999 rezultate për

kallashnikov

Denoncimi: Bulqiza si në '97, breshëritë e kallashnikovit tmerrojnë qytetarët Qytetarët në Bulqizë mbrëmjen e djeshme janë tmerruar nga breshëri kallashnikovi. Ky ka qënë denoncimi i bërë tek ish
Dhuroi "show" duke goditur në ajër me kallashnikov, arrestohet 23-vjeçari në Pukë Një 23 vjeçar ka qëlluar në ajër me kallashnikov nuk trembur banorët e zonës, të cilët mënjëherë kanë thirrur policinë.
Qëlloi me kallashnikov policin e burgut, kapet në kohë rekord autori Mbrëmjen e sotme një punonjës në burgun e Peqinit ka mbetur i plagosur nga një plumb qorr, ndërkohë që ishte në shërbim.
Qëlluan me kallashnikov në ajër, si u kapën 7 të rinjtë në Dibër 7 të rinj janë arrestuar në Dibër pasi finalizimit me sukses të operacionit policor “Soponika”. Mësohet se ata u kapë
Motra e Haklajve tregon çfarë di për vrasjen e Azem Hajdarit: Plumbat e kallashnikovit i morën jetën Aishe Haklaj është një prej motrave të familjes nga Tropoja, e cila ka qënë një nga më të njohurat e viteve ’97-2000.
Me maska dhe kallashnikovë, efektivët e policisë blindojnë qytetin e Fierit Duket se forcat e Policisë nuk janë akoma të qeta dhe vazhdojnë kontrollet intensive nëpër qytetet e Shqipërisë. Edhe
I moshuari në Delvinë qëllon 30 herë me kallashnikov mbi mirditorin: Më ke vrarë djalin! Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Kopacëz, në Delvinë. Një i moshuar ka marrë k
Konfirmohet! Makina e djegur në Vlorë u përdor nga autorët, gjendet brenda "kallashnikovi" Pasditën e sotme në Vlorë u tentua të eliminohej Nikollaq Cepajt, i cili vetëm 3 ditë më parë kishte dalë nga qelia për
U gjet e braktisur e me dy kallashnikovë, kalon në skaner makina e atentatit ndaj prokurorit Aktualisht atentati që iu krye mbrëmë prokurorit Arjan Ndoj, është kthyer në kryetemë në media. Arjan mendohet se u s
I shpëtoi atentatit, flet Arjan Ndoj: Më qëlluan me kallashnikov, i njoh të gjithë "I njoh të gjithë atentatorët..." Kështu është shprehur prokurori Arjan Ndoj ndaj të cilit është tentuar të ekzekutoh
Rama zbulon bisedën me zyrtarin e BE-së: Dua roje me kallashnikovë e mjete të blinduara nga Rinasi në Tiranë Kryeministri Edi Rama ishte sot i pranishëm në takimin e 100 qendrave kombëtare të mbrojtjes së të dhënave personale dhe
EMRI/ U eleminua me breshëri kallashnikovi, kush është biznesmeni nga Lushnja Një ngjarje e rëqndë ka tronditur mëngjesin e sotëm qytetin e Lushnjes, ku si pasojë e një atentati është vrarë me bresh
Atentat në Lushnjë, vritet 40 vjeçari Nje gjarje e rëndë mësohet se ka ndodhur në qytetin e Lushnjës. Është vrarë më bresheri kallashnikovi 40 vjeçari Besm
U plagos me kallashnikov, si shpëtoi 53 vjeçari në Kavajë ditën e sotme, 2 persona në Kavajë u konfliktuan për motive të dobëta duke e çuar situatën në përdorimin e armëve të zja
EMRI/ Plagosje me kallashnikov në Kavajë Kavaja është zgjuar sot nga një sherr me armë zjarri. Shtetasi Rexhep Tare, pronar i një dyqani është plagosur me kal
Alo policia, ky djali ka fshehur një kallashnikov! Telefonata që mori më qafë tiranasin Një 31-vjeçar me iniciale E.K., banues në Kamzë ka rënë në prangat e policisë në gomisterinë e tij në zonën e Fushë-Mëze
Katër të shtrirë pas breshërisë me kallashnikov, prokurori tregon çfarë ndodhi në Prishtinë Katër persona u qëlluan me brëshëri automatiku sot në Prishtinë. Fillimisht mediat lokale raportuan për të vdekur, p
Morën ç'gjetën dhe terrorizuan njerëzit me kallashnikov, grabitësit bënë edhe këtë në fund (VIDEO) Mëngjesin e sotëm në Shtime ka ndodhur një grabitje në filialin e një banke. Katër persona të maskuar e të armatosur kan
Me kapuç të zinj dhe kallashnikov, si u realizua atentati ndaj ish-policit Malko (FOTO LAJM) Vrasja e Santiago Malkos tronditi mbrëmjen e djeshme zonënn e xhamllikut në kryeqytet. I njohur për miqësinë e tij m
Atentat ndaj djalit të Spartak Brahos: 2 persona me kallashnikov e prisnin tek hyrja e pallatit Sipas një denoncimi të mbërritur nga një qytetar në adresë t ëish-kryeministrit, Sali Berisha, me datë 18 Gusht në qytet