999 rezultate për

kalon

"Bëjmë dashuri gjithë ditën", Ilir Shaqiri rrëfen si po e kalon karantinimin Balerini i mirënjohur shqiptar, Ilir Shaqiri ka treguar në një lidhje me SKYPE në Vizionin e Pasdites sesi po i kalon kë
Ermal Mamaqi kalon ditëlindjen më të trishtuar të jetës: I lashë prindërve një tortë tek dera Ditën e sotme, aktori dhe producenti i njohur Ermal Mamaqi ka mbushur sot 38 vjeç. Mirëpo, siç ai ka treguar vetë, kj
Gafa e Ramës e kalon Shqipërinë, media italiane: Si mundet të publikojë atë video? (VIDEO) Kryeministri Edi Rama është bërë "objekt diskutimi" në Shqipëri dhe jashtë saj pas videos së tmerrshme të dhunës të post
Maqedonia po kalon krizë ekonomike, pritet të marrë kredi 570 milion euro Alsat mëson se në seancën e sotme të qeverisë, do të propozohet që shteti të merr kredi prej 570 milion eurove. 400 m
SHIFRAT/ Italia ia kalon edhe Kinës: Sa shtetas kanë ndërruar jetë deri tani nga COVID-19 Italia është kthyer në vendin më të goditur nga koronavirusi. Ditën e sotme numri i viktimave ka kaluar edhe Kinën,
HOROSKOPI/ Mund të ketë të papritura, kjo shenjë të mendohet dy herë Dashi Do të keni dëshirë që t’ia kushtoni këtë ditë vetëm njerëzve që doni dhe do të bëni gjithçka vetëm që të kaloni
Të mbyllur në shtëpi, Dua Lipa zbulon si po e kalon izolimin me Anwar (FOTO LAJM) Për t’i evituar mundësitë e infektimit me virusin korona, qytetarët në mbarë botën këshillohen që të qëndrojnë të mbyllu
S'ju a merr mendja, kështu po i kalon ditët e izolimit Rasheli (VIDEO) Të famshmit po na surprizojnë këto ditë. Karantina i ka bërë ata njësoj si njerëzit e thjeshtë, larg nga ekrani dhe j
Para sobës numëron sekondat, Bes Kallaku tregon si po e kalon karantinën (VIDEO) Aktori i humorit Bes Kallaku mundohet që të nxjerrë anët gazmore nga këto ditë koronavirusi. Ai ka publikuar një vide
Nëse beli i kalon këta centimetra, mund të rrezikoni një atak kardiak Të mbijetuarit e atakut të zemrës, të cilët janë të shëndoshë rreth zonës së barkut, janë më të ekspozuar ndaj rrezikut
Kalon mocioni i VV-së, buxheti votohet me procedurë të përshpejtuar Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani, është rikthyer në seancë për të njoftuar se kryetarët e grupeve parlamentare kanë kë
Shqipëria në shtet-rrethim, Kryemadhi e kalon kohën duke hekurosur këmishat e Metës? (FOTO LAJM) E gjithë Shqipëria tashmë është në karantinë. Qeveria ka bërë thirrje që banorët të mos dalin nga shtëpia, dhe të ruajn
Ku dhe si po i kalon Cristiano Ronaldo ditët e karantinës (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është vetë-izoluar në Portugali, ku kishte udhëtuar për të takuar të ëmën, por mësoi se shoku i tij i
Tërbohet Liverpooli, sapo fillojnë shtesat kalon në avantazh (VIDEO) Vetëm 3 minuta nga fillimi i shtesave i kanë mjaftuar Liverpooli për të kaluar në epërsi me Firminhon.
Super PSG, përmbys Dortmundin dhe kalon në çerekfinale (VIDEO) PSG ka bërë mrekullinë duke u kualifikuar në çerekfinale. Skuadra e Tuchel fitoi 2-0 falë dy golave të Neymar dhe Be
Ekzekutimi dhe djegia e Qerim Kelmendit, dosja i kalon Prokurorisë Speciale Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës hetimin e rastit të vrasjes së ish-luftëtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi i c
Jeni vetëizoluar në shtëpi? Arbana Osmani ju vjen në ndihmë si të kaloni sa më bukur (FOTO LAJM) Për aq kohë sa koronavirusi është i pranishëm në vendin tonë, zgjidhja më e mirë është qendrimi në shtëpi. Ndonëse duket
Rëndohet gjendja e 75 vjeçares me koronavirus në Durrës, kalon në reaminacion Është rënduar gjendja shëndetësore të moshuarës së prekur me koronavirus në Durrës. Abcneës.al raporton se 75 vjeçarj
Mjekja qetëson shqiptarë: Nëse ke imunitet të fortë, e kalon pa e kuptuar koronavirusin Doktoresha dhe psikiatria, Arjana Rreli, dha disa këshilla për qytetarët, se si të ruajnë qetësinë në këtë situatë të vë
Shkolla u pezullua dy javë, Besa Shahini kalon leksionet online Në postimin e fundit në rrjetin e saj social facebook, Ministrja Shahini ka prezantuar platformën mësimore Akademi.al, n