999 rezultate për

kallezimit

Akuzat për manipulim gare, BKH reagon pas kallëzimit të një prej kandidatëve "SPAK beson se këto standarte të larta do të jenë faktorë të rëndësishëm për të siguruar që hetuesit e BKH-së janë të pë
Deputeti i PD-së mbërrin te Krimet e Rënda, për çfarë do japë shpjegime Salianji Deputeti i PD, Ervin Salianji, ka mbërritur pak çaste më parë, rreth , në Prokurorinë e Krimeve të Rënda. Kjo pasi a
Mësohet shkaku i kallëzimit penal ndaj Zaevit Zoran Zaev sot është liruar nga akuza për rastin “Mitmarrja”, por ndaj tij është ngritur një kallëzim penal. Partia e Ma
Dekonspiruan operacionit, Xhafaj padit prokurorë e policë Prokuroria e Tiranës nis hetimet pas kallëzimit të ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj. Kallëzimi i Xhafës për deko
Ushtroi dhunë, Gramoz Ruçi paditet në prokurori Ditën e sotme Partia Demokratike ka kallëzuar në Prokurori kreun e Kuvendit Gramoz Ruçi. Burime zyrtare nga selia bl
Pas kallëzimit në prokurori, vjen reagimi i parë nga kreu i Bashkisë Tropojë Kontrolli i lartë i Shtetit ka depozituar në Prokurori në kallëzim për Rexhë Byberi, ish-kryetarin e Komunës Margegaj në
OKB, e shqetësuar nga rreziku i përshkallëzimit të dhunës në Lindjen e Mesme OKB është e shqetësuar nga rreziku i një përshkallëzimi të dhunës, pas vendimit të njëanshëm të Donald Trumpit për të nj
Prokuroria nis hetimet për ish-kreun e CEZ Pas kallëzimit të KLSH, Prokuroria ka nisur hetimet për ish kreun e CEZ. Pak ditë pas kallëzimit nga Kontrolli i Lartë i
Avokatja e Shtetit reagon pas kallëzimit të KLSH: Një akt i “porositur” Avokatja e Përgjithshme e Shtetit, Alma Hicka, përmes një njoftimi për mediat ka reaguar sot lidhur me kallëzimin penal
Arrestohet për moskallëzim të krimit kryeplaku i Palçit në Tropojë Policia e Tropojës ka arrestuar kryeplakun e fshatit Palç, nën akuzën e moskallëzimit të krimit. Sipas autoriteteve l
Nexhat Bizhdili, në kërkim nga Policia Presidenti i ekipit të Besës, Shpëtim Bizhdili është shpallur në kërkim, pasi akuzohet se ka mashtruar dy qytetarë. S
Mësuesja rreh në zyrë drejtoreshën pasi e hoqi nga puna Update- Pas rastit të denoncuar sot në media se mësuesja ka dhunuar në zyrë drejtoreshën, policia ka përcjellë të
Ballisti reagon pas kallzimit penal të Kastriot Myftaraj Tifozi i flaktë i Kombëtares shqiptare, Ismail Morina-Ballisit, ka reaguar pas kallëzimit penal që i bëri gazetari Kastr
KOMENT/ A po shkon hetimi i Doshit përtej kallëzimit të rremë? Pas denoncimit publik për një atentat që po përgatitej ndaj tij, deputeti Tom Doshi është duke u hetuar nga prokuroria p
Denoncon të fejuarin në polici pasi e dhunonte Për shkak të xhelozisë dhe më pas dhunës së ushtruar ndaj saj, një 20 vjeçare është drejtuar drejt rajonit të policisë,
Isaku reagon ndaj kallëzimit të ILDKP-se Ambasadori i Shqipërisë në Sllovaki, Agim Isaku reagon lidhur me kallëzimin që Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kon
Arsyeja e vërtetë e kallëzimit ndaj ish-kreut të SHIU-t Kallëzimi i bërë nga Ministria e Mbrojtjes në Prokurori lidhet me disa pajisje përgjimi të blera në vitin 2011. Këto paj