999 rezultate për

kallari

Rrëfehet nëna e plagosur: Tashmë i humba të dy djemtë, ja çfarë ndodhi Sa i takon ngjarjes së rëndë ku vëllai vrau vëllanë dhe një nga plumbat plagosën nënën e tyre, kjo e fundit ka dëshmuar
Vret vëllain me çifte: Doja vetëm ta trembja Konflikti mes dy vëllezërve për pronën para shtëpisë së tyre ka shkaktuar një viktimë dhe një të plagosur pasditen e dje
VRASJA NË TIRANË / Shoqërohen në polici babai dhe vjehrri i viktimës Pasditen e sotme një krim brenda familjes tronditi kryeqytetin. Krimi ndodhi në zonën e Valiasit, ku Afrim Kallari ka
Vëllai vrau vëllanë për pronën? Update-Të tjera detaje tronditëse janë mësuar nga burime jo zyrtare lidhur me krimin në Tiranë. Afrim Kallari qëlloi pë