999 rezultate për

kalon

Shakhtar Donetsk "shkatërron" Baselin dhe kalon në gjysmëfinalen e Europa League (VIDEO) Shakhtar Donetsk është në mesin e skuadrave që ka siguruar gjysmëfinalen në Ligën e Evropës. Skuadra nga Ukraina, ka
Sevilla eksperte e Europa League, mposht minimalisht Wolves dhe kalon në gjysmëfinale (VIDEO) Sevilla ka fituar përballjen dramatike ndaj Wolves, duke siguruar gjysmëfinalen e Ligës së Evropës. Skuadra spanjolle
Manchester United - Copenhagen nuk i mjaftojnë 90 minuta, ndeshja kalon në shtesë Manchester United nuk ka mundur të siguroj gjysmëfinalen e Europa League gjatë kohës së rregullt. Ndeshja me Copenhag
Me eskortën që nuk i ndahet, ja ku po i kalon pushimet Rama (FOTO LAJM) Prej pak ditësh përflitet se kryeministri Edi Rama ndodhet me pushime në jug të vendit, ndërsa nuk ka pasur asnjë dalje
Basel kalon lehtësisht Frankfurtin, e mposht edhe në ndeshjen e dytë (VIDEO) Basel do të luajë në 1/8-ën e finales në Ligën e Evropës. Skaudra zvicerane, Basel, ka shënuar fitore kundër Eintrach
Leverkusen mposht Rangers, "aspirinat" bëhen skuadra e rradhës që kalon në fazën tjetër (VIDEO) Ashtu siç edhe pritej, Bayer Leverkusen ka siguruar biletën për 1/8-ën e finales së Ligës së Evropës. Bayer Leverkuse
Man.United përmbys gjithçka në "frymën e fundit" ndaj LASK dhe kalon në çerek-finale (VIDEO) Manchester United ka mposhtur 2:1 Laskun për të kaluar në raundin tjetër të Ligës së Evropës. Skuadra e Ole Gunnar So
Del fotoja, ku po i kalon pushimet Taulant Balla (FOTO LAJM) Pendemia e COVID-19 ka penalizuar planet e shqiptarëve për të pushuar jashtë vendit. Pas mbylljes së sesionit parlam
Françeska Jaçe kalon pritshmëritë, pozon totalisht e zhveshur para aparatit (FOTO LAJM) Franceska Jaçe shpesh ndan fotografi provokative në rrjete sociale, dhe për këtë ajo është një ndër modelet më të koment
Po bën xhiron e rrjetit, Rita Ora heq bikinit para miqve dhe paparacëve (FOTO LAJM) Rita Ora po kalon pushimet me të dashurin e saj të ri. Këngëtarja, 29 vjeçare, po kalon një romancë me një regjisor me o
Immobile parakalon Lewandowskin, "Këpuca e Artë" drejt italianit Sulmuesi italian ka arritur të shënojë një gol në fitoren 2:0 të Lazios kundër Brescias, ndeshje kjo e vlefshme për javë
Super Zlatan, Milani kalon në avantazh ndaj Sampdorias (VIDEO) Milani ka arritur të zhbllokojë shumë shpejt rezultatin përballë Sampdorias në shtëpinë e këtyre të fundit. Zlatan Ib
Rëndohet gjendja shëndetësore, ish-deputeti socialist me COVID-19 kalon në reanimacion Dy ditë më parë, Fatmir Toçi me anë të një statusi në Facebook bënte me dije se gjendja e tij shëndetësore ishte e stabi
Immobile barazon Lewandowskin, kalon dhe Ronaldon 34 gola në Serie A, Ciro Immobile është në super formë. Sulmuesi italian ka realizuar het-trik në fitoren 5-1 të Lazi
56 vjeç por s'ja kalon njeri, nëna e Rita Orës sensuale në bikini (FOTO LAJM) Prej disa javësh ajo është në vijën e parë të NHS-së për të punuar në shëndetit psikiatrik mes krizës së pandemisë së ko
Ibra gjenial, shënon dhe kalon në avantazh Milanin (VIDEO) Ibrahimovic nuk njeh moshë. Sudezi ka shënuar për Milanin duke kaluar kuqezinjtë në avantazh në ndeshjen ndaj Sassuol
Firmosi me ekipin e sapo ngjitur në Serinë A, sulmuesi nuk kalon dot vizitat mjekësore Loik Remi raportohet se ka dështuar në vizitat e dyta mjekësore me Beneventon, pasi një problem fizik nuk e lejon atë të
Mbyllet Komisioni Hetimor për shkarkimin e Metës, vendimi që i kalon Kuvendit Komisioni Hetimor parlamentar për shkarkimin e presidentit Ilir Meta ka mbyllur pas pothuajse një viti punimet. Në fundi
Kur realiteti tejkalon edhe fantazinë, 10 raste befasuese (FOTO LAJM) Në qoftë se ke një imagjinatë të pasur, mund ta gjesh veten tek një nga rastet e mëposhtme. Pra ju jeni të aftë të sh
Kalonte sirianët në kufi, si u arrestua në Morinë 21 vjeçari Në pikën kufitare të Morinës në Kukës është kapur në flagrancë një 21-vjeçar nga Tirana që kundrejt pagesës ndihmonte sh