999 rezultate për

kaltura

Gabimi që i kushtoi 400 milion dollarë (VIDEO) Facebook pritet që të vlerësohet si kompani me vlerë 100 miliard dollarë dhe askush më shumë se Mark Zuckerbeg nuk do të
Kolumbi, fshati bëhet me shkallë lëvizëse (VIDEO) Medellin-it një qytezë në Kolumbi ka hapur një shkallë lëvizëse gjigante për banorët e një prej zonave më të varfra në v
Të shpëtosh për pak nga goja e balenës 40 tonëshe (VIDEO) Një balenë gjigante ka vizituar një pjesë të bregdetit në SHBA. Balena e cila mendohet se peshon mbi 40 ton ka hapur goj
FBI publikon videot e spiunëve rusë (VIDEO) FBI publikoi videot që tregojnë Ana Capman dhe spiunët e tjerë rusë duke shkëmbyer informacione sekrete dhe para. Regjis
Operohet 1-vjeçarja me dy gojë (VIDEO) Rokaja Mohamed nga Egjipti kishte udhëtuar kohë më parë drejt Los Anxhelosit për t’iu nënshtruar operacionit që ia ndrys
"Burracaku" i boksit shkon edhe më tej (VIDEO) Boksi njihet si sporti më burrëror në botë por duket se në këtë sport ka edhe nga ata që fitojnë në mënyrë jo fort burrn
Për herë të parë ballë për ballë (VIDEO) Dy binjakë të vegjël të cilët kishin lindur të bashkuar në fund të shpinës së tyre do mund të shohin njëri-tjetrin për h