999 rezultate për

kaloshi

Atentati në Tushemisht, gjykata dënon të arrestuarit për një vepër tjetër penale Gjykata e Pogradecit ka shpallur moskompetencën për arrestimin e Meardi Berberit, Anterio Kaloshit dhe pronarit të grazh
Arrestohet shoku i Orgest Bilbilit, lidhja me atentatin në Tushemisht Anterio Kaloshi, shoku i Orgest Bilbilit, është kapur pasditen e sotme gjatë një aksioni të policisë në Qesarakë. Në
I fiksuar pas shpejtësisë dhe motorave, dalin pamjet e aksidentit tragjik të shqiptarit (VIDEO) Një shqiptar ka humbur jetën në një aksident me motor në Amerikë. Ngjarja tragjike nga ndodhur në Nju Xhersi ku 52 vj
I apasionuar pas shpejtësisë dhe motorave, kush është shqiptari që humbi jetën në aksident në Amerikë Një shqiptar ka humbur jetën në një aksident me motor në Amerikë. Ngjarja tragjike nga ndodhur në Nju Xhersi ku 52 vj
PD në zi, ndahet nga jeta ish-zyrtari i lartë Kreu i opozitës Lulzim Basha, ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të Sherif Kaloshit, i cili ka qenë një nga t
Sulmuan KZAZ në Dibër, i ndaluari shfaqet me shenja dhune në gjykatë (VIDEO) Ditën e sotme Gjykata e Dibrës dha masat e sigurisë për të arrestuarit për sulmin ndaj KZAZ 19 në Dibër. Arif Kaloshi
"NDAL! Asnjë lëvizje, ndize dritën!" Berisha nxjerr videon si e terrorizoi RENEA mbrëmë Peshkopinë Ish-kryeministri Berisha ka publikuar një video të filmuar gjatë operacionit të mëngjesit të sotëm të FNSH dhe FLO në Pe
Militant i LSI-së e pronar kazinoje, kush është dibrani i ekzekutuar sot Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në Dibër ku një 42-vjeçar është vrarë me armë zjarri pak pas mesnate në Dibër.
DOKUMENTI/ Ja si funksiononte "Hakmarrja për Drejtësi" (FOTO LAJM) Ditën e djeshme “Hakmarrja për drejtësi” mori pafajsinë nga drejtësia shqiptare, vendim i cili shkaktoi reagime të forta
“Hakmarrja për drejtësi”, reagon vajza e Bujar Kaloshit: Më vratë babain për herë të dytë Pas shpalljes së të pafajshme të bandës “ Hakmarrja për Drejtësi” ku mes morisë së akuzave për 17 ngjarje kriminale, rën
Postim prekës nga bija e Dëshmorit Nusret Kaloshi, të rënë në Kumanovë Kanita, vajza e dëshmorit të kombit Nusret Kaloshi, të rënë në Betejën e Kumanovës ka përkujtuar me mall babain e saj.
Ja emrat e 10 luftëtarëve shqiptarë të vrarë në Kumanovë Janë publikuar emrat e 10 pjesëtarëve të vrarë nga grupi i armatosur gjatë përleshjeve të së shtunës së kaluar në Kumano
I jepet lamtumira Nusret Kaloshit, i vrarë në luftimet e Kumanovës (FOTO LAJM) Iu dha lamtumira e fundit Nusret Kaloshit, i cili u vra në aksionin e Kumanovës nga forcat policore maqedonase. Kalos
Kaloshi: Fjalët e Ahmetit nuk të largojnë nga feja Për fjalimin e liderit të BDI-së , Ali Ahmeti gjatë tubimit në Gostivar ka reguar teologu nga Tirana, Neki Kaloshi. Ky
Privatizimi me kopje të dokumentave Agjencia Kosovare e Privatizimit edhe pas katër vjetësh funksionon me kopje të dokumenteve të privatizimit të ndërmarrje