999 rezultate për

kallashnikov

Me maska të zeza dhe kallashnikovë, pamjet nga bastisja e Ministrisë së Bujqësisë në Kosovë Kanë dalë fotografitë e para nga aksioni që po kryhet këtë mëngjes nga Departamenti i Krimeve të Rënda të Policisë së K
Terrorizoi Kukësin me të shtëna, kush është autori që ecte me fishekë në gojë Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga konflikti në Kukës ku nuk munguan as armët e zjarrit. Mësohet se zanafilla e k
Kanabis, kallashnikov e armë gjahu: Policia bën kërdinë në Vlorë Dy persona janë arrestuar, dy janë vënë nën hetim, ndërsa një 54 vjeçar është shpallur në kërkim gjatë operacionit Tragj
Zbrazën mbi të breshëri kallashnikovi, si u vra i riu në Durrës ABC mëson detaje të reja nga vrasja mbrëmjen e sotme në Durrës. Gazetari Leonidha Musai raporton se Jetmir Bregu i njohu
Motrat u vranë me kallashnikov, në rrjetin e trafikimit të fëmijëve i përfshirë edhe një avokat Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me motrat Zhaneta Metani dhe Kristina Bardhi, të cilat u ekzekutuan me kalla
Qëlloi me kallashnikov mes qytetit pas sherrit, zbulohet ku e fshehu armën 19 vjeçari Paraditen e sotme, në qytetin e Korçës u dëgjuan krisma të vazhdueshme arme duke tronditur qytetarët. Pas ngjarjes p
Vrau qiradhënësin me kallashnikov, merret vendimi për vrasësin Gjykata e Beratit ka lënë në burg Vangjel Polovinën, autorin e vrasjes së Ajet Gunelit dy ditë më parë. 44-vjeçari ka pr
Kërcet kallashnikovi në Elbasan Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pak më parë në Elbasan. Të shtënat, nga një armë e dyshuar si kallashnikov kanë nd
Gjuajtje me kallashnikov në Prishtinë Tani dhe disa javë në kryeqytet ka pasur vazhdimisht gjuajtje me armë zjarri. Sonte rreth orës 22:00, në Prishtinë ka
Mori taksinë dhe u nis të kryejë vrasje me kallashnikov? Bie në pranga vlonjati Policia ka vënë në pranga një 43-vjeçar në Vlorë pasi dyshohet se ishte nisur për të kryer një vepër të rëndë kriminale.
"Mall" e armë pa leje, e pësojnë dy vlonjatët Policia e Vlorës ka arrestuar dy persona pas një kontrolli masiv për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e veprimtar
Si kurrë më parë, Lukashenko del me kalláshnikov në dorë (VIDEO) Presidenti bjellorus ka treguar se nuk ka ndërmend largimin nga pushteti. Ai ka zbritur në rezidencën e tij i veshur
Vritet me kallashnikov ish-ushtari i UÇK-së, kush është autori Në përleshjen me armë zjarri që ndodhi dje në Nekoc të Drenasit, u vra një person ndërsa tre të tjerë u lënduan. Auto
U kishte borxh dhe donte t'i eliminonte, si u parandalua krimi i trefishtë me kallashnikov në Fier Një ngjarje e rëndë është parandaluar të shtunën në Fier, ku policia ka arrestuar një 36 vjeçar pasi qarkullonte me auto
Sulmi me kallashnikov në Tushemisht, arrestohen dy persona në Tiranë Dy të dyshuar si të përfshirë në ngjarjen në Tushemisht të Pogradecit janë arrestuar nga policia në Tiranë. Ende nuk dih
71 vjeçari u qëllua 7 herë, por në vendngjarje nuk u gjet asnjë gëzhojë Ditën e sotme një 71-vjeçar u vra me breshëri kallashnikovi në afërsi të kryqëzimit të Rinasit. Abdulla Budlla punon
E vranë me breshëri kallashnikovi, kush është babai i tre djemve 71-vjeçari i vrarë me breshëri kallashnikovi në afërsi të kryqëzimit të Rinasit quhet Abdulla Budlla dhe mësohet se puno
Detaje të reja nga atentati në Elbasan, gjenden dy kallashnikovë në mjetin e djegur Zbardhen detaje të reja nga ekzekutimi i 39-vjeçarit Emiljano Ramazani, pasditen e sotme në “Rrethrrotullimin e Luleve”,
Artan Hoxha: Vettingu i "Reformës" është kallashnikovi Gazetari Artan Hoxha ishte i ftuar në studion e emisionit “Opinion” deklaroi se ngjarjet e fundit kriminale që po ndodhi
U shkoi pranë me uniformë policie, si u ekzekutua me kallashnikov Bujar Lika dhe Paulin Gjergji (VIDEO) Ky është momenti i vrasjes së dyfishtë në Kurbin, ku viktima mbetën Paulin Gjergji dhe Bujar Lika (Hasani). Atentati