999 rezultate për

kalon

Po kalon një moment të mirë në Holandë, Broja: Nëse punon fort mund të arrish gjithçka Armando Broja është pështatur shpejt në Hollandë me klubin e tij të ri. Djaloshi nga Malësia e Madhe ka zhvilluar ndeshj
Borussia Dormund kalon në avantazh përballë Schelke 04 (VIDEO) Dortmund ka arritur të zhbllokojë shifrat përballë Schalke 04. Vendasit kanë shënuar më Akanji në minutën e 55'. /alb
Zhbllokohet "El Clasico", Reali kalon në avantazh (VIDEO) Reali ka zhbllokuar rezultatin ndaj Barcelonës në "Camp Nou". Vetëm 5 minuta nga starti i lojës Valverde ka dëeguar
Nuk la gjë pa thënë kundër shqiptarëve, armiku i "betuar" kalon natën e parë në qeli 35 të arretuarit e “Agimit të Artë’, e shpallur tashmë organizatë kriminale nga gjykata greke kaluan mbrëmë natën e parë
Irina Shayk kalon pritshmëritë, pozon nudo për revistën prestigjoze (FOTO LAJM) Irina Shayk pozon e papërmbajtur dhe e ‘paturp’ për kopertinën e Vogue, nudo me asgjë në trup, ndërsa përpiqet të mbulo
Milani kalon në avantazh ndaj Celtic (VIDEO) Milani ka zhbllokuar sfidën ndaj Celtic në Skoci me Rade Krunic. Pikërisht eksperimenti i Stefano Piolit ka dhënë rez
Pas një dite të lodhshme, kush e relakson Bora Zemanin (FOTO LAJM) "Mami të dua shumë", është mesazhi që Bora Zemani ka marrë kur është kthyer në shtëpi pas një dite të lodhshme. E çfa
HOROSKOPI/ Mos e lini veten tuaj të dërrmoheni nga ngjarjet, por përpiquni t’i kaloni me forcë Dashi Ju jeni përkëdhelur nga Marsi dhe Hëna të cilët kanë ndezur zemrën tuaj me shpresë. Do të jeni në një formë të
"Topi kalon stadiumin", kjo goditje e Dani Alves bëhet virale (VIDEO) Dani Alves është një futbollist që shënoi një epokë dhe me siguri mund të konsiderohet si një nga mbrojtësit më të mirë
Befasohet Barcelona, Getafe kalon në avantazh (VIDEO) Pas 45 minutave të para të mbyllura në barazim pa gola. Getafe ka arritur të befasojë Barcelonën në të dytën. Vendasi
Zhbllokohet derbi, Milani kalon në avantazh (VIDEO) Është zhbllokuar derbi mes Interit dhe Milanit. "Kuqezinjtë" kanë kaluar në avantazh fal një penalltie të ekzekutuar nga
Ndeshje spektakolare, Chelsea kalon sërish në avantazh (VIDEO) Ndeshje e çmendur është duke u zhvilluar mës Chelseas dhe Souathampton. Pas barazimit të miqve nga 2-0 në 2-2, blutë
Dortmund kalon në avantazh ndaj Hoffenheim (VIDEO) Pas një pjese të parë të mbyllur në barazim pa gola, Dormund ka arritur të shënoi në të dytën. Është kapiteni Reus që
Spektakolar Timo Werner, Chelsea kalon në avantazh ndaj Southampton (VIDEO) Chelsea ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Southampton në minutën e 15'. Sulmuesi Werner mori para të gjithë mb
Ralf Gjoni "parashikon yjet": Pse Rama është i paqëndrueshëm dhe ja kalon Berishës në politikë Deputeti Ralf Gjoni ditën e sotme nga foltorja e Parlamentit zbuloi arsyen pse kryeministri Rama ndryshon mendje shpejt.
Gjermania kalon në avantazh përballë Ukrainës (VIDEO) Gjermania ka zhbllokuar rezultatin ndaj Ukrainës. Për "panzerat" ka shënuar Ginter në minutën e 20'. /albeu.com/
Po kalonin vijat e bardha, makina merr përpara dy kalimtare Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Raportohet paraprakisht se një makinë ka aksidentuar dy ka
Lippi kalon në "skaner" dy pretendentët e Serie A Këtu më poshtë janë fjalët e ish-trajnerit të kombëtares së Italisë, kampion bote më 2006, mbi çështjet aktuale të futbo
Rënditja: Oliver Giroud kalon Michel Platinin në renditjen e golashënuesve (FOTO LAJM) Oliver Giroud ka kaluar Michel Platinin në renditjen e golashënuessve më të mirë në historinë e kombëtares franceze.
E konfirmon presidenti i Lyon, ja kur kalon Depay te Barcelona Depay ishte pranë kalimit te Barcelona në merkaton e verës, madje u përfol deri në ditën e fundit dhe shpresat ishin që