999 rezultate për

kalojĂ

Befason deputeti i Kosovës: Do të doja që të kaloja një natë me Luanën Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka, është i njohur për natyrën e tij pa komplekse. I ftuar në ditën e sotme në
Këngëtarja shqiptare habit me deklaratën: Do të kaloja natën me dikë për 1 milion euro E ftuar këtë javë në emisionin “Thumb’ të Fatmës dhe Aulonës ishte këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina. Ajo si g
Mata rrëfen momentin e shënimit të golit Mesfushori i skuadrës së Manchester United, Mata ka theksuar se e dintë që do të shënonte, por priste vetëm konfirmimin
Gjyshja e Çiljetës shkrin së qeshuri publikun: Kur unë kaloja, të gjithë kthenin kokën E ftuar këtë të shtunë në emisionin e humorit 'Xing me Ermalin' do të jetë këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga. Këtë her
Zayn Malik: Si më ndihmoi Gigi të kaloja problemet me ankthin dhe ushqimin (FOTO LAJM) Ish pjestari i grupit One Direction Zayn Malik në një intervistë për "The Times" ka folur rreth problemeve me ankthin, ç
Gara në PS, Ndocaj: Më e fortë ishte të kaloja detin në dimër me motoskaf Deputeti Eduard Ndocaj ka gati platformën për të garuar për kreun e PS-së, duke sfiduar kreun aktual Edi Rama dhe depute