën do ta qeverisja më mirë se Sinani e Surdulli Nënkryetari i Kamenicës Fatmir Matoshi, shprehet se është plotësisht i bindur se do ta kishte qeverisur komunën shumë më
Ndodh në Kosovë / Kreu i Kamenicës nën hetim për "vrasjen" e derrit të egër (FOTO) Një fotografi me pushkë gjuetie në krah dhe me një derr të egër të vrarë në malet e fshatit Kranidell, ka bërë që Prokur