999 rezultate për

kaluar

Depresioni i zakonshëm pas pushimeve, ndiqni këto hapa për ta kaluar Pas pushimeve të verës, kthimi në shtëpi mund të jetë vërtet i vështirë. Ka shumë njerëz që përjetojnë depresion pas udh
Detaje të reja nga vrasja e Indrit Çelës, vëllezërit Kusi mund të kenë kaluar kufirin ilegalisht Kanë kaluar 12 ditë nga vrasja e teknikut të kondicionerit, Indrit Çelaj dhe policia e Tiranës vijon të ketë ende në kër
I nxehti përvëlues nuk ka kaluar ende, çfarë pritet të ndodhë Edhe pse jemi në 10 ditëshin e fundit të gushtit,nëse mendoni se i nxehti ekstrem kaloi, gaboheni! Sipas meteorologëve,
Asgjë ska kaluar, meteorologët paralajmërojnë tjetër valë të nxehti përvëlues “Sipas ekspertëve të motit, vala e pestë e të nxehtit afrikan po arrin në gadishullin tonë. Java e ardhshme do të jetë e
Sa i sinqertë duhet të jesh në një lidhje të re Zbulimi i së kaluarës suaj seksuale apo ndonjë ves të keq të dashurit të ri me siguri do të lehtësojë ndërgjegjen tuaj.
Trondit Majk Tajson: Përdorja urinën e fëmijëve dhe penis artificial për të kaluar testet antidoping Ish-kampioni i Peshave të Rënda në boks, Mike Tyson nuk resht së habituri opinionin publik dhe pse pjesën më të madhe të
Basha: Sasia e drogës në vend 5 herë më e lartë se vitin e kaluar Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ndodhet në një deklaratë për shtyp. Kjo deklaratw, erdhi disa orë pasi televiz
Iphone surprizon sërish, vjen në treg me 3 super prodhime Iphone 11 ? Ka disa supozime se prezantimi i Iphone 11 do të bëhet me datën 10 Shtator 2019. Megjithëse një datë spec
Të sëmurët me diabet, 10 mënyra për ta kaluar më lehtë sëmndjen Nuk ka dëshmi se shtesat minerale dhe vitaminat ndihmojnë të menaxhoni diabetin tuaj. Pra, nëse nuk ju është thënë të me
ZYRTARE/ Kukësi bëhet me trajner të ri (FOTO LAJM) Eliminimi i Kukësit nga Liga e Europës, i kushtoi trajnerit Ernest Gjoka stolin dhe prej ditësh, verilindorët ishin në b
"Pa kaluar vijën e kuqe", Maxhoranca ofron dialog për zgjedhjen e krizës Pas një takimi me diplomaten gjermane në Tiranë, Gramoz Ruçi thotë se zgjidhja e krizës politike mund të vijë vetëm nëpë
Ngjashmëri e frikshme mes të famshmëve dhe njerëzve të së kaluarës (FOTO LAJM) Në një mënyrë apo në tjetër, mund të hasësh një fytyrë që duket e njohur, por nuk mund të kujtohesh se ku e ke parë. Ju
Gara për Topin e Artë, Virgil van Dijk: Sezonin e kaluar kam qenë më mirë Gara për Topin e Artë këtë vit pritet të jetë e fortë pasi pretendentët kryesorë kanë aftësi dhe arritje të ndryshme. Ma
Ndryshimi, tani deputeti mund të arrestohet direkt pa kaluar nga Kuvendi Partia Socialiste u tërhoq nga propozimi për të ndryshuar rregulloren e Kuvendit që bënte të detyrueshme nga ana e Proku
Emigrantët pasurojnë Kosovën, mbi 800 milion euro të dërguara vitin e kaluar Trendi i dërgesave të parave nga diaspora kosovare apo remitencave ka shënuar rritje viteve të fundit. Paratë e mërgimta
6 mënyrat për të kaluar pushime fantastike Nganjëherë ndiheni sikur keni nevojë për një pushim nga pushimet tuaja. Por duhet e kundërta, e ajo është të kesh një pu
NASA shpjegon dritën misterioze në Mars Një dritë e bardhë e kapur, që del nga sipërfaqja e Marsit, është bërë aq misterioze si kurrë më parë. Në një foto të
Vendet më perfekte për të kaluar pushimet verore (FOTO LAJM) Nëse keni vështirësi të vendosni për vendin perfekt për të kaluar pushimet verore, ne kemi një lajm të mirë për ju: puna
VOA: Raporti Rama-Meta ka kaluar çdo cak Në Shqipëri presidenti Ilir Meta ka thirrur në takime të veçanta ditën e enjte, kryeministrin Edi Rama dhe kryetarin e o
Rashica me të fejuarën kanë zgjedhur "Maldives" për të kaluar pushimet (FOTO LAJM) Futbollisti i Përfaqsueses së Kosovës Milot Rashica, po korrë suksese të mëdha në karrierën e tij futbollistike. Djal