999 rezultate për

kallashit

DETAJET/ Krismat e kallashit në Velipojë, çfarë deklaron policia (VIDEO) Detaje te reja pas te shtënave me armë zjarri në Luarz në Velipoje. Policia informon zyrtarisht se në fshatin Luarëz,
“Oriola Marashin dhe b**hët e Kallashit”, përgjigjet Noizy pas sulmit Grupi "Hellbanianz" kanë publikuar sot këngën e tyre më të re me titull "A je normal" e cila vjen si diss ndaj grupit OT
Bujanoci nderon ish-truprojen e Kallashit që ka 150 vepra penale (FOTO LAJM) Me 150 vepra penale që rëndojnë mbi Dibran Hoxhën të njohur si “King Kobra”, kryetari i kuvendit të Bujanocit, Adnan Sal
Ish-roja e Kallashit lirohet nga paraburgimi i Dibran Hoxha, i akuzuar nga Prokuroria e Prizrenit për lëndim të rëndë trupor, është liruar nga paraburgimi. Lajmin e k
Çfarë po i ndodh Kallashit? Ajo është një ndër femrat më të kërkuara në Shqipëri, Kosovë e diasporë. E njohur si Kallashi në pak kohë Donieta Kosumi
Foto duke prerë damarët, çfarë po i ndodh Kallashit (FOTO) Ajo është një ndër femrat më të kërkuara në Shqipëri, Kosovë e diasporë. E njohur si Kallashi në pak kohë Donieta Kosumi
Prezantoi të dashurin, Kallashit i del gënjeshtra në shesh (FOTO LAJM) Donjeta Kosumi e njohur në publik si vallëtare dhe këngëtare me emrin Kallashi,ka publikuar një fotografi ku shihet në p
Mësoni pasuritë e madhe të Kallashit (VIDEO) Me kërcimin e saj të veçantë ajo arriti të bëhet ndër më të përfolurat në mediet rozë. Bëhet fjalë për kërcimtare Donjet
Terroristi i Barcelonës, adhurues i Noizy-t dhe Kallashit (FOTO LAJM) Terroristi Driss Oukabir, i arrestuar sot nga antiterrori spanjoll duket se pëlqente edhe një reper shqiptar. Bëhet f
SOT NË '97/ Prodi zbret nën grykën e "kallashit" në Vlorë, Leka I shpalos programin (FOTO LAJM) Pas flakëve të marsit 1997, prilli ishte muaji kur autoritetet shqiptare po përpiqeshin të shtrinin ndikimin e tyre në t
Kur Berisha zgjidhej president nën terrorin e kallashit dhe frikën e rënies së shtetit (FOTO LAJM) Ndërkohë që politikanët shqiptarë po dilnin jashtë loje, ambasadorët e Perëndimit filluan t’i nxisnin politikanët shqipt
INTERPOL shpall në kërkim bashkëpunëtorin e Kallashit INTERPOL ka vendosur në personat e kërkuar emrin e shqiptarit nga Kosova, Shqipëron Hoxhaj, i cili u shpall në kërkim di
"Policia kërcënon me tytën e kallashit fëminë 1 vjeç" Mbesa e të arrestuarit Ardjan Çapja, ka denoncuar se gjatë kontrolleve pas të shtënave me armë, policia ka terrorizuar f
Kush është Uran Badalli, bodyguard-i i dhunuar Kallashit (FOTO LAJM) Uran Badallaj, një nga rojat e valltares Donjeta Kasumi, Kallashi, është zënë në befasi dje nga një grup personash të ar
Kallashit i djegin “Kobra City”-n (FOTO LAJM) Lokali “Kobra City” në Prizren është djegur mbrëmë rreth orës 04:00 të mëngjesit. Zëdhënësi i Policisë së Prizrenit,
Blushi: PD njeh veç gjuhën e kallashit Deputeti i PS, i cili shpesh flet në publik më tepër si një shkrimtar tha se PD njeh më tepër gjuhën e kallashnikovit dh
Zeka mbron "Kallashin": Deputetë e ministra kanë shkuar me të Pas Berat Buzhalës edhe gazetari Milaim Zeka i ka dalë në mbrojtje "Kallashit", e cila u arreastua gjatë aksionit polico
Aksioni në "Kobra City" dhe arrestimi i "Kallashit" (VIDEO) Në mëngjesin e sotëm, Policia e rajonit të Prizrenit ka bastisur lokalin e natës "Kobra City", ku kanë arrestuar pesë pe
Mercedezi testohet me plumba kallashnikovi (VIDEO) Një njeri ulet pas timonit dhe një tjetër godet me kallashnikov me një pushkë automatike AK-47, me qëllim që të provohet
I keni parë fotot e fundit të Kallashit? (FOTO-LAJM) Një set fotografish erotike të reja janë publikuar së fundmi nga valltarja nga Prizreni e njohur për publikun me emrin K