999 rezultate për

kamberi

I jepet lamtumira e fundit Besim Kamberit nga Senekosi i Gostivarit (VIDEO) I është dhënë sot lamtumira e fundit në fshatin e tij të lindjes Besim Kamberit, njërit prej 15 viktimave të aksidentit
"Jam mbretëresha e sek*it oral", milionerja britanike i lutet futbollistit shqiptar për martesë Jane Park, tërhoqi vëmendjen e të gjithëve disa kohë më parë. Kjo pasi fati deshi që ta bënte milionere në moshën 17 vje
Fillon marshimi në përkrahje të bashkimit të Luginës me Kosovën (FOTO LAJM) Ka filluar në Prishtinë marshi i paralajmëruar ditë më parë në përkrahje të bashkimit të Luginës së Preshevës me Republi
Kosova ndihmon kompaninë e shqiptarit që u dogj në Serbi Kryetari i Odës Ekonomike të Kosovës, Berat Rukiqi i ka ofruar përkrahje pronarit të kompanisë “Saba Bellça”, pas diegie
Tragjedia e familjes shqiptare në Tetovë Që prej tre vjetësh, familja Kamberi nga Shipkovica e Tetovës, assesi të kthehet në shtëpinë e tyre të dëmtuar nga vërsh
LDK, e pa interesuar për koalicione në Mitrovicë Kandidati i LDK-së në zgjedhjet e 22 tetorit, Safet Kamberi ka deklaruar se ka pasur ofertat edhe nga AKR-ja por edhe ng
Hedh votën Safet Kamberi i LDK-së Kandidati i LDK-së për kryetar të komunës së Mitrovicës, Safet Kamberi, ka hedhur votën e tij. Në një prononcim për m
Rropën shqiptarët, dalin në shitje pronat e "VEFA-s" dhe "Kamberit" Ministria e Financave do të nxjerrë në ankand këtë të premte rreth 10 fabrika, linja prodhimi e magazina të ish firmave
Burri sherr LIVE me gruan: “Ishe infermiere, jo agronome që bridhje nëpër misra!” Megjithëse kanë kaluar pothuajse 22 vite nga koha kur janë divorcuar, si Fiqiretja edhe Kamberi vazhdojnë të akuzojnë nj
Kosova e Shqipëria të kenë projekt të veçantë për Luginën Në Kosovën Lindore po vazhdon të mbizotërojë situatë e rëndë për banorët shqiptarë, të cilët diskriminohen nga shteti se
Ramën apo Vuçiçin, ja kë lider ka Lugina e Preshevës Kryetari i Komunës së Bujanocit, Shaip Kamberi, ka thënë se të treja komunat e Luginës së Preshevës e kanë të garantuar
E RRALLË/ 73-vjeçari ofron 4 mln lekë për atë që i gjen një bashkëshorte, por ka një kusht E rrallë për ta besuar, por e vërtetë. Një 73-vjeçar, banor në Memaliaj, kërkon të martohet në pleqëri. Madje mblesit, i
Kamberi: Serbia duhet të detyrohet t’i respektojë të drejtat e shqiptarëve Nënkryetari i Partisë për Veprim Demokratik (PVD), Shaip Kamberi, e njëkohësisht kryetar i ri i Bujanocit, ka thënë se S
Zgjedhjet në Serbi, Presheva dhe Bujanoca në duar të shqiptarëve Në zgjedhjet lokale në komunën e Preshevës ka fituar Partia Demokratike Shqiptare (4.757 vota) e kryetarit Ragmi Mustafa
Ministri serb e quan terroriste UÇPMB-në Kërkesa e deputetit nga Lugina e Preshevës në Parlamentin e Serbisë, Shaip Kamberi, për kthimin e monumentit të dëshmorë
Zyrtare: Florian Kamberi nënshkruan me Grasshopper (VIDEO) 19-vjeçari Florian Kamberi nga Peja, tashmë edhe zyrtarisht është futbollist i skuadrës Grasshopper, nga Liga e Parë e Z
Kamberi: Mos shpifni për Baton Haxhiun Gazetari Alush Kamberi ka reaguar pas një teksti të shpërndarë në mediat kosovare, ku thuhej se UDB-ja e ka larguar Bato
Shefqet Ismajli: Baton Haxhiu ka qenë pjesë e UDB-së jugosllave Agronomi Shefet Isjmali nga Vitia, sjell dëshmi për “Kosova Sot”, për përfshirjen e Baton Haxhiut me shërbimin sekret ju
Kamberi: Politika e Serbisë diskriminuese ndaj shqiptarëve të Luginës Kryetari i KDNJ-së në Luginë të Preshevës, Belgzim Kamberi është shprehur se Beogradi po zbaton politika diskriminuese n
Vazhdon politika diskriminuese e Beogradit mbi Luginë Dy deputetët shqiptarë në Kuvendin e Serbisë, Riza Halimi dhe Shaip Kamberi kanë kërkuar bisedime urgjente me Beogradin.