999 rezultate për

kallezuesi

“Ke kohë deri nesër në darkë”, zbardhen SMS-të që fundosën policin Prokuroria për Krimet e Rënda kërkoi dje një dënim me 2 vjet e 6 muaj burg për një ish-efektiv të Policisë së Tiranës, t
Dëshmitë: Si na mashtroi me biletat gruaja e ish-futbollistit të Tiranës Bashkëshortja e Indrit Fortuzit ish-futbollistit të Tiranës, Junida Fortuzi u denoncua nga disa persona, të cilët e akuz
Sherri për 20 kg kanabis zbulon "lojën" e ish-policit me emigrantin Prokuroria e Krimeve të Rënda ka dërguar në gjykatë dosjen e një ish-efektivi policie, i cili akuzohet për kanosje me që
I vjedh 250 mijë lekë për të lozur në bixhoz, ja si ia punon babai djalit për ta “ndëshkuar” Një prind në Tiranë nuk ia ka falur djalit të tij të papunë vjedhjen e një shume prej 25 mijë lekësh të rinj në shtëpi.
Korrupsion, prokuroria: Gjyqtari Rasim Doda të dënohet me 5 vite burg Prokuroria për Krime të Rënda kërkon dënimin me 5 vjet burgim dhe 3 vjet heqje të të drejtës së ushtrimit të funksioneve
“Arrest me burg” për përmbaruesin Martin Tusha Me kërkesë të Prokurorisë së Tiranës, gjykata ka vendosur masën e sigurisë “arrest në burg” për shtetasin Martin Tusha,
Zbardhen grabitjet e "policëve", ja presionet që u bënin shoferëve Për dy kushërinjtë të cilët u dilnin para shoferëve për tu grabitur paratë, u është caktuar masa "arrest në burg". Gjyka
Ryshfeti, arrestohet shoferi i Florenc Hoxhës Policia arreston shtetasin Sh. Azuni, shoferi i kreut të Inspektoratit Urbanistik Ndërtimor të Tiranës pasi dyshohet se