999 rezultate për

kaloi

Kaloi COVID-19, akademiku Artan Fuga: Dal vullnetar për të bërë vaksinën Akademiku Artan Fuga ka dhënë lajmin e mirë se në Gjermani ka nisur informimi i popullsisë se do të nisë vaksinimi kundë
Greg Rama kaloi COVID-19? Djali i kryeministrit falenderon mjekët e Sanatoriumit Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama ka kaluar një periudhë të vështirë kohët e fundit. Me anë të një postimi në
"Psikovirusi më i tmerrshëm se virusi", mjeku Stojku zbulon se kaloi koronavirusin Mjeku i njohur, Edmond Stojku, ishte ditën e sotme në një lidhje të drejtpërdrejtë me emisionin “Shqipëria Live” në Top
U bë meme në rrjet, Dua Lipa rrëfen se kaloi probleme me shëndetin mendor (FOTO LAJM) Dua Lipa u bë e njohur menjëherë pas publikimit të albumit të saj të parë, që i dha sukses të jashtëzakonshëm. Por një v
Burg për mësuesen që p*rdhunoi për 2 vite 15 vjeçarin, adoleshenti kaloi në depresion Një mësuese është burgosur sot në Britani për më shumë se 2 vjet, për një aferë seksuale me një nxënës 15 vjeçar, i cili
Babai i Arbanës kalon COVID-in, moderatorja e takon pas 3 javësh Ditën e sotme, Arbana Osmani ka bërë të ditur se i ati i saj ishte infektuar me Covid-19 dhe për fat të mirë ka arritur
Agron Llakaj kaloi COVID-19 bashkë me bashkëshorten: Më në fund ia dolëm! (FOTO LAJM) Agron Llakaj ka zbuluar ditën e sotme se ai dhe bashkëshortja e tij, Konstandina, kanë fituar betejën me Covid-19. A
Kaloi COVID-19, Adriatik Alimadhi: Isha gati duke ndërruar jetë në spital "Kam qenë në kushte të vështira se mund të ndahesha nga kjo jetë. Mbyllja brenda vetvetes sepse kjo është një sëmundje q
Kaloi rrugën me semafor të kuq dhe tentoi të korruptonte policin, e pëson i riu Rrugoret e kryeqytetit kanë arrestuar një person pasi nuk respektoi rregulloren në funksion të planit të veprimit për pa
Debati i kaloi pritshmëritë, çfarë bënë ndryshe herën e fundit Trump dhe Biden Presidenti amerikan Donald Trump dhe sfiduesit i tij demokrat Joe Biden zhvilluan debatin e tyre të dytë dhe të fundit t
"Nuk është shaka", Alketa Vejsiu zbulon publikisht si e kaloi Covid-19 (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu ka kaluar Covid-19. Këtë moderatorja e ka zbuluar përmes një postimi në Instagram ku tregon se nuk e ka
Kaloi çdo cak! Renato Mekolli i hedh konkurrentes në fytyrë ushqimin Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Hell’s Kitchen’, Renato Mekolli u acarua me njërën ndër konkurrentet, Ergisën. Në pj
Mediat turke zbulojnë arsyet pse Shaqiri nuk kaloi te Fenerbahçe Fenerbahçe ishte shumë afër të transferonte Xherdan Shaqirin. Klubi turk kishte marrëveshje që të merrte yllin shqipt
EMRI/ Kaloi e vetme rrugën, kush është vajza që ndërroi jetë mbrëmjen e sotme Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan ku një makinë përplasi për vdekje një vajzë të re. Miran
Don Xhoni zbulon emrin e profesoreshës që ia kaloi vitin Reperi Don Xhoni dje në emisioin "Shiko kush luan" zbuloi emrin e profesoreshës së famshme. Reperi që mori famë të ma
Mbollën kanabis në kopsht por pema i kaloi muret, bien në pranga burrë e grua Policia ka vënë në pranga një cift në Spanjë pasi kishin kultivuar kanabis në kopshtin e tyre. Oficerët e policisë ar
1 vit nga tërmeti, familja Shota në Krujë e kaloi natën në shi: Nuk jemi bagëti! (VIDEO) Familje të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit të 1 viti më para ende i kalojnë netët jashtë në shi. Partia Demokratik
"Nuk e dua më djalin tënd", flasin prindërit e 31 vjeçarit që tentoi vetëvrasjen Nëna e 31-vjeçarit që tentoi të vriste veten në shtëpinë e vjehrrit të tij ka sqaruar para mediave çfarë ndodh që biri i
Flet doktoresha që kaloi COVID-19: Simptomat e virusit nuk vijnë me protokoll "Jam infektuar në javën e parë të qershorit bashkë me një pjesë të mirë të kolegëve në klinikën tonë të hematologjisë.
"Bëhu hero!" 30-vjeçarja dhuruesja e parë e plazmës pasi kaloi Covid-19 Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, nëpërmjet Qendrës Kombëtare të Dhurimit të Gjakut, dy spitaleve universi