999 rezultate për

kalon

Manchester United kalon përsëri në avantazh përballë West Ham (VIDEO) Manchester United ka arritur të kalojë përsëri në avantazh përballë Ëest Ham fal një penalltie të dytë të ekzekutuar për
United kalon në avantazh përballë West Ham (VIDEO) Manchester United kaa arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Ëest Ham në minutën e 20’ falë një penalltie të ekzekutu
Ronaldo kalon në avantazh Juventusin përballë Ajax-it (VIDEO Teksa po i afroheshim fundit të pjesës së parë me Ajax që krijoi vazhdimisht aksione dhe rrezik te porta e Zonjës se Vje
Barcelona "hesht" Old Trafford, kalon në avantazh përballë United (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllokojë sfidën përballë United në shtepinë e këtyre të fundit. Është sulmuesi uruguajan Lu
Partizani kalon në avantazh përballë Skëndërbeut (VIDEO) Egozn Belica ka kaluar Partizanin në avantazh në përballjen kundër Skënderbeut, që po zhvillohet në stadiumin "Selman St
Stadiumi në flakë, Totthenham kalon në avatazh përballë City (VIDEO) Tottenham ka arritur të zhbllokojë rezultatin 10 minuta nga fundi i lojës së rregullt. Është Son Hueng-Min ai që ka d
Pamje të rralla, ariu sulmon tufën me dele në Prizren (VIDEO) Data 30 mars ka qenë ditë e keqe për dy familje nga fshati Pouskë i Prizrenit. Kjo pasi që një ari i egër u është futur
Rikthimi te Kukësi nis "ters" për Gjokën, titullari përfundon në spital Trajneri Ernest Gjoka do ta nisë aventurën e tij te Kukësi me probleme. Numri një i stolit do të vuajë disa mungesa të r
PSG pa yjet në fushë kalon në avantazh përballë Strasbourg (VIDEO) PSG ka arritur të shënojë shumë shpejtë përballë Strasbourg edhe pse në fushë mungojnë shumë yje si Neymar, Cavani, Di
Manchester City mban ende gjall ëndrrën për të fituar tripletën, kalon në finalen e FA Cup (VIDEO) Skuadra e Manchester City ka triumfuar në gjysmëfinalen e FA Cup ndaj Brighton, pasi mposhti këtë të fundit me rezultati
Kean nuk harron të shënojë edhe ndaj Milanit, kalon në avantazh Juventusin (VIDEO) Juventusi ka arritur të shënojë edhe golin e dytë përballë Milanit me talentin 18 vjeçar që p kalon një formë të jashtëz
Piatek hesht “Alliaz Stadium”, kalon në avantazh Milanin (VIDEO) Milani ka arritur të zhbllokojë super sfidën në fundin e pjesës së parë pikërisht në minutën e 40’. Pas një gabimi në
PSG nuk ndalet në francë, mposht Nante dhe kalon në finalen e Kupës së Francës (VIDEO) Paris Saint-Germain ka mposhtur 3-0 Nantes në gjysmëfinalen e Coupe de France dhe ka kaluar në finalen e madhe. Traj
Valencia kalon në epërsi përballë Real Madridit (VIDEO) Valencia ka arriur te zhbllokojë ndeshjen përballë Realit në minutën e 35’. Pas ekzekutimin të një goditje dënimi to
Manchester City kalon në avantazh përballë Cardiff (VIDEO) Citizens kanë arritur ta zhbllokojnë shumë shpejt ndeshjen përballë Cardiff. Është mesfushori belg ai që e ka dërguar
Kukësi eleminon Teutën dhe kalon në gjysmëfinale (VIDEO) Kukësi ka mposhtur Teutën me rezultatin 1-0 në takimin e kthimit në "Elbasan Arena", me sfidën e parë që ishte mbyllur n
Bayern Munchen kalon në avantazh përballë Heidenheim (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në epërsi kundër Heidenheim, në ndeshjen çerekfinale të Kupës së Gjermanisë, e cila është duke u
Van Dijk kalon dëmtimin, i gatshëm për ndeshjen e rradhës Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk, ka stërvitur normalisht dhe do të jetë në dispozicion të Jurgen Kloppit për nd
Befasohet United, Wolves kalon në avantazh (VIDEO) Edhe pse Manchester United kaloi shumë shpejt në avantazh që në minutën e 13’ Wolves ka arritur të gjejë forcat dhe ta k
Juventus kalon në avantazh përballë Cagliarit (VIDEO) Zonja e vjetër ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Cagliari në minutën e 22’ pas një goditje dënimi të harkuar