999 rezultate për

kaluar

Juventus e gjen zëvendësuesin e Alex Sandros Juventusi po mendon për krahun e majtë të mbrojtjes. Duket e vështirë mbajtja e Sadnros i cili e ka ndarë mendjen për tu
Ibrahimovic pranon 95% ulje page për të kaluar në MLS Zlatan Ibrahimovic zyrtarisht i është bashkuar klubit amerikan, Los Angeles Galaxy në ligën elitare në MLS. Sulmuesi
Historia e rrallë, ish-partizani italian zgjedh Shqipërinë për të kaluar jetën Carmine, ish-artizan italian dhe pensionist INPS (Instituti Kombëtar i Sigurimit Social), ishte në kërkim të një vendi k
Këshilla të çmuara: Si të mposhtim urinë pa kaluar nga frigoriferi Fillimi i verës na fton të humbim disa kilogramë: ne e dimë se kjo është një detyrë e vështirë dhe se dietat nuk japin g
Kuvendi i rikthehet punës pas tensioneve të javës së kaluar Kuvendi i Maqedonisë sot i rikthehet punës pas seancës së javës së kaluar kur u votua Ligji për përdorimin e gjuhëve. Në
Kaluar "Don Zhuanit", sa gra ka pasur Edi Rama? (FOTO LAJM) Jeta e politike dhe profesionale e Edi Ramës, është shumë e njohur për të gjithë shqiptarët, ndërsa jeta private ka qënë
La Liga nuk i njeh golin e 300 Ronaldos javën e kaluar, ndërsa sot ia uron golin me super kopertinë Para disa ditësh, ylli portugez Cristiano Ronaldo, shënoi golin e 300-të në La Liga, duke u bërë futbollisti i vetëm pas
Këtë produkt bukurie flakeni tutje pasi të keni kaluar gripin Edhe pse makijazhi mund të na bëjë të dukemi ''njerëz'' kur jemi me grip ose të ftohur, produktet e bukurisë mund të jen
E FUNDIT/ Sigurohen votat për të kaluar Demarkacioni Pas një pauze në seancën e Kuvendit, zëvendëskryeministri Behgjet Pacollit, ka thënë se me deputetët e Vetëvendosjes, nu
Rreth pesë qytetarë protestojnë para Kuvendit për të kaluar Demarkacioni Tashmë ka nisur seanca e Kuvendit të Kosovës për ratifikimin e Demarkacionit me Malin e Zi. Por jashtë kuvendit ka qy
Mourinho dhe Conte zgjedhin rrugën e paqes, nuk thumbojnë njëri-tjetrin para derbit Nuk ka shkëndija në konferencat për shtyp para ndeshjes Manchester United - Chelsea, por as edhe një shtrëngim dore mes
Abbiati i lumtur për shortin me Arsenalin: San Siro do ta mirpres një ndeshje të tillë Ish-gardiani i Milanit, Christian Abbiati është i mrekulluar me shortin e Milanit me Arsenalin. Ai pret një ndeshje të b
"Kam kaluar në menopauzë në moshën 32-vjeçare", gruaja prek me historinë e saj (FOTO LAJM) Shumica e grave pas moshës 40 vjec shkojnë drejt menopauzës por është një rast i rrallë që një grua në moshën 32-vjecare
Sherifi: Mungojnë 3 vota për të kaluar demarkacionin Shefi i Grupit Parlamentar të Nismës për Kosovën, Bilall Sherifi, ka thënë se nga llogaritë që kanë bërë, u duhen edhe d
Valverde: Rekordi i Messit ndaj Chelseat mbetet në të kaluarën Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka folur për rekordin e Lionel Messit kundër Chelseat. Argjentinasi nuk ka a
Allegri: Mëkat që nuk fituam, por kemi gjithçka për të kaluar në çerekfinale Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri është i kënaqur me paraqitjen e futbollistëve të tij, por jo me rezultatin 2
Vetëm dy minuta i mjaftojnë Juves për të kaluar në avantazh ndaj Tottenhamit (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Tottenhamit në "Allianz Stadium". Goli është shënuar nga sulmuesi argjentinas
Gjëra absurde që ishin normale në të kaluarën! (FOTO LAJM) E kaluara ka aq shumë gjëra interesante që ne kurrë nuk kemi dëgjuar dhe madje imagjinuar. Ndërsa disa nga këto gjër
Ronaldo dobët me gola? Jo, ai ka shënuar më shumë se sezonin e kaluar Cristiano Ronaldo nuk e ka humbur shkëlqimin. Mund të duket e çuditshme, por ylli i Realit të Madridit deri më tani ka a
Motra rrëfen tmerrin: Si ma vranë vëllain duke kaluar kufirin dhe e lanë në majë të malit (FOTO LAJM) Si sot 28 vite më parë është vrarë në mënyrë makabre në tentativë për të kaluar kufirin e Shqipërisë së izoluar Ilir Zar