999 rezultate për

kaluar

Pendarovski në Probishtip dhe Karbinci: Nuk do të lejojmë kthim në të kaluarën Kandidati i përbashkët për president, Stevo Pendarovski, sot ishte për vizitë në Probishtip dhe Karbinci, ku nga banorë
Të nxitur nga raportimet në rrjetet sociale, emigrantët në tentativë për të kaluar kufirin, përplasen me policinë greke Këtë të shtunë një grup migratësh të vendosur afër kufirit me Maqedoninë për të lëvizur drejtë Europës hasën kundërshti
Momentet që njerëzimi ka kaluar nëpërmjet fotografive (FOTO LAJM) Fotoreporterët e dinë më mirë se kushdo, se një foto mund të vlejë më shumë se 1.000 fjalë. Por, kur bëhet fjalë për fot
“Kemi kaluar shumë vështirësi”, Ermali tregon lidhjen me Amin Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë një nga çiftet më të dashur për publikun dhe ndër më të komentuarit në media. Çifti j
Hamilton fiton në Bahrein falë një paraqitje perfekte Lewis Hamilton ka fituar Çmimin e Madh të Bahrein falë një paraqitje perfekte, por edhe falë gabimeve të rivalëve.
Moise Kean i mjaftojnë 3 minuta në fushë për të kaluar në avantazh Juventusin (VIDEO) Juventus ka arritur të gjejë golin e avantazhit përballë Empolit vetëm në minutën e 71’. Ka qenë njëriu i momentit të
Gjeli i detit bllokon rrugën për të kaluar gjelat e tjerë (VIDEO) Një gjel deti në New Hampshire bëri një gjest sikur të ishte polic që rregullon komunikacionin. Në një video që po qa
Modelja tregon detajet e natës së kaluar me Neymar-in (FOTO LAJM) Pasi i dha fund lidhjes më tepër se 6-vjeçare me Bruna Marquezine, Neymar po argëtohet në krahët e vajzave të ndryshme.
Nehat Idrizi uron qytetarët dhe bën thirrje të mos harrohet e kaluara historike Edhe kryetari i KGJK-së Nehat Idrizi ka uruar qytetarët për ditën e pavarësisë. Ai ka shprehur mirënjohje për autoritete
"Mbyllesha në shtëpi", moderatorja rrëfehet për depresionin e kaluar Depresioni pas lindjes duket se është i pashmangshëm për shumicën e nënave të reja dhe këtë pohoi edhe moderatorja e njo
“Meghan do të përfundojë si Diana”, aktori mbron publikisht dukeshën George Clooney ka dalë publikisht në mbrojtje të dukeshës së Sussex, Meghan Markle, e cila sipas tij ngacmohet shumë nga
Rrëfehet Bare: Pas kartonit të kuq kam kaluar ditë të vështira Keidi Bare kërkon të tregojë gjithë potencialin e tij futbollistik te Malaga, ekip në të cilin u transferua nga Atletiko
Kush janë gjyqtarët që "liruan" Dritan Dajtin, ende pa kaluar Vetting-un “Sapo u afruan te mjeti, efektivi Fatos Xhani ka hapur derën e parë të shoferit dhe me thirrjen ‘Ndal!’, policia i është
Shpërthen Tahiri: Ka kaluar çdo kufi, secili do marrë faturën e tij Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka bërë një deklaratë të fortë sot para gazetarëve pasi u njoftua se u shty sëris
Paratici: Juventusi është duke kaluar në epokën më të mirë të historisë Fabio Paratici është emëruar si “Drejtori më i mirë sportiv i vitit” nga Gloden Soccer Awards, derisa ka thënë se ky Juv
Zbulohet identiteti i grabitësit të vrarë në Istog, kishte të kaluar kriminale (FOTO LAJM) Grabitësi i bankës në Istog ku si pasojë e të shtënave mbeti vetë i vrarë së bashku me një polic, dyshohet të jetë K.Met
“Me mua ke kaluar gjithmonë netë të mira, çfarë do më shumë nga unë?” Wanda Nara është vetëm babagjyshja e Ikardit. Bashkëshortja dhe agjentja e kapitenit të Interit, Mauro Ikardi, ka postua
Guardiola: Jemi më të mirë se sezonin e kaluar Pavarësisht se ka mbetur pak pas në garën për titull Guardiola beson se skuadra e tij po përmirësohet shumë. “Në disa
5 euro për të kaluar në një rrugë ku mund të thyesh qafën (VIDEO) Një luftë e madhe u bë edhe për taksën e Rrugës së Kombit. Rama edhe pse e zbuti taksën, nuk hoqi plotësisht dorë dhe
Po parakalonte shokun, si ra në lum i riu në Maliq Mëngjesin e së enjtes, në aksin Maliq-Korçë, një makinë ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumë. Si pasojë e këtij aksi