999 rezultate për

kallaku

Xhensila braktis Bes Kallakun në një natë të rëndësishme për të (FOTO LAJM) Bes Kallaku është një nga bashkë moderuesit e "Këngës Magjike". Pikërisht sonte është nata e dytë e këtij festivali m
Bes Kallaku rrëfen se çfarë bëri kur Xhensila ishte me temperaturë 40 Bes Kallaku është një nga bashkë moderuesit e ‘Këngës Magjike’. Gjatë prezantimit ai ka zbuluar një situatë me bashkë
Performanca e "dy shoqeve" që ndezi skenën e "Këngës Magjike" (VIDEO) Në këtë edicion të 19-të, të “Këngës Magjike”, Ardit Gjebrea prezantoi festivalin me vajzat simpatike Arjola Shehu dhe N
Shikoni çfarë do sjellë Bes Kallaku në skenën e “Këngës Magjike”, me porosi të Ijes (VIDEO) Sot është nata e parë gjysmë finale e festivalit “ Kënga Magjike”. Krah moderatorit Ardit Gjebrea këtë vit do t'i bashk
Bes Kallaku rikthehet në Top Channel, ja ku do t'a shohim së shpejti Ishte një lëvizje e bujshme ikja e Bes Kallakut nga "Top Channel" dhe "Portokallia", pas plot 14 vitesh bashkëpunim.
Erion Isai dhe Bes Kallaku, në një projekt të përbashkët televiziv Para pak ditësh u mësua se Besart Kallaku dhe Erion Isai do të jenë bashkë prezantues me Ardit Gjebrenë, në festivalin e
Sa para hodhe në dasëm? Aktori e miku i Bes Kallakut tregon hapur shifrën Aktori Erion Isai dhe Bes Kallaku vendosën të largoheshin nga Portokallia pavarësisht viteve dhe roleve të shkëlqyera q
Ija e Besit ofendon keq Ermal Mamaqin: Nuk vij tek ai m*t (FOTO LAJM) Vetëm një muaj më parë çifti simpatik Besart Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kurorëzuan dashurinë etyre disa vjeçare në ma
A do të rikthehet sërish në Portokalli? Bes Kallaku ka një përgjigje të prerë Besart Kallaku u largua nga "Portokallia" për shkak të angazhimeve të tjera personale. Largimi i tij është komentuar
E falenderoi për njohjen me Xhensilën, Nard Ndoka i përgjigjet Besit Aktori i humorit Bes Kallaku tha te shtunen në emisionin ‘Xing me Ermalin’, se shkak për takimin e parë mes tij dhe Xhen
Besi flet për njohjen me Xhensilën: I jam mirënjohës Nard Ndokës Aktori i humorit Bes Kallaku ishte sot i ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, në Tv Klan. Përpara se të futej në emi
U largua nga Portokallia, flet aktori: Nuk kthehem kurrë në Top Channel Erion Isai ishte një nga emrat e aktorëve të larguar nga portokallia këtë sezon të ri. Së bashku me partnerin Bes Kal
Bes Kallaku për Ijen tek "Ka një mesazh për ty": Ajo më bëri këtë që jam Në emisionin “E Diela Shqiptare” këtë javë, ishte i ftuar humoristi Bes Kallaku, të cilit kolegu i tij Erion Isaj i kis
Bes Kallaku dhe Erion Isai ikën nga Top Channel për të shkuar në Tv Klan Bes Kallaku dhe Erion Isai bënë bujë me largimin e tyre nga "Portokallia". U fol shumë në media lidhur me ndonjë de
Braktisën Portokallinë, Bes Kallakun dhe Erion Isain do t’i shihni në Tv Klan Bes Kallaku dhe Erion Isai padyshim që ishin dy “ikonat” e “Portokallisë” por këtë edicion ato vendosën të largoheshin n
Bes Kallaku përfundon tek “Ka një mesazh për ty” për tradhëti (FOTO LAJM) Mund të ju duket çudi por Bes Kallaku ka përfunduar në “Ka një mesazh për ty” pasi ka kryer një “tradhëti”. Bes Kalla
Një tortë kaq të çuditshme Xhensila ia bën dhuratë kunatës së saj (FOTO LAJM) Motra e aktorit Bes Kallaku, Ana Kallaku ka festuar ditëlindjen e saj. Me rastin e kësaj dite të veçantë për të padyshi
Motra e Bes Kallakut feston ditëlindjen, ja urimi special i aktorit (FOTO LAJM) Motra e Bes Kallakut dje festoi ditëlindjen dhe urimi më i bukur dhe më i ndjerë padyshim vinte nga vëllai i saj. Të
La Portokallinë, Bes Kallaku drejt Turqisë Thashethemet se Besi do të ikte nga Portokallia këtë sezon janë vërtetuar nga ky i fundit. Ai ka bërë të ditur për p
Bes Kallaku kërcënon hapur (FOTO LAJM) Aktori i njohur Bes Kallaku ka publikuar në Instagram faqen e një profili fals të hapur me emrin e tij. Kallaku u ka