999 rezultate për

kallakut

Ija e Bes Kallakut bëhet personazh ndërkombëtar Bes Kallaku e ka bërë gjyshen e tij të famshme pas postimeve të vazhdueshme që bën me të dhe më pas i publikon në rrjete
Sa para hodhe në dasëm? Aktori e miku i Bes Kallakut tregon hapur shifrën Aktori Erion Isai dhe Bes Kallaku vendosën të largoheshin nga Portokallia pavarësisht viteve dhe roleve të shkëlqyera q
Motra e Bes Kallakut feston ditëlindjen, ja urimi special i aktorit (FOTO LAJM) Motra e Bes Kallakut dje festoi ditëlindjen dhe urimi më i bukur dhe më i ndjerë padyshim vinte nga vëllai i saj. Të
E pafalshme! Gafa e Bes Kallakut do t'ju shkrijë se qeshuri (FOTO LAJM) Bes Kallaku është një ndër aktorët më të dashur për publikun shqiptar. Bes Kallaku së fundmi ka postuar një foto në
U BË RRUGË/ "Qytetari Dixhital" mashtron Berishën me "drogën" e Bes Kallakut Ish-Kryeministrin Berisha e tradhton sërish "Qytetari Dixhital". Ai ka postuar gjatë mbrëmjes së djeshme një foto ku sup
Plas sherri mes Bes Kallakut dhe Ermal Mamaqit, ja shkaku Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi kanë gjetur një mënyrë shumë argëtuese për të matur audiencën e tyre, ndërsa pjesë e kësaj
Ja kënga më e re e Bes Kallakut (VIDEO) Aktori i humorit Bes Kallaku nuk ka mundur dot të qëndrojë larg fansave të tij me një projekt të ri në muzikë, pasi ai k
Xhensila Myrtezaj e marrosur pas Bes Kallakut (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj ka publikuar foto në Instagram për të dëshmuar se pse zemra e saj është perfekte. Pranë saj ndodhet n
Do pajtohen Nard Ndoka me Mesila Dodën? Ja kërkesa e Bes Kallakut (VIDEO) Nard Ndoka prej kohësh është kthyer në një personazh mjaft të pëlqyer për publikun shqiptar, por duket se ironia therëse