999 rezultate për

kalon

Zhbllokohet derbi, City kalon në avantazh (VIDEO) Manchester City ka arritur të kalojë në avantazh përballë United në Old Trafford. Pas pjesës së parë të mbyllut pa g
Lazio "hesht" San Siron, kalon në avantazh përballë Milanit (VIDEO) Pas një pjese të parë të mbyllur me rezultatin e bardhë 0-0 pjesaa e dytë ka nisur me një tjetër ritëm. Janë miqtë a
Befasohet Arsenal, Wolves kalon në avantazh (VIDEO) Wolves ka arritur të zhbllokojë sfidën përballë Arsenal. Neves është autoti i golit në minutën e 28’ i cili ka shpërt
Askush si Mbappe parakalon Messin dhe CR7, vetëm "Fenomeni" është para tij Kylian Mbappe po kalon një formë spektakolare këtë sezon. Bomberi francez këtë sezon ka realizuar 30 gola duke u renditu
Burnley befason Chelsea, kalon në avantazh (VIDEO) Jemi pak javë nga fundi i Premier Leagur dhe gara për një vend në 4 më të mirat është e ethshme në Angli. Chelsea kër
Statistikat, Ronaldo ia kalon vetëm lojtarit të Frosinones me këto të dhëna Kristiano Ronaldo sapo u shpall kampion me Juventusin duke ndihmuar bardhezinjtë të fitojnë titullin e tetë rradhazi në
PSG kalon në epërsi përballë Monaco (VIDEO) Edhe pse PSG tashmë është zyrtarisht kampione e League 1 ndeshja përballë Monaco nuk duhet të humbet absolutisht. 3
Barcelona kalon në epërsi përballë Sociedad (VIDEO) Barcelona ka arritur të kalojë në avantazh në fundin e pjesës së parë përballë Real Sociedad. Është qendërmbrjtësi Le
Pllakos heshtja në "San Siro", Roma kalon në avantazh me një super gol (VIDEO) Roma ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Interin në shtëpinë e ketyrë të fundit. Eshtë Stefan El Shaaraëy ll
Flamurtari kalon në avantazh përballë Luftëtarit me një gol që rrallë e shihni (VIDEO) Flamurtari ka kaluar në avantazh ndaj Luftëtarit me anë të Ribajt. Sulmuesi ka dërguar topin në rrjetë në minutën e 49'
Juventusi nuk fal, kalon në avantazh përballë Fiorentinës (VIDEO) Pjesa e parë mes Juventusit dhe Fiorentinës u mbyll me rezultatin e barabartë 1-1 ku Fiorentina meritonte ndoshta më shu
Pamje të frikshme, shkëmbi bie nga mali në rrugë (VIDEO) Një tërmet 6.1 ballë ra gjatë ditës së djeshme në Tajvan duke shkaktuar dëme materiale si edhe disa të lënduar duke shka
Asteroidi gjigant kalon sot pranë tokës Një asteroid me madhësinë e një ndërtese 10-katëshe do të kalojë nga Toka në gjysmën e distancës që kemi nga Hëna, ka pa
City kalon përsëri në avantazh përballë Tottenham (VIDEO) Vjen edhe goli i pastë në vetëm 20 minuta lojë në sfidën City-Tottenham. Është radha e vendasve ta dërgojë përsëri topi
Manchester City i "paduruar" kalon menjëherë në avantazh përballë Tottenham (VIDEO) Manchester City e ka nisur vrullshëm sfidën e kthimit përballë Tottenham. Citizens kanë arritur të zhbllokojnë sfidën në
Barcelona het-trick përballë United dhe kalon në gjysmë-finale (VIDEO) Lionel Messi e ka frymëzuar Barcelonën drejt gjysmëfinales së parë në Ligën e Kampionëve që prej vitit 2015, duke shënua
Surprizon Ajax, kalon në avantazh përballë Juventusit (VIDEO) Ashtu sic ishte parasikuar djemt e Allegrit nuk po e kanë aspak të lehtë përballë talenteve të Ajax. Pas pjesës së pa
Befason Leganes, kalon në avantazh përballë Realit (VIDEO) Leganes ka arritur të zhbllokojë sfidën përballë Realit në fundin e pjesës së parë. Silva ka arritur të dërgojë topin
Interi kalon në avantazh përballë Frosinone (VIDEO) Interi ka arritur të gjejë rrrugën e rrjetës me Naiggolan në minutën e 19’. Një gol që i jep qetësi miqve për adminis
Napoli kalon pa probleme Chievon, Koulibaly bën sulmuesin Napoli ka fituar ndeshjen e javës së 32-të të Serie A ndaj vendit të fundit në renditje Chievo Verona me rezultatin 3-1.