999 rezultate për

kalo

Ylli shqiptar me ëndrra të mëdha: Dua ta tejkaloj edhe Didier Drogban Reprezentuesi i Kombëtares së Shqipërisë, Armando Broja po vazhdon me formë fantastike në Ligën e Holandës me skuadrën e
Bartomeu dhe zyrtarët e tjerë nuk dëshmojnë, do të kalojnë natën në paraburgim Ish presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu dhe tre zyrtarë të tjerë të lartë të klubit kanë marrë të drejtën e ty
Londra kalon New York-un, kryeson listën me milionerë Londra ka kapërcyer New York-un me numrin më të lartë të milionerëve në botë, sipas një raporti që zbulon se sa para ka
E zëvendëson dot s*ksi palestrën? Seksi shpenzon mjaft nga energjia trupore. Aq sa, është krijuar ideja se një natë pasionante mund t’i zërë vendin njw di
Spektakël në "Olimpico", Milani kalon sërish në avantazh (VIDEO) Supersfida mes Romës dhe Milanit në Olimpico po dhuron mjaft emocione. Pasi Roma barazoi shifrat me Jordan Veretout,
Partizani kalon në avantazh ndaj Laçit (VIDEO) Partizani ka kaluar në avantazh ndaj Laçit. Në minutën e 45+1’Çinari kalon në avantazh kryeqytetasit. Një gol "made i
Kaloi operacionin e vështirë, Dafina tregon publikisht përkujdesjen e Dj Geek (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri ka realizuar një operacion së fundmi në gju dhe prej 5 javësh ka qenë duke u rikuperuar. Megjithëse nd
Tritan Kalo nxjerr zbuluar Ramën: Vendimet i merr qeveria, jo Komiteti i Ekspertëve! Mjeku i njohur Tritan Kalo me anë të një statusi në Facebook ka folur sërish mbi ditët e vështira që po kalon bota, sfid
Basha ia kalon Ramës, përlot zonjën me dhuratën e papritur: Me ty kryeministër!(VIDEO) Kryetari i PD Lulzim Basha ka surprizuar një zonjë për ditëlindje me një buqetë me lule. E përlotur ng surpriza, zonj
Napoli kalon në avantazh ndaj Granadas (VIDEO) Napoli e ka nisur mjaft mirë ndeshjen e kthimit ndaj Granadas. Skuadra e Gattusos ka kaluar në avantazh 1-0 ndaj Gra
Tentoi të kalonte kufirin me Benz të vjedhur në Suedi, arrestohet 23 vjeçari në Morinë Një 23 vjeçar është vënë në pranga në pikën kufitare të Morinës, për veprën penale "Trafikimi i mjeteve motorike". Po
"J'ua kalojnë dhe prindërit!", të rinjtë po bëjnë seks më rrallë dhe arsyeja është shqetësuese! Një studim i fundit ka treguar se gjithnjë e më shumë po ulet numri i marrëdhënieve seksuale në mesin e të rinjve, dhe s
"Kalon në tokën time", arrestohet 66 vjeçari që bllokonte rrugët e fshatit Policia e Tropojës ka arrestuar një 66-vjeçar të akuzuar për veprën penale “Pengimi i qarkullimit të mjeteve të transpor
Në kërkim nga shteti, Fjolla Morina me pushime në Dubai? (FOTO LAJM) Këngëtarja Fjolla Morina po kalon ditët më të bukura që mund të kaloj një i arratisur i drejtësisë. Madje në Ditën e
Tentoi të kalonte doganën me pistoletën mbushur, arrestohet 34 vjeçari bashku me pasagjeret Tre persona janë arrestuar në pikën kufitare të Morinës pasi iu gjet e fshehur në automjet një pistoletë. Në pranga k
Zhbllokohet derbi, Interi kalon në avantazh (VIDEO) Është zhbllokuar shumë shpejt derbi i Milanos. Janë miqtë ato që kalojnë të parët në avantazh. Lautaro ka dërguar top
Interi në "gjumë", Roma e parakalon në garën për Musson Roma vijon të mos gjejë qetësi me portierët dhe po punon për të afruar një gardian të besueshëm gjatë merkatos së verë
E thonë dietologët, ky është "ushqimi" i vetëm që duhet të eliminoni nëse doni të humbni peshë Të ushqyerit shëndetshëm është vetëm gjysma e betejës dhe për të rënë në peshë duhet të bëni jo pak sakrifica. Ndosh
Australian Open, Osaka mposht Williams dhe kalon në finale Një nga sfidat më interesante në tenis mes dy tenisierëve më të mira të botës mes Serena Williams dhe Naomi Osaka u zhvi
A transmetohet COVID-19 nga nëna tek fëmija nga qumështi i gjirit? Kjo është e vërteta A kalon COVID-19 nga qumështi i gjirit tek foshnja? Ekspertët kanë dhënë një lajm të mirë duke deklaruar se për fat