999 rezultate për

kamenicĂ

KOSOVË/ Vdes edhe një i prekur nga Covid-19 Një person nga Kamenica ka humbur betejën me koronavirus. Teksa kjo është vdekja e dytë nga Kamenica e konfirmuar nga
Vdes 64-vjeçari nga Kamenica i infektuar me COVID-19 Vdes një 64-vjeçar nga Kamenica i prekur me COVID-19 Kryetari i Komunës së Kamenicës, Qëndron Kastrati ka njoftuar se
"Mendoj babain tim", Vikena Kamenica përlotet në emision Mbrëmjen e djeshme emisioni Soiree me Jonida Shehun kishte në fokus muzikën e filmave shqiptarë në kuadër të 75 vjetori
Ky është 23 vjeçari nga Kamenica që vdiq sot në aksidentin me motor 23-vjeçari F.Sadiku nga fshati Koretin e Komunës së Kamenicës ka vdekur pas një aksidenti të rëndë që ndodhi mëngjesin e
Vdes i riu nga Kamenica Një aksident trafiku me fatalitet ka marrë jetën sot të një të riu nga Kamenica. Viktimë e këtij aksidenti është i ri
Suprizë nga Kamenica, i riu i Vetëvendosjes mund LDK-në Lëvizja Vetëvendosje e ka befasuar Lidhjen Demokratike të Kosovës në Kamenicë. I riu Qëndron Kastrati e ka mundur me
Kamenica mbuohet nga bora (FOTO LAJM) Disa fshatra të Kamenicës e kanë shijuar dimrin e vërtetë në mëngjesin e sotëm. Fotografi kosovar, Arian Mavriqi sjel
Mësuesi "ia plas" me shpullë nxënësit nga Kamenica (VIDEO) Një ngjarje aspak e zakonshme ka ndodhur në Kamenicë pasi një mësues ka goditur rëndë me shpullë nxënësin e tij, duke i
Njihuni me adoleshentin nga Kamenica ndërton robotë (VIDEO) Ai është vetëm 16 vjeç, por ka arritur të krijojë robotë, dronë e transformatorë të ndryshëm nga materiale të recikluesh
Donte të vriste qenin, por burri nga Kamenica e pëson keq Një shtetas nga Kamenica ka tentuar të vrasë me armë gjahu një qen endacak, por duke shkrepur armën e gjahur, shtetasi n
Oficerja e Policisë blen me pagën e saj karroca për invalidët (FOTO) Oficerja e policisë së Kamenicës, Saxhide Ismajli-Osmani, i ka dhuruar një karrocë për persona me aftësi te kufizuara fa
Ja pse është i veçantë ky 95-vjeçar nga Kamenica Rrahman Dedaj është një ndër personat më të veçantë në Kosovë. Ai jeton në Kamenicë, është 95-vjeç dhe i ka mbijetuar ed
Ja këngëtaret që mbështesin Veliaj (VIDEO) Në një spot elektoral të publikuar nga kandidati Veliaj në Facebook, mjaft këngëtare shfaqen në mbështetje të tij. A
Policia kontrollon makinat e protestuesve Policia po pengon qytetarët e lirë të Maqedonisë të marrin pjesë në protestën e sotme të opozitës në Shkup. Siç shkru
Fustani me tullumbace i maturantes nga Kamenica (FOTO LAJM) Mbrëmja e maturës është gjithmonë eventi ku të gjithë maturantët kërkojnë të bien në sy dhe të zgjedhin një veshje të ve
Kamenica nderon Ermir Lenjanin (FOTO LAJM) Viti 2014 ka qënë një vit tepër i suksesshëm për futbollistin e kombëtares shqiptare Ermir Lenjani, për të cilin momenti
Bombaj: Enxhi më quajti pedofil, dua 10 mln dëmshpërblim Leonard Bombaj, aktori dhe regjisori i mirënjohur, i përfshirë muajt e fundit në një ngjarje të rëndë, mes kërcënimeve,
Enxhi Kamenica: E vërteta e sherrit me Stresin Lajmi për rrahjen në publik të Enxhit dhe Stresit që u publikua dy javë më parë edhe në faqet e suplementit “Bluetooth”,
Enxhi dhe Stresi përleshen në publik Çifti që u nda dhe u ribashkua, Enxhi Kamenica dhe reperi Arkimed Lushaj, Stresi, janë parë të rrihen e përleshen keq dy