999 rezultate për

kaluar

Shaqiri kujton të kaluarën te Interi, nuk e mohon një rikthim në Itali Xherdan Shaqiri po kalon një formë të mirë tek Liverpooli, teksa në ndeshjet e fundit ka fituar në vënd në formacioni
Iniesta: Pas tripletës së vitit 2009 kam kaluar një periudhë të errët në jetën time Andres Iniesta ka pasur momentet e tij të errëta, sfida të vështira për të zhvilluar, e jo vetëm në fushën e lojës.
2 500 euro për të kaluar ilegalisht, 6 të arrestuar në Durrës (VIDEO) Policia Kufitare në Durrës, ka marrë masa shtesë për parandalimin dhe goditjen e kalimit të paligjshëm të kufirit. Gj
E shpërfytyruan me granatë, kjo është e kaluara e errët e elbasanlliut Një ngjarje e rëndë është regjistruar në orët e para të mëngjesit të sotëm në qytetin e Elbasanit ku një granatë ka shpë
Gruevski ka kaluar kufirin shqiptar më këmbë si refugjat (VIDEO) Gazetari Lorenc Vangjeli, ka bërë të ditur se ish-kryeministri Nikolla Gruevski u arratis nga vendi i tij për t’i shpëtu
HOROSKOPI/ Mbyllni çdo çështje dashurore nga e kaluara, kjo shenjë të bëjë kujdes Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 10 nëntor 2018. Dashi Kjo e shtunë do të jetë disi e ngadaltë, por mos u de
“Banaliteti ka kaluar masën”, Roberti largohet pas kërcimit të Rashelit dhe Seldit (VIDEO) Nuk është hera e parë që performanca e Rashel Kolanecit ngjall debat në Dance With Me, pasi edhe nata e mbrëmshme nuk ka
Me rekord prej 124 medalje të fituara në 16 vende, Jahja Kemal mbylli vitin e kaluar shkollorë Flamuri i Maqedonisë ka valëvitur në mesin e shumë të tjerëve botërorë në olimpiadën botërore, 39 të arta, 30 të argjend
Babai i Khabib i kërkon falje McGregorit (FOTO LAJM) Babai i Khabib Nurmagomedov i ka dërguar një mesazh në Instagram Conor McGregorit. Abdulmanap Nurmagomedov ka thënë s
Në odën e Drenicës figura të njohura kuvenduan mbrëmjen e kaluar Në konakun e kryetarit të Veteranëve të UÇK-së, Hysni Gucati mbrëmë janë mbledhur veteranë të luftës. Një grup i raps
Messi mund të kishte kaluar te rivalët e Barcelonës Trajneri i Tottenham, Mauricio Pochetino ka befasuar të gjithë me deklaratën e tij. Ai ka deklaruar se në kohën kur luna
Deklarata e fortë e Stresit: Kam kaluar në Mal të Zi me pasaportën e mikut tim Telashet për këngëtarin Arkimed Lushaj, apo siç njihet nga të gjithë me emrin e artit “Stresi”, duket se nuk kanë të sos
Alves: Duhet të kemi kujdes nga Liverpooli Mbrojtësi brazilian, Dani Alves i ka sugjeruar shokët e tij të skudrës që të jenë të kujdesshëm kundër kundërshtarit të
Lajm i keq për ata që e kanë kaluar kancerin e gjirit Zbulimi i hidhur për kancerin e gjirit Mund të rikthehet edhe pas trajtimit me sukses Publikuar | 11:34 10/11/2017 S
Perandorë të çmendur dhe tmerre lufte, 6 histori të panjohura nga e kaluara E kaluara nuk është gjithnjë sic shkruhet në libra ose sic njerëzit thonë se ka qenë. Përkundrazi ka shumë anë të saj
Zidane: Të gjthë menduan se ne dështuam sezonin e kaluar Zinedine Zidane ka pranuar se të gjithë menduan se dështuam, para mposhtjes kundër Juventusit sezonin e kaluar. “Ky i
Vrasja ka tronditur Dibrën, nuk kishte që në shekullin e kaluar Për shkak të vrasjes së tmerrshme, që e tronditi jo vetëm opinionin e Dibrës, por edhe të gjithë Maqedonisë, Këshilli i
Nuk i mjaftonin mijëra eurot e qytetarëve, Thaçi edhe e ka tejkaluar buxhetin 7 mijë e 500 euro të nxjerra avans nga buxheti i shtetit nuk i kishin mjaftuar ish-Kryeministrit Hashim Thaçi dhe katër
Vitin e kaluar ikën nga Kosova mbi 11 mijë qytetarë Vendi më i varfër në rajon dita-ditës po boshatiset. Vetëm gjatë vitit të kaluar, nga Kosova janë larguar 11 mijë e 263
Keni kaluar ditë të keqe? Fotot që do t’ju shkrijnë së qeshuri Ok! E dimë që të gjithëve ju ka ndodhur që të ndodheni në situata të cuditshme. Besdisëse ndonjëherë, edhe të pabesu