999 rezultate për

kaluan

Mediat italiane: Tifozët serbë kaluan mbrojtëset për të sulmuar tifozët që e valëvitnin flamurin e Shqipërisë Ndeshja miqësore mes Brescias dhe Vojvodinës u ndërpre në minutën e 52-të të ndeshjes, pasi që një grup i tifozëve serbë
Kaluan tre orë dhe ende s’ka vendim për Tahirin, dalin pamjet, çfarë po ndodh me prokurorët (FOTO LAJM) Vendimi për Saimir Tahirin ishte parashikuar të jepej në orën 16:00, por ndërkohë që kanë kaluar më shumë se tre orë tru
Arbana dhe Eduarti e kaluan natën në të njëjtën shtëpi, këto janë faktet (FOTO LAJM) Arbana Osmani kohët e fundit është përmendur në mëdia për romancën e saj me regjisorin e emisionit të saj, Eduart Grisha
Kaluan 5 ditë dhe ende asgjë për tragjedinë në Shkup Pesë ditë pas fatkeqësisë në Çair, Institucionet pa epilog se kush është përgjegjës për tragjedinë në të cilën humbën je
Vijojnë lëkundjet në Korçë, 90 banorë kaluan natën në çadër Mbi 90 banorë në fshatin Floq të Korçës, por edhe të disa zonave përreth e kanë kaluar natën jashtë në 50 çadra që u ngr
U nis drejt Greqisë në moshën 25 vjeçare, kaluan 27 vite dhe asnjë lajm nga Arbeni (VIDEO) Arbeni Lamcellari ishte djali i fundit nga 4 vëllezër 4 motra. Prindërit e kishin djalin e pleqërisë dhe vëllezërit e mo
13 emra fëmijësh që janë të ndaluar në gjithë botën (FOTO LAJM) Sigurisht që çdo prind dëshiron që fëmija i tyre të ketë emrin më të bukur dhe të veçantë. Por, këta prindër e tejkal
4 000 dollar nata! Sara dhe Ledioni, pushime në resortin ku Kate dhe Princi William kaluan muajin e mjaltit Sara Hoxha ka nisur tashmë pushimet e para këtë fillim maji me familjen e saj, bashkëshortin Ledion Liço dhe vogëlushin
Prokuroria: Pesë orët e para të zgjedhjeve kaluan pa asnjë problem Në pesë orët e para të votimit në zgjedhjet presidenciale nuk është regjistruar asnjë parregullsi zgjedhore, njoftojnë n
Plagosi me thikë 46 vjeçarin në Elbasan, arrestohet autori Një 30 vjeçar me iniciale A. H. është vënë në pranga nga policia e Elbasanit, pasi plagosi me thikë 46 vjeçarin me inici
Kaluan 2 orë, e gjithë Kosova pret takimin e PAN Po vazhdon takimi mes katër partnerëve të koalicionin qeverisëës, Ramush Haradinajt, Kadri Veselit, Fatmir Limajt e Behg
I kaluan gabimisht 4.6 milion euro në llogari, vajza përfundon në burg Një e re 21-vjeçare është arrestuar në aeroportin e Sydney-t, në momentin kur po largohej nga Australia, pasi kishte shp
Pas natës që kaluan bashkë, këngëtari shqiptar surprizon Jennifer Lopez-in (VIDEO) Këngëtari i njohur shqiptar Albert Stanaj, duket se është gjithmonë në shoqërinë e VIP-ave me famë botërore. Këtë Kr
I kaluan gabimisht 143 milion lekë në llogari, por kjo gjyshe nga Lushnja nuk i do (VIDEO) Duhet thënë se në raste të tilla pak njerëz do të vepronin si kjo gjyshe nga Lushnja. Por Humja nga Çerma e Lushnjes
Arrestohet i riu pasi goditi me grusht infermieren Është arrestuar ditën e sotme nga policia e Elbasanit, i riu i cili për motive të dobëta ka goditur infermierin e spital
Kishte mbushur "Benzin" plotë me hashash, kush është tiranasi i arrestuar Policia e Beratit ka arrestuar në flagrancë shtetastin Virjon Cora, 25 vjeç banues në Allias Tiranë. Arrestimi i tij
Sela: Shqipen e anashkaluan në marrëveshje Lideri i Aleancës për Shqiptarët sot në konferencë për media theksoi se e përshëndesin Marrëveshjen me Greqinë, por nuk
Plagosje me thikë në Tepelenë, arrestohet autori Policia ka vënë në pranga një 31 vjeçar banues në Fier, pasi akuzohet për plagosjen e një shtetasi me thikë. Nga rap
Dy asteroidë fluturuan afër tokës Dy objektet me diametër prej rreth 10 metrash secila u zbuluan vetëm disa orë pas fluturimit. Në fillim, pa u vënë re
Shqiptarët e Kosovë, rekord hyrjesh në Morinë Temperaturat e larta kanë shtuar fluksin e shqiptarëve të Kosovës që udhëtojnë drejt bregdetit të Shqipërisë. Vetëm në