999 rezultate për

kalon

Bayerni kalon në epërsi ndaj Schalke 04 (VIDEO) Është zhbllokuar super ndeshja e javës në Bundesligë. Bavarezët e kanë zhbllokuar shumë shpejt rezultatin me super sulmu
Festë në "Mestalla", Valencia kalon në epërsi ndaj Barcelonës (VIDEO) Pas një pjese të parë fantastike nga Valencia, por që nuk mjaftoi për të shënuar pasi përball kishin një Ter Stegen në s
Vetëm 1 minutë lojë, Dormund kalon në avantazh (VIDEO) Dormund ka kaluar në avantazh në përballjen ndaj Koln, e vlefshme për javën e 19-të në Bundesligë. Në minutën e 1’ Gu
Keidi Bare kalon dëmtimin, stërvitet normalisht me Malagën Trajneri i Malagës, Sergio Peliser, ka marrë një lajm të mirë nga infermieria. Keidi Bare është i gatshëm të luajë nd
Fantastik Ronaldo, portugezi ndëshkon Romën (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh përballë Romës falë CR7. Portugezi realizoi një gol mjaft të bukur me të majtën në min
Theo Hernandez po çmend Milanin, por kush po e "çmend" lojtarin (FOTO LAJM) Mbrojtësi francez Theo Hernandez po kalon një moment të artë që prej verës, kohë kur vendosi t’i bashkohet Milanit, pasi
Formacionet zyrtare të supersfidës Napoli-Lazio, Hysaj sfidon Strakoshën Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen ndërmjet Napolit dhe Lazios, e vlefshme për Kupën e Italisë. Napoleta
Nuk përmbahet Ronaldo, kalon sërish në epërsi Juventusin (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka shënuar sërish ndaj Parmës duke i dhënë avantazhin në 2-1 Juventusit.
Shpërthen CR7, kalon Juven në avantazh (VIDEO) Juventus ka kaluar në fund te pjesës së parë në avantazh ndaj Parmës falë CR7. Portugezi bëri mjaft mirë brenda zonës
Rey Manaj kalon vizitat mjekësore, nesër prezantohet te Barcelona Pritjes për të parë përfundimisht Rey Manaj si lojtar i Barcelonës po i vjen fundi. Këtë të hënë, sulmuesi i Kombëtar
"Heshtje" në San Siro, Udinese kalon në epërsi ndaj Milanit (VIDEO) Milani është befasuar nga Udinese që në minutat para të ndeshjes. Miqtë kanë zhbllokuar rezultatin në minutën e 7' t
A e dini se sa para mund të kaloni në kufirin shqiptar pa i deklaruar? Muajt e fundit, Policia Kufitare ka publikuar disa raste të përsëritura të sekuestrimit të parave në kufirin shqiptar pë
Juve shkatërron Udinesen dhe kalon në raundin tjetër, mësohen 3 çerekfinalet e Kupës së Italisë (VIDEO) Juventus nuk njeh rival as në Kupë. Bardhezinjtë kaluan në raundin çerekfinal të kompeticionit, pas fitores me "poker" 4
Zhbllokohet sfida, Higuain kalon në epërsi Juven (VIDEO) Juventus ka arritur të zhbllokojë shifrat ndaj Udineses në Kupën e Italisë. Është Higuain ai që tundi rrjetën në mini
Kupa e Italisë/ Milani shkatërron Spalin e Berishës dhe kalon në çerekfinale (VIDEO) Milani ka regjistruar një tjetër rezultat pozitiv pas triumfit ndaj Kaljarit në kampionat. Kuqezinjtë e Piolit, kanë tri
Barcelona parakalon Realin, bëhet ekipi më i pasur në botë Askush nuk mund të prekë klubin katalan, që fiton më shumë se kushdo tjetër, madje edhe se ekipet e mëdha të Premierligë
Kupa e Italisë/ Interi shkatërron Cagliarin dhe kalon në çerekfinale (VIDEO) Inter mund Cagliari me shifrat 4-1 dhe kalon në çerekfinale, ku do të sfidojë fituesin e çiftit Fiorentina-Atalanta.
Kupa e Italisë/ Lazio dhuron spektakël, kalon në çerekfinale (VIDEO) Çerekfinale shqiptarësh në Kupën e Italisë. Lazio e Thomas Strakoshës ka siguruar kalimin në raundin e 1/8-ave të Kupës,
Kupa e Italisë/ Napoli kalon në çerekfinale (VIDEO) Napoli është rikthyer të fitojë dhe e ka bërë këtë në ndeshjen e vlefshme për fazën e 1/8-ave të Kupës së Italisë, teksa
Dyshimet e prokurorisë, Selam Shimshek u spiunua kur do kalonte kufirin Avokati i Selami Shimshek ka kërkuar gjykim të shkurtuar. Gjykata ka pranuar kërkesën e avokatit të Shimshek dhe ka shty