999 rezultate për

kalon

"The Guardian": Në Shqipëri nuk kalon muaji pa dalë një skandal i ri në qeverinë Rama (FOTO LAJM) Gazeta prestigjoze "The Guardian" i ka kushtuar një artikull të gjatë zhvillimeve politike në Shqipëri dhe situatës aktu
Gjermania kalon pa vështirësi Bjellorusinë (VIDEO) Gjermania mori një fitore të rëndësishme 2-0 në Bjellorusi, duke siguruar trepikëshin e radhës në grupin C të kualifikue
Rashica magjik, kalon Kosovën në avantazh ndaj Malit të Zi (VIDEO) Kosova ka kaluar në epërsi kundër Malit të Zi në ndeshjen e Grupit A kualifikues për Kampionatin Evropian 2020, e cila ë
Kalon vettingun prokurori që kapi 613 kg kokainë Prokurori i Krimeve të Rënda Edvin Kondilin ka kaluar gjatë ditës së sotme vettingun pas vendimit pozitiv të KPK-së.
Përgjimet e "Bild"? Imeraj e kalon pa përgjigje pyetjet për "spiunin" e dosjes 339 Drejtuesja e prokurorisë së Tiranës u tregua e rezervuar për të dhënë informacion lidhur me hetimet e nisura për "nxjerr
Kukësi kalon përsëri në avantazh përballë Tiranës (VIDEO) Vetëm 10 minuta pasi Tirana barazoi rezultati, Kukësi është përgjigjur me një tjetër gol të ardhur nga një tjetër super
Kënga e re e Bebe Rexhës kalon 3 milion shikime në 24 orë Bebe Rexha ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, të paralajmëruar prej disa ditësh në rrjetet sociale . E ti
Zhbllokohet finalja, Chelsea kalon në avantazh (VIDEO) Një pjesë e parë mjaft e kujdesshme nga të dyja skuadrat nuk lanë shumë hapsira e për pasojë rezultati i pjesës së parë
Empoli barazon përballë Interit, Milani kalon sërish në vendin e 4 (VIDEO) Empoli ka arritur të barazojë rezultatin përballë Interit duke rrit shpresat e saj për të mbijetuar në Seria A dhe duke
Milani kalon përsëri në avantazh por Champions është i paarritshëm (VIDEO) Milani ka arritur të shënojë golin e tretë më Kessie në minutën e 64’ pasi ka ekzekutuar saktë një penallti. Një avan
"Kriza kalon vetëm duke u larguar Edi Rama" Gjatë protestës kreu i PD-së, Lulzim Basha u shpreh se populli shqiptar e ka vendosur se zgjidhja e vetëm e krizës polit
Dëshironin të kalonin në Hungari, gjenden të vdekur refugjatët në Serbi Autoritetet serbe kanë njoftuar se dy migrantë kanë vdekur dhe dy të tjerë janë në gjendje të rëndë pasi ishin fshehur n
Vuçiç kalon kufijtë, sulmon edhe shtetet e QUINT-it Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç, po e quan budallaki, një komunikatë të lëshuar nga shtetet e QUINT-it rreth mbar
Parakalon autobusin, aksidentohet motorristi në Tiranë (VIDEO) Një aksident ka ndodhur në afërsi të Plazës në Tiranë. Raportohet se është plagosur një motorist i cili ka tentuar të pa
Zaev merr pjesë në hapjen e autostradës në Serbi Kryeministri Zoran Zaev, me ftesë të presidentit serb Aleksandar Vuçiç, mori pjesë në ceremoninë e hapjes së autostradës
2-vjeçari rrëzohet nga kati i dytë në Vlorë, kalon në gjëndje kome Një ngjarje mjaft e rëndë është regjistruar në qytetin e Vlorës teksa një fëmijë 2-vjeçar ka rënë nga kati i dytë i ban
Tentuan të kalonin nga Spanja në Angli me pasaporta false, arrestohet shqiptari dhe gruaja nga Irani Një shqiptar dhe një grua nga Irani janë arrestuar sot në Spanjë pasi tentuan të udhëtonin me avion nga Malaga në Londër
Kalon vettingun drejtuesi i prokurorisë së Tropojës Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka rikonfirmuar në detyrë drejtuesin e Prokurorisë së Tropojës Artan Shtrungza. Tr
Shënohet viktima e tretë nga aksidenti në Kavajë Rritet numri i viktimave në aksidentin e ndodhur të martën rreth orës orës 22.30 në dalje të qyteti të Kavajës. Tashm
Ronaldo po kalon sezonin më të dobët në 10 vitet e fundit Transferimi i Cristiano Ronaldos nga Reali i Madridit, ku ishte shpallur për 3 vite me radhë kampion Europe, te italianë