999 rezultate për

kallaku

Bes Kallaku prezanton tezet dhe hallat e tij (FOTO LAJM) Aktori i humorit Bes Kallaku, është padyshim ndër personazhet më të dashur për publikun. Por as në jetën reale Bes K
Bes Kallaku “ironizon” Dashnorin: Vetëm ti shkon për peshk me kallashnikov! Duket se aktori i humorit Bes Kallaku këtë herë ka vendosur të përfshijë në humoret e tij edhe këngëtarin e njohur të hi
Bes Kallaku uron 8 Marsin dhe zbulon për herë të parë fytyrën e mamasë së tij (FOTO LAJM) Bes Kallaku ka treguar gjithmonë se është një djalë krenar fshati. Aktori simpatik i ''Portokalli''-së e ka sjellë këtë
Bes Kallaku nuk del nga vetja, shihni ç'bën para se të vijë në qytet (FOTO LAJM) Këtij po që i shkojnë çizmet. Ose të paktën ashtu na duket, se jemi mësuar ta shohim edhe nëpër foto me domate e qepë.
Bes Kallaku braktis Metën dhe vihet në shërbim të Lali Erit (VIDEO) Erion Veliaj dhe Bes Kallaku kanë bërë një film me metrazh të shkurtër sot në Tiranë, me skenar fushatën e mbjelljes së
Bes Kallaku vishet si punëtor e mbjell pemë në Tiranë Përfaqësuesja e Bankës Botërore në Shqipëri, Maryam Salim, iu bashkua nismës për mbjelljen e pemëve në liqenin e Farkës
Aspak të qetë, Besi e Xhensila çmendin komshijt me zhurmat (VIDEO) Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një ndër çiftet më të komentuar në median rozë. Pavarësisht se në pamje të pa
Besi lë nam në mes të Italisë, habit vendasit me rrëzimin spektakolar (VIDEO) Besart Kallaku sott është kthyer në një aktorët më të pëlqyer të publikut shqiptar. Aktori i famshëm së fundmi ndodhe
Skifteri Bes Kallaku u bën ''gjëmën'' turisteve në Itali (VIDEO) Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku po shijon pushimet e tij në Itali me bashkëshorten Xhensila, por duket se nuk i k
Xhensila e Besi, pushime "të nxehta" jashtë Shqipërisë (FOTO LAJM) Para disa ditësh iu aludua në mediua për një shtatzani të mundshme të këngëtares Xhensila Myrtezaj po që lajmet u hodhën
Reagon motra e Bes Kallakut: Xhensila e do një fëmijë, por nuk është shtatzënë Para pak kohësh ka qarkulluar në media lajmi se këngëtarja Xhensila Myrtezaj është në pritje të ëmbël. Kjo gjë u for
Blendi Fevziun dhe Bes Kallakun i bashkon kjo nismë (FOTO LAJM) Dy ditë pasi në media u publikuan disa dokumente, ku qeveria ka miratuar ndërtimin e hidrocentraleve në kanionet e Osumi
Bes Kallaku në rrezik, Xhensila lumturohet Dashurinë e tyre disa vjeçare Besi dhe Xhensila e kurorëzuan në martesë verën që lamë pas dhe tashmë po shijojnë momente
Bes Kallaku tenton të hidhet (VIDEO) Komediani i njohur Bes Kallaku, së fundmi mbas ikjes nga ''Portokalli'' i është kushtur Xhensilës dhe bizneseve të tij.
Noizy poston foton, Bes Kallaku i thotë çfarë duhet të bëjë (FOTO LAJM) Ata të dy janë miq dhe shpesh shkëmbejnë edhe batuta në distancë me njëri-tjetrin. Bëhet fjalë për reperin e njohur
“A e rrihte Besi motrën?”: Do të ngeleni pa fjalë Bes Kallaku dhe gjyshja e tij, Ija, ishin të ftuar sot në emisionin “Kush vjen për drekë”, në “TV Klan”. Përveç gatimit
Bes Kallakut shfaqet me Ermalin, reagimi i Ijes do ju shkrijë së qeshuri (FOTO LAJM) Aktorët e humorit, Bes Kallaku, Gaz Paja dhe Ermal Mamaqi janë parë në shoqërinë e kryebashkiakut Veliaj. Si duket ak
Varfëri e skajshme, Xhensila përlotet nga dhimbja në sytë e fëmijëve në Kashar (FOTO LAJM) Xhensila dhe Bes Kallaku janëbërë sot pjesë ë nisëm Fundjavë ndryshe i janë gjendur pranë një prej familjeve të varfëra
Besi dhe Xhensila, fundjavë relaksuese (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj dhe Besart Kallaku janë padyshim si shembulli më i mirë i një çifti. Xhensila ka arritur suksese të
Një herë që bëhet romantik Ermali, s’e lë rehat Bes Kallaku! (FOTO LAJM) Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë padyshim një nga çiftet më të dashura për publikun dhe që prej shumë vitesh janë pjes