999 rezultate për

kallaku

I mblodhi Ajka Kallaku, Besi dhe Xhensila organizojnë mbrëmje për vajzën 3 muaj mbushi mbrëmë vajza e Xhensilës dhe Bes Kallakut. Ajka gëzoi përmujorin dhe mesa duket prindërit kanë vendosur
Atentati në Bllok ndodhi te lokali i biznesmenit, lidhja e tij me Bes Kallakun (FOTO LAJM) Redi Popescu është pronari i lokalit ku ndodhi vrasja e djeshme në zonën e ish-bllokut. Ai pronar i bar 'Monopol' në ish
Kimikati braktis Portokallinë, bashkohet me Bes Kallakun në Tv Klan "Kimikati" është larguar nga Portokalli dhe këtë lajm e ka konfirmuar vetë aktori për mediat rozë në vend. Dyshimet
Motra publikon foto me të ëmën, komenti i Besit shkrin rrjetin Edhe kur dedikimet janë serioze, Besi nuk mund të mos bëjë pak shaka. Ana Kallaku moderatorja e njohur është motra e
Besi një bashkëshort shembull, shihni dhuratën e çmuar që i ka bërë Xhensilës Bes Kallaku e Xhensila Myrtezaj vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më simpatikë dhe interesantë në shoëbizin shqiptar.
Kënga hit e Bes Kallakut është e kopjuar, ja prova (VIDEO) Bes Kallaku se fundi ka postuar këngën e tij më të re në bashkëpunim me këngëtarin e njohur Gent Fatalin. Kënga ka v
Më i dashuruar se kurrë, Bes Kallaku do t'ju përlotë (FOTO LAJM) Aktori i humorit Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj, u bënë prindër për herë të parë. Xhensila solli në jet
Motra e Bes Kallakut tha diçka për Ajkën dhe rrjeti shpërtheu në humor Javën e kaluar çifti shumë i dashur nga publiku, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u bënë për herë të parë prindër. Xhen
Sot është dita më e lumtur e Bes Kallakut dhe Xhensilës Dita e sotme është një ndër ditët më të lumtura për çiftin Kallaku, pasi ka ardhur në jetë vajza e shumëpritur. Lajmi
Pjesë e filmit amerikan, Xhensila përlot me fjalën për Besin Mos e besoni po deshët por Besart Kallaku do të jetë pjesë e një filmi aksion të huaj. Bes Kallaku ka publikuar një p
Pa fjalë! Bes Kallaku luan në filmin amerikan krahas yllit të kinemasë (VIDEO) Mos e besoni po deshët por Besart Kallaku do të jetë pjesë e një filmi aksion të huaj. Bes Kallaku ka publikuar një p
Bes Kallaku bëhet për spital pas humbjes së Gjermanisë: Jam në serum (FOTO LAJM) Tifozi më i madh i Gjermanisë, Bes Kallaku e ka përjetuar keq eleminimin e saj nga Botërori. Menjëherë pasi ajo humbi
Bes Kallaku i jep mend trajnerit të Gjermanisë (FOTO LAJM) Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku, ka bërë një postim në Instagram, ku në një montazh gjendet pranë trajnerit gjerm
Lori Hoxha publikon foto, por komenti i Bes Kallakut do t’ju shkrijë së qeshuri Lori Hoxha ka ndarë me fansat një foto mjaft tërheqëse në Instagramin e saj. Si gjithmonë ajo është dukur mjaft ‘fash
Pak javë para se të bëhet baba, Bes Kallaku ka gati projektin e ri (FOTO LAJM) Vera është sezoni i cili më shumë se gjithë të tjerët sjell surpriza muzikore. Surpriza e rradhws pritet tw publikoh
Bes Kallaku i nxjerr të palarat Nard Ndokës: Më kthe 100 eurot që m'ke borxh! Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë Nard Ndoka është indinjuar me mediat online pasi sipas tij kanë keqinformuar publikun.
Cikalleshi foto me Ezelin, Bes Kallaku e pyet për "Dajën" (FOTO LAJM) Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Sokol Cikalleshi, ka postuar një foto nga Turqia, me një personazh shumë të njohur, edh
Besi suprizon Ijen në emision, ajo përlotet Ajo është gjyshja më e famshme e rrjeteve sociale, e cila me sensin e saj të humorit ka bërë për vete shumë fansa. Pak e
Bes Kallaku i shpreh dashurinë Xhensilës, aktori më romantik se kurrë (FOTO LAJM) Aktori i njohur Bes Kallaku njihet për postimet e tij me mjaft humor në rrjete sociale. Këtë herë ai ka sjellë një d
Bëri reklamën e "Gulf-it", reagon për herë të parë Bes Kallaku (VIDEO) Bes Kallaku ka reaguar për herë të parë pas mashtrimit të mijëra qytetarëve nga kompania "Gulf" duke përdorur figurën e