999 rezultate për

kalojne

Mirë Nora që u divorcua, po Tuna dhe Patris pse i kalojnë pushimet të ndarë (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga Roberti, Nora Istrefi mori vajzën e saj Renee dhe u larguan nga Prishtina për të bërë disa ditë pushimi
U tha se po kalojnë një krizë , Arbenita sapo i tha të gjitha me këtë veprim (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita janë një nga çiftet më të komentuara dhe të dashura nga publiku. Ata duken shumë të dashuruar me njëri
Me babain dhe vëllain e Dua Lipës, Ledri Vula kalon pushimet si familje (FOTO LAJM) Familja Lipa dhe Vula kanë treguar prej kohësh se kanë një marrëdhënie për t’u patur zili. Ata shpesh kalojnë kohë ba
Vitet kalojnë Melo mbetet i njëjtë, lë pa ndjenja kundërshtarin (VIDEO) Felipe Melo, ish-futbollist i Juventusit, Inter, Galatasaray, Fiorentina, ndër të tjera, pjesë e Palmerias prej vitit 20
Shifra shqetësuese: Shqiptarët kalojnë kaq vite në “dembelizëm” Banka Botërore në Raportin e rregullt Ekonomik për rajonin e Ballkanit Perëndimor ka prezantuar disa tregues, që ndër të
Njerëzit akrofobik që kalojnë urën e qelqit përjetojnë tmerr (VIDEO) Ura e qelqit Zhangjiajie është një urë "në qiell" në Zhangjiajie, Kinë, mbi zonën Wulingyuan. Ura, e ndërtuar si tërheqë
Alarm në partinë e Kryemadhit, të punësuarit në bashki nisin të kalojnë me PS Lëvizja Socialiste për Integrim rrezikon të shkrihet fare si parti. Bojkoti i zgjedhjeve vendore të 30 qershorit, por ed
"Gangsterët shqiptarë në Britani ua kalojnë edhe polakëve" Një në 10 të burgosur të huaj në Britaninë e Madhe është shqiptar, pasi bandat e këtij vendi morën kontrollin e tregtisë
Rama u kërkon të tijve mos kalojnë në delir pasi mund të bien lehtë në gropë Kryeministri Edi Rama është rikthyer në bashkinë e Tiranës, ku mori pjesë në ceremoninë e konstituimit të Këshillit Bash
I nxehti afrikan godet Shqipërinë, temperaturat do kalojnë vlerën 40 gradë (FOTO LAJM) I nxehti afrikan godet Shqipërinë, temperaturat do kalojnë vlerën 40 gradë Sipas Meteoalb, bëhet me dije se temperatu
Partizani mëson kundërshtarin e Europa League, nëse kualifikohet ndaj Sherif Tiraspol Është hedhur në Nion të Zvicrës shorti për turin e tretë të Ligës së Europës, nga i cili do të dalin kundërshtarët e mun
Avionët kalojnë mbi kokën e turistëve në Greqi (VIDEO) Pamje dramatike tregojnë se si pushuesit bëjnë foto me aeroplanët që fluturojnë vetëm disa metra përmbi kokën e tyre në
Griezmann si lojtar i Barcelonës: Babai im më mësoi se trenat nuk kalojnë vetëm një herë (VIDEO) Antoine Griezmann ka shpjeguar vendimin e tij për të refuzuar Barcelonën në verën e vitit 2018, duke deklaruar se ai gji
Çfarë sakrifice, fëmijët kalojnë lumin brenda qeseve plastike për të shkuar në shkollë (VIDEO) Ndërkohë që shumica prej nesh e kemi kaluar gjysmën e fëmijërisë duke gjetur mënyra për të shmangur shkollën, disa fëmij
Vettingu në polici, kush janë 4 emrat e tjerë që do të pasojnë Ardi Veliun Pallati i Kongreseve është vendi ku po kalojnë në sitë njerëzit e drejtësisë. Në të njëjtë sallë do të bëhet edhe vettin
Rregulla të hekurta, vettingu në polici më i "frikshëm" se ai në drejtësi Efektivët që përjashtohen nga vettingu nuk do të mund të futen më në radhët e policisë përgjithmonë. Ndryshe nga sis
Këta janë dy të rinjtë që vdiqën tragjikisht në autostradë (FOTO LAJM) Arianit Bytyqi, 26 vjeçar dhe Gentrit Gallopeni, 20 vjeç janë dy personat që kanë ndërruar jetë si pasojë e rënies në nj
Suedia dhe SHBA kalojnë në çerekfinale në Botërorin e Femrave SHBA dhe Suedia janë dy skuadrat e radhës që presin biletën për në cerekfinale të Botërorit të Futbollit të Femrave që p
Tmerri i tërmeteve, banorët e tre fshatrave të Korçês kalojnë natën e dytê jashtë Banorët e tre fshatrave të prekura nga tërmetet kane kaluar natën e dytë jashtë duke fjetur në çadër. Bëhet fjalë k
PD: Banorët e Korçës kalojnë momente tmerri, Rama shkruan letra mediokre PD: Banorët e Korçës kalojnë momente tmerri, Rama shkruan letra mediokre Ish-deputeti demokrat Enkelejd Alibeaj dekla