999 rezultate për

kaluar

Ylli i Napolit beson se periudha negative i takon së kaluarës tashmë Sulmuesi polak i Napolit, Arkaduisz Milik është i bindur se periudha negative e skuadrës tashmë i përket së kaluarës.
Disa ngelin përgjithmonë fëmijë, pamjet që rikthejnë të kaluarën (FOTO LAJM) E kaluara nuk mund të rikthehet. Ato që na mbeten janë kujtimet. Shumë prej tyre i kemi në mendje, e disa të tjera i dok
Altin Hajri u dënua më 7 vite burg vitin e kaluar, Apeli e shpalli më pas të pafajshëm Biznesmeni Altin Hajri, pronar i kompleksit “Golden” në Shijak, ku dyshohet se është dërguar pas marrjes peng në Kamëz 4
5 detaje në make-upin tonë që janë trashëguar me fanatizëm nga e kaluara (FOTO LAJM) Duhet thënë se me kalimin e viteve, edhe trendet e modës kanë ndryshuar shumë. Edhe mënyra sesi vazat bëjnë sot make
U ekzekutua në mes të Astirit, e kaluara e errët e Vilson Nokës Një atentat i mori mbrëmjen e djeshme jetën një 28 vjecari në Tiranë. Vilson Noka që njihej edhe me emrin Tafciu, 28
I shpëtoi kancerit, familja Laze sapo kishte kaluar një sfidë të dhimbshme para grabitjes Petrit dhe Aferdita Laze u grabitën mbrëmjen e djeshme në Allias, Tiranë. Dy grabitës të maskuar hynë brenda në vilën
"Kush e ka radhën", PD publikon hartën e kryebashkiakëve me të kaluar kriminale Ditën e djeshme, PD denoncoi një tjetër kryebashkiak i Ramës, pasi sipas tyre ishte dënuar më parë për armëmbajtje pa le
Me të kaluar kriminale dhe 2 identitete, kush janë 2 djemtë që i vunë gjobë shokut të tyre Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona, të cilët i kishin vendosur gjobë 21 mijë euro një qyetari në Tiranë. Burime z
PD nuk i ndahet Ramës, i zbulon dy kryebashkiakë të tjerë më të kaluar kriminale Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi nga Dibra ku zhvilloi një takimet me strukturat drejtuese
Rasti i humbur i Ibrës që mund të kishte kaluar Milanin në avantazh (VIDEO) Milani nuk mori më shumë se një barazim pa gola në sfidën kundër Sampdorias. Zlatan Ibrahimovic i cli e startoi këtë
Po zhvlillon sezon fantastik, Tare: Lazio ime, e pjekur dhe në gjendje t’i tejkalojë pengesat Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare, ka thënë se skuadra romake është ekip i pjetur tani dhe në gjendje t’i kapërcejë p
"Trondit" ish-futbollisiti i Arsenal: Vitin e kaluar doja të bëja vetëvrasje Ish sulmuesi i Gunners dhe Anglisë ka folur për vuajtjet e tij dhe shërimin derisa federata e Anglisë për rritjen e vetë
Populli i Kosovës këtë vit më optimist se sa vitet e kaluara Studimi i fundit i Asociacionit Gallup International, të cilin e ka siguruar Telegrafi, tregon se këtë vit, niveli i opt
Batistuta kthehet të flasë për të kaluarën: Meritova më shumë Scudetto Legjenda e Fiorentinës dhe Argjentinës, Gabriel Batistuta se në Serie A meritonte të fitonte më shumë se një titull.
Të ndaluara që nga viti i kaluar, sekuestrohen në Bulqizë 8 mijë kapsolla policia ka sekuestruar në Bulqizë 7680 kapsolla. Procedohen penalisht dy pronarët e dyqaneve ku u gjetën kapsollat.
Disa ngelin përgjithmonë fëmijë, pamjet që rikthejnë të kaluarën (FOTO LAJM) E kaluara nuk mund të rikthehet. Ato që na mbeten janë kujtimet. Shumë prej tyre i kemi në mendje, e disa të tjera i dok
Bënte manovra në rrugë, policia kap të riun me të kaluarën e errët Një 30 vjeçar është kapur sot në Tiranë pas një ndjekje nga policia e cila kishte marrë informacione për manovra të rrez
Kinematografia shqiptare në zi, ndahet nga jeta Kotja e "Përrallë nga e kaluara" Aktorja e njohur Mira Minga u nda sot nga jeta. Lajmin e hidhur e dha mikesha e saj, aktorja e Teatrit të Kukullave,
"Dhunohet" Ermal Mamaqi, moderatori ka kaluar një natë të sikletshme (FOTO LAJM) Aktori Ermal Mamaqi me dozën e humorit që asnjëherë nuk i mungon, na ka treguar se mbrëmjen e djeshme nuk ka kaluar një
Vitin e kaluar kafshoi një fëmijë, ujku tmerron sërish banorët e Hanit (VIDEO) Stina e dimërit është koha kur zonat rurale në vendin tonë, vazhdojnë të jenë të rrezikuara nga kafshët e egra. Vitin